Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 31 Paź 2011 16:07 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
mod A: wydzielony z viewtopic.php?f=36&t=679&p=37307#p37307
(o Travel Pass)

dzięki bardzo, to przy okazji jeszcze jedno pytanie. Jak najlepiej wrocic do centrum po meczu Realu? Najwygodniej byloby mi metrem, ale nie wiem czy nie bedzie trzeba zbyt dlugo czekac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 01 Lis 2011 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
nie wiem, na meczu realu w noge jeszcze nie bylem, ale nie sadze zeby byly jakies wielkie problemy - na pewno na ten moment puszcza wiecej autobusow i pociagow, takze wyluzuj
ewentualnie poczekasz 5-10 minut, ale i w to watpie
ew mozesz podejsc na stacje concha espina, to pare minut od santiago, a jezdzaca tamtedy linia 9 jest z reguly pustawa
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Lis 2011 12:22 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
DMac napisał(a):
mod A: wydzielony z http://fly4free.pl/forum/viewtopic.php? ... 307#p37307
(o Travel Pass)

dzięki bardzo, to przy okazji jeszcze jedno pytanie. Jak najlepiej wrocic do centrum po meczu Realu? Najwygodniej byloby mi metrem, ale nie wiem czy nie bedzie trzeba zbyt dlugo czekac?

Tyle samo czasu zajmie czekanie na autobus. Metro i wszystko jasne.
Ewentualnie pieszo, w godzinę dasz radę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Lis 2011 18:12 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
spoko, dzieki za odpowiedzi. Po prostu nie byłem jeszcze na meczu gdzie jest 80tys. ludzi i troche nie moge sobie wyobrazic jak szybko to sie wszystko rozladuje gdy tyle ludzi wpadnie do metra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Lis 2011 19:57 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
nie wszyscy od razu do Metra (ci którym się śpieszy wyjdą w 88 minucie)
Jakaś mniejszość jedzie samochodem, motorem, skuterem itd
część idzie do baru w gronie kolegów
Będzie tłok ale się rozładuje
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Lis 2011 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Gdybym ja miał niewątpliwą przyjemność być na meczu Realu na Stantiago Bernabeu to po meczu zostałbym na stadionie jeszcze trochę czasu :) Pamiątkowe fotki, obczajka jak widać z różnych miejsc itp :)

Swoją drogą na jaki mecz jedziesz?
Ile kosztują najtańsze bilety?
Wiem, że to zależy od klasy rywala, ale tak średnio :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Lis 2011 21:29 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
biety mam na mecz z Osasuną teraz w niedziele (co ciekawe to bedzie pierwszy mecz na Santiago Bernabeu o 12). Płaciłem 45 Euro za bilet na samym szczycie na prostej. Za bramkami najtansze za 35 Euro.
edit:
dochodzi jeszcze jakas tam oplata 2,2 Euro za bilet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Lis 2011 23:11 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Vojtas napisał(a):
Gdybym ja miał niewątpliwą przyjemność być na meczu Realu na Stantiago Bernabeu to po meczu zostałbym na stadionie jeszcze trochę czasu :) Pamiątkowe fotki, obczajka jak widać z różnych miejsc itp :)

Na San Siro nie miałbyś takiej możliwości ;) Ochrona od razu wygania do wyjścia i nawet ciężko ustrzelić fotę na spokojnie. CO innego przyjść wcześniej.

DMac - nie poczujesz tłoku. Stadion w 15 minut będzie pusty a ilość pociągów metra i autobusów jest już dobrze opanowana żeby każdy i PO LUDZKU wrócił do domu. Nie to co w naszym kraju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Lis 2011 03:50 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 172
Zbanowany
Maciek78 napisał(a):
Vojtas napisał(a):
Gdybym ja miał niewątpliwą przyjemność być na meczu Realu na Stantiago Bernabeu to po meczu zostałbym na stadionie jeszcze trochę czasu :) Pamiątkowe fotki, obczajka jak widać z różnych miejsc itp :)

Na San Siro nie miałbyś takiej możliwości ;) Ochrona od razu wygania do wyjścia i nawet ciężko ustrzelić fotę na spokojnie. CO innego przyjść wcześniej.

DMac - nie poczujesz tłoku. Stadion w 15 minut będzie pusty a ilość pociągów metra i autobusów jest już dobrze opanowana żeby każdy i PO LUDZKU wrócił do domu. Nie to co w naszym kraju.


Na Barcelonie też wypraszają po meczu. Ale na pewno da się zrobić fotkę.

Co do meczu to życzę takiego wyniku jaki ja miałem, czyli Barcelona 8 - 0 Osasuna :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Lis 2011 09:14 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Na piechotę. Zwłaszcza po wygranym meczu. Miłą atmosfera, wiele osób podążających w tym samym kierunku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Lis 2011 17:05 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
Dwa razy byłem na meczu Realu w Madrycie i jakoś nie mogę sobie przypomnieć żeby jakiś mega tłok był w metrze. Tak jak już przedmówcy powiedzieli sposobów dojazdu na mecz jest sporo. Dodatkowo jeżeli Real prowadzi 2-3:0 to trochę ludzi wychodzi już w 80min. Sam zakup wejściówek na samej górze nie był najlepszym wyborem. Widoczność z tamtej trybuny jest słaba i lepiej zabrać ze sobą lornetkę :D Pozdrawiam
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Lis 2011 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Cytuj:
Widoczność z tamtej trybuny jest słaba i lepiej zabrać ze sobą lornetkę


Ale tragedii też nie ma :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 03 Lis 2011 18:02 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
Tragedii nie ma mecz spokojnie oglądać można. Jednak jak ktoś idzie na mecz zobaczyć Jurka Dudka czy innego Ronaldo to bez dobrego aparatu się nie obejdzie :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 03 Lis 2011 18:29 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
Jurek Dudek juz tam nie gra:) Ja mam miejsca po przeciwnej stronie, tą ktora widac na zdjeciu. To jest ta stara trybuna, chyba jest troche nizsza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 03 Lis 2011 18:35 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
Wiem, że już nie gra. Akurat mówiłem o sobie a dwa lata temu jak byłem to jeszcze grał (a raczej siedział na ławce).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 09 Lis 2011 16:15 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
dzięki raz jeszcze wszystkim za pomoc. Powrot z meczu bezproblemowy, z 5 min czekalem na bramkach do metra a potem jechalem w polowie pelnym pociagu.
W zaleczniu widok z przedostatniego rzedu trybuny lateral este. Sam meczyk swietny, 8 bramek, kapitalna atmosfera, obowiazkowa pozycja dla bedacych w Madrycie (nie tylko kibicow pilki noznej)

Image

Uploaded with ImageShack.us
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Lis 2011 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
DMac chyba na lepszy mecz nie mogłeś trafić! :)
8 bramek w tym 7 Realu :)
Jaka atmosfera na trybunach?
Piknikowo? Czy ludzie trochę się emocjonują? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 09 Lis 2011 18:01 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
na trybunie za bramka doping byl prowadzony prowadzony przez wieksza czesc meczu, pozsotale trybuny czasami sie podlaczaja. Ludzie bardzo przezywaja, glosna komentuja sytuacje na boisku.
Filmik z poczatku meczu:

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 28 Gru 2011 19:07 

Rejestracja: 28 Paź 2010
Posty: 15
Witam,
mam pytanie - czy na servicaixa przejdzie płatność kartą Visa Electron z mbanku?


przemima
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 28 Gru 2011 19:11 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 177
ja placilem Visa Electron ale z BZWBK - wszystko ok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group