Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Alicante (ESP)
#61 PostWysłany: 15 Mar 2011 18:27 

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 60
Miejsca, które warto zobaczyć / Alicante (ESP) - wszedłem, przeczytałem 6 stron/prawie 60 postów...

i nic się nie dowiedziałem

brawo panowie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
 Temat postu: Re: Alicante (ESP)
#62 PostWysłany: 16 Mar 2011 11:02 

Rejestracja: 09 Maj 2010
Posty: 193
Może dlatego, że Alicante nie jest miejscem gdzie jedzie się zwiedzać zabytki, podziwiać sztukę czy zrobić tourne po muzeach.

Alicante według mnie jest miejscem do wypoczynku, chillu na plaży, pochodzenia po uliczkach starej dzielnicy. Warto za to wejść na zamek górujący nad miastem i popatrzeć na panoramę miasta, portu i części wybrzeża.

Ja jechałem do ALicante nie mając konkretnych miejsc do zobaczenia, odwiedzenia. Tak po prostu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alicante (ESP)
#63 PostWysłany: 16 Mar 2011 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Sprowadzając temat na właściwe tory mam pytanie : czy ktoś z Was będąc w Alicante był może na Isla de Tabarca ?
Jeśli tak to jak się tam dostać i ile kosztują bilety na prom/statek ? Oczywiście przydałaby się także opinia czy warto ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alicante (ESP)
#64 PostWysłany: 16 Mar 2011 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
mikuś napisał(a):
Sprowadzając temat na właściwe tory mam pytanie : czy ktoś z Was będąc w Alicante był może na Isla de Tabarca ?
Jeśli tak to jak się tam dostać i ile kosztują bilety na prom/statek ? Oczywiście przydałaby się także opinia czy warto ;)


ta ja bylem
co do cen to nie wiem, bo ja plynalem z benidormu, wiec na pewno sporo drozej niz jakby wyplywac z alicante

czy warto ? no coz, na pewno jest ciekawie ze jest to wyspa..... natomiast wielkich ciekawostek to tam nie ma

polowa wyspy to czesc ucywilizowana [budynki mieszkalne etc], druga polowa to krzaki, wysuszona trawa, jakies kaktusy [czy tez jakies inne kolczaste ustrojostwo, nie znam sie] & gdzies tam cmentarz

nie wiem ile masz dni na alicante i okolice
jesli sie nudzisz to jedz [poplyn]
jesli nie to o ile samo alicante jest nieciekawe, o tyle w okolicy kilkudziesieciu km jest troche fajnych miejsc, imho ciekawszych niz tabarca
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alicante (ESP)
#65 PostWysłany: 16 Mar 2011 18:47 

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 60
rw30 mógłbyś przytoczyć kilka takich propozycji?

w połowie maja spędzam tam 4 dni i jako, że nie jest to bardzo ciepły okres mam nadzieje na zwiedzenie czegoś ciekawego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alicante (ESP)
#66 PostWysłany: 16 Mar 2011 19:35 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Możesz zajechać do Walencji, ale to max. na 1 dzień, bo tam też nie ma zbyt wiele ciekawego do zobaczenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alicante (ESP)
#67 PostWysłany: 16 Mar 2011 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
fly4me napisał(a):
Możesz zajechać do Walencji, ale to max. na 1 dzień, bo tam też nie ma zbyt wiele ciekawego do zobaczenia.


LOL, tyle powiem kolego ; )

kosaml - jak bede mial chwile czasu to troche napisze
w miedzyczasie fajnie by bylo jakby admin wyczyscil watek ze smieci [w sumie do tej pory to prawie same smieci w tym watku]
ew. zaloze nowy

jakbys sobie chcial pogoogle'ac to rzucam hasla:
guadalest
altea
calpe
benidorm
elche
isla tabarca ;)
--powyzsze w odleglosci nieprzekraczajacej 50km od alicante
denia
xavea
te dwie troche dalej, nie bylem ani tu ani tu ale ponoc warto
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alicante (ESP)
#68 PostWysłany: 16 Mar 2011 23:52 

Rejestracja: 28 Lut 2011
Posty: 60
dzieki rw, Twój post jest wiecej wart niz 6 stron tego wątku;) pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group