Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Lis 2018 17:56 

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 105
20 listopada przylatujemy, na tydzień, do Alicante z niemowlakiem. Przez ten czas chcemy spacerować, spędzać czas na plaży, dobrze zjeść, spokojnie, bez napiętego planu. Będziemy mieli samochód. Jakie miasto do wynajęcia apartamentu pod tym względem polecacie? Alicante czy Torrevieja, a może jeszcze inne miejsce na tym wybrzeżu? Pytam, bo na przykład w Torrevieja są fajne i w dobrej cenie apartamenty, a w Alicante dużo droższe i w 90 % w wysokich blokach, czego chciałabym uniknąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 18 Lis 2018 18:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Alicante.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lis 2018 18:24 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Teraz poza sezonem to bez znaczenia, jak Ci się bardziej podooba architektura Torreviejy i cena też , to bierz ;)
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Lis 2018 18:31 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
A co będą robili w Torrevieja? Codziennie gdzieś jeździli autem?
Góra
 Profil Relacje PM off
ineskeywest lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 18 Lis 2018 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@boots
To samo co w Alicante ale będą spać w ładniejszym miejscu.
W Alicante plaży nie masz (no chyba że to to na San Juan uważasz za ładną plażę) więc i tak trzeba będzie gdzieś pojechać.

Z tych dwóch to bym wybrał Torrevieje ALE najlepiej to bym poszukał czegoś lepszego, między Alicante i Walencją ale wciąż na wybrzeżu. Mają samochód więc to nie będzie problem zjeść śniadanie w jednym miejscu, w 15 min podjechać na jakąś plażę, potem podjechać na obiad a po południu podjechać na inna plażę. W 3 dni całą okolicę zwiedzą 2 razy, jeśli nie będą wstawać o 10.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
ineskeywest lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 18 Lis 2018 18:51 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
To samo co w Alicante

Nie to samo. W Alicante jest sporo miejsc do fajnego spędzenia czasu, bez konieczności używania auta. A co proponujesz w Torrevieja?
Pod koniec listopada to i plaża miejska w Alicante jest fajna i pusta, a plaże w samym Torrevieja to badziew.
Góra
 Profil Relacje PM off
ineskeywest lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 18 Lis 2018 19:31 

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 105
namteH napisał(a):
@boots
To samo co w Alicante ale będą spać w ładniejszym miejscu.
W Alicante plaży nie masz (no chyba że to to na San Juan uważasz za ładną plażę) więc i tak trzeba będzie gdzieś pojechać.

Z tych dwóch to bym wybrał Torrevieje ALE najlepiej to bym poszukał czegoś lepszego, między Alicante i Walencją ale wciąż na wybrzeżu. Mają samochód więc to nie będzie problem zjeść śniadanie w jednym miejscu, w 15 min podjechać na jakąś plażę, potem podjechać na obiad a po południu podjechać na inna plażę. W 3 dni całą okolicę zwiedzą 2 razy, jeśli nie będą wstawać o 10.


Masz na myśli jakąś konkretną miejscowość między Walencją a Alicante? Przylatujemy o 23.00 do Alicante, zanim odbierzemy samochód pewnie będzie północ, a lecimy z 3-miesięcznym niemowlakiem i chyba wolałabym uniknąć podróży np. 100 km do miejsca docelowego.

Tak, mamy auto i faktycznie nie jest to problem podjechać gdzieś coś porobić, ale fajnie byłoby też np. wyjść z apartamentu tylko z wózkiem i pojechać z nim np. na plażę czy na spacer wzdłuż morza :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Lis 2018 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@ineskeywest
W takim wypadku to tylko coś blisko, np. Alicante :mrgreen:
Jak na tydzień jedziecie to znajdźcie coś na 1. noc a potem pojedzcie np do Villajoyosa albo Calpe.
Niestety, nie byłem na południe od Alicante i nic w tych rejonach nie mogę polecić.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
ineskeywest lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 19 Lis 2018 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
no nie, Vilajoyosa to akurat gruba lipa, naprawdę.

W listopadzie to ja bym wybrał Benidorm, można wtedy bardzo fajne miejsca zabookwoać tam za dobrą cenę. Zresztą, nie w listopadzie też bym pewnie wybrał Benidorm :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 19 Lis 2018 00:28 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Nigdy bym nie wybrał Benidormu na dłużej, niż dzień. A najlepiej tylko pół dnia...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 19 Lis 2018 01:02 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 208
niebieski
Polecam Calpe, piękna promenada na spacery z dzieckiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 19 Lis 2018 01:58 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@ineskeywest Jeśli może być na północ od Alicante, to rozważ również miejscowość Denia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 19 Lis 2018 11:33 

boots napisał(a):
Nigdy bym nie wybrał Benidormu na dłużej, niż dzień. A najlepiej tylko pół dnia...

Spędziłem parę lat temu miesiąc ( w zimę ;) ) na tym wybrzeżu, więc się wypowiem. :mrgreen:
Benidorm totalna padaczka. Nawet mi się nie chce pisać( chociaż są gdzieś na forum moje posty z opisem tego " kurortu". )
Alicante - spore miasto jakich wiele w Hiszpanii.
Torrevieja zimowisko dla emerytòw z Anglii i Niemiec.
Calpe i Denia - ładne ,urokliwe i tam bym pojechał. Nawet promem można na Ibizę+ Formentera wycieczkę zrobić...
Góra
 PM off
ineskeywest lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 19 Lis 2018 14:09 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Według Was w Torrevieja nie ma co robić? Planowaliśmy właśnie tam spędzić jeden zimowy nocleg a teraz mam mętlik w głowie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 19 Lis 2018 14:35 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
A co planowałeś tam robić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 19 Lis 2018 14:40 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 842
niebieski
Mówiąc bardzo ogólnie poszwendać się. Odpowiada nam każda forma aktywności (poza sportami wodnymi zimą).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 19 Lis 2018 14:42 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Jeśli interesuje Cię jedynie chodzenie wkoło krótkim deptakiem i po pseudo- molo, to jedź tam.
Góra
 Profil Relacje PM off
ineskeywest lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 19 Lis 2018 15:41 

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 105
Dzięki za powyższe, Torrevieja odpadła, szukam w takim razie Alicante - okolice San Juan, chociaż już wiem, że jest tu kiepsko pod względem noclegu - glównie apartamenty w wysokich blokach, obczajam też Calpe i Denie, a w Deni co fajnego?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 19 Lis 2018 15:42 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
zima to średni czas na dużą ilość rozrywek i aktywności w nadmorskim kurorcie i według mnie to samo można robić w Torrevieja co w Alicenate, a dodatkowo przy Torrevieja jest fajne różowe jeziorko :)
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 19 Lis 2018 15:56 

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 105
kiimi napisał(a):
zima to średni czas na dużą ilość rozrywek i aktywności w nadmorskim kurorcie i według mnie to samo można robić w Torrevieja co w Alicenate, a dodatkowo przy Torrevieja jest fajne różowe jeziorko :)


Nie potrzebuję dużej ilości rozrywek i aktywności, potrzebuję fajny, długi deptak, fajną plażę, i inne fajne, miejsca z klimatem, gdzie można iść na spacer z dziecięcym wózkiem:) do tego dobre jedzenie i spoko apartament, którego własnie szukam, a mimo to, że jest poza sezonem ciężko coś fajnego odszukać;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group