Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Lis 2018 16:09 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8579
złoty
Zerknij np. na exe alicantehills.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 19 Lis 2018 16:18 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
wedlug mnie i Alicante i Torrevieja spełnia Twoje warunki ;) wiec jak taniej jest w Torrevieja, to bym tam uderzala. Alicante jest większe i z racji tego jest dłuższy deptak :D
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Lis 2018 16:49 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8579
złoty
@kiimi
Tak z ciekawości - jakie masz propozycje na spędzanie czasu w Torrevieja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 19 Lis 2018 17:02 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Tylko Benidorm. Mekka imprezowiczów i ludzi z kasą. Masz małe dziecko więc niech się uczy od najmłodszych lat jak można żyć i bawić się w życiu. Jak jesteś ewentualnie przypadkiem tych co nie potrafią się bawić lub cenią zycie wiecznego i nieszczęśliwego ascety to...przepraszam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Plaża cudowna , biały piaseczek i deptkak kilkukilometrowy gdzie spokojnie możesz jeździć wózeczkiem. Dziecko napatrzy się na piękne kobiety przede wszystkim rodem z Albionu. Na wieczory panieńskie i kawalerskie i może załapie bakcyla na resztę swojego życia? :lol: :lol: :lol: A tak bardziej na poważnie. Nie czytaj , że gdzies jest dobrze lub żle. Pojedz i sprawdz i odpowiesz sobie sam czy się potwierdza czy jest zaprzeczeniem. A tak już BTW...lubisz jak ktoś Tobie nieznany wybiera Ci miejsce destynacji? :mrgreen: Już zakupiłem bilety na kolejny wyjazd do ...Benidormu i zarezerwowałem apartament na sporej wysokości z pięknym widokiem na morze. Żyj ...będziesz miął co wspominać :P
Góra
 Profil Relacje PM off
dyzio1 lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 19 Lis 2018 17:26 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3367
złoty
Nie chcialem tego pisać bo od razu zostalbym zbesztany ale Benidorm w zimie to jedyne miasto w okolicy ktore zyje. A nie jest tam w tym okresie za rewelacyjnie. Wybierz Cala i nie zapędzaj sie wieczorami do centrum Benidormu a bedziesz zadowolony.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 19 Lis 2018 17:34 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
boots napisał(a):
@kiimi
Tak z ciekawości - jakie masz propozycje na spędzanie czasu w Torrevieja?

no własnie takie jak Ineskeywest napisał: spacer z wózkiem po parku, posiedzenie na plaży, pójście do knajpy :lol:
nie napisałam nigdzie, że Torrevieja jest lepsza i ciekawsza niż Alicante pod względem spędzania czasu, tylko że skoro są tam lepsze apartamenty i jest taniej niż w Alicante, to bym wybrała Torrevieja. Plaża jest lepsza w Alicante, ale jeżeli mamy listopad, to taka plaża jak w Torrevja jest wystarczająca bo tłumów i tak nie będzie ;)
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 19 Lis 2018 20:59 

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 105
HandSome napisał(a):
Tylko Benidorm. Mekka imprezowiczów i ludzi z kasą. Masz małe dziecko więc niech się uczy od najmłodszych lat jak można żyć i bawić się w życiu. Jak jesteś ewentualnie przypadkiem tych co nie potrafią się bawić lub cenią zycie wiecznego i nieszczęśliwego ascety to...przepraszam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Plaża cudowna , biały piaseczek i deptkak kilkukilometrowy gdzie spokojnie możesz jeździć wózeczkiem. Dziecko napatrzy się na piękne kobiety przede wszystkim rodem z Albionu. Na wieczory panieńskie i kawalerskie i może załapie bakcyla na resztę swojego życia? :lol: :lol: :lol: A tak bardziej na poważnie. Nie czytaj , że gdzies jest dobrze lub żle. Pojedz i sprawdz i odpowiesz sobie sam czy się potwierdza czy jest zaprzeczeniem. A tak już BTW...lubisz jak ktoś Tobie nieznany wybiera Ci miejsce destynacji? :mrgreen: Już zakupiłem bilety na kolejny wyjazd do ...Benidormu i zarezerwowałem apartament na sporej wysokości z pięknym widokiem na morze. Żyj ...będziesz miął co wspominać :P

:) że też Ci się chciało pisać taki wstęp:) a Benidorm, to nie jest mekka emerytów i rencistów?:) przeglądam właśnie oferty:) btw jestem kobietą:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Lis 2018 21:04 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3367
złoty
Benidorm to centrum wieczorow kawalerskich i towarzystwa jednoplciowego. W godzinach poznonocnych mozna zobaczyc niezle sceny (ktore w Krakowie tez mozna zobaczyc)
jesli jedziesz z dziecmi to i tak w tych godzinach nie bedziesz w barach przesiadywac.
Deptaki dluuuuugie. Plaze szerokie i czyste. Zabudowa typowo wakacyjna. Jesli jedziesz odpoczac a nie zwiedzac i kontemplowac krajobrazy jest ok.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
ineskeywest lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 20 Lis 2018 10:13 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
ineskeywest...a czy będąc już na zasłuzonej :lol: emeryturze bo renty nie życzę i mając kasy jak lodu nie chciałabyś jeszcze pobalować w takim Benidormie? :mrgreen: Szczerze zazdroszczę angelskim i germańskim dziadkom mającym takie warunki przebywania w tym miejscu. Zauważ przy okazji , że pisałem to z mocnym przymrużeniem oczek ale to już tak tylko...BTW. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
ineskeywest lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 20 Lis 2018 12:09 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8579
złoty
Ci, którzy mają kasy jak lodu, nie jeżdżą do Benidormu. Jeżdżą ci, którzy kasy nie mają. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 20 Lis 2018 12:17 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3367
złoty
Alicante i okolice to dla Anglików cos takiego jak Majorka dla Niemcow :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 28 Sty 2019 11:59 

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 105
Ostatecznie mieliśmy nocleg przy plaży San Juan i jeśli ktoś nie oczekuje czegoś więcej niż spacery po pustej plaży, spokój na dzielni, 20 stopni w grudniu i pełne słońce, to taka miejscówka jest idealna. Jedyny minus to taki, że trzeba było jechać około 20 -30 minut samochodem do centrum Alicante, np. na obiad, bo w okolicach San Juan jest z tym zdecydowanie kiepsko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group