Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#41 PostWysłany: 05 Paź 2017 10:52 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Ktoś wie, gdzie teraz oficjalnie sprzedają bilety? Bo na ticketmaster już nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#42 PostWysłany: 05 Paź 2017 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
https://tickets.alhambra-patronato.es/
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
risto lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#43 PostWysłany: 05 Paź 2017 11:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2012
Posty: 160
Loty: 171
Kilometry: 313 106
Moi rodzice właśnie wrócili z wycieczki zorganizowanej przez Itakę (25.09-02.10).
Nie weszli do Alhambry, pomimo iż kompleksowe zwiedzanie zamku było w programie, właśnie ze względu na zmianę systemu rezerwacji.
Coś niedobrego tam się dzieje. Bałagan.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#44 PostWysłany: 05 Paź 2017 11:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Niech wystąpią o odszkodowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#45 PostWysłany: 27 Paź 2017 17:09 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Jeżeli ktoś się wybiera w najbliższym czasie, a nie ma biletu to do Pałacu Nasrydów się nie dostanie ponieważ wszystkie bilety są wyprzedane aż do grudnia, rownież te dostępne na miejscu. Jeżeli jednak chcecie odwodzić pozostałe punkty Alhambra, to trzeba kupić bilet przez internet za 7 euro, na miejscu nie ma możliwości kupna. Info z dzisiaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#46 PostWysłany: 01 Lis 2017 18:00 

Rejestracja: 20 Lut 2013
Posty: 27
Nowa pula biletów!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#47 PostWysłany: 01 Lis 2017 18:42 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
W zeszłym roku o tej porze(listopad) w internecie też nie było biletów.Na miejscu okazało się, że po otwarciu kas(0 ósmej lub wpół do ósmej) mieli do sprzedaży chyba osiemset.Oczywiście trzeba było przyjść wcześniej i stać w kolejce.Również wejście na "ścieżkę króla" kupiliśmy bez żadnych internetów-w tym przypadku to nawet tak lepiej bo jak zła pogoda to się nie kupuje i nic nie przepada lub nie trzeba nic zmieniać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#48 PostWysłany: 08 Kwi 2019 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
Czy ma ktos swiezsze informacje na temat zakupu biletow do Alhambry? Czy jest szansa dostac bilety w kasie na miejscu, czy obecnie to juz tylko przez internet?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#49 PostWysłany: 01 Lis 2022 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
Odgrzeje tego kotleta, może komuś się przyda.

Jako, że trafił się weekendowy wypad do Granady, chciałem przy okazji zobaczyć Alhambrę.
Jest po sezonie, ale bilety on-line są wyprzedane na tydzień do przodu, a nocne zwiedzanie pałacu na kilka tygodni (limit osób).

Szansa na bilety na miejscu praktycznie zerowa przyjeżdżając o 14:00, jedyna informacja w necie to taka, że o północy dorzucają bilety na bieżący dzień, które się od razu rozchodzą.

Okazuje się, że można też trafić dzień/dwa wcześniej bilety, które prawdopodobnie pochodzą z anulowanych grupowych wejść.
Wystarczy cierpliwie odświeżać kalendarz na oficjalnej stronie i tym sposobem w piątek w południe udało mi się kupić dwa bilety (Alhambra General) na sobotę (dostępne było kilka biletów na różne godziny). Dodatkowo o 1 w nocy przy pierwszej próbie kupiłem bilety na nocne zwiedzanie pałacu na ten sam dzień (dostępne było 11 biletów).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#50 PostWysłany: 08 Sty 2023 11:55 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Chcę kupić bilet na koniec marca przez oficjalną stronę. Wymóg rejestracji z podaniem nr dokumentu tożsamości. Niestety, ani nr dowodu, ani paszportu nie przechodzi :( . Ciągle komunikat, że nie ten format. Ktoś doradzi ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#51 PostWysłany: 08 Sty 2023 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
@ewaolivka Wszystko działa poprawnie, no chyba, że w "Identity document" wybierasz "Spanish NIE" myśląc, że to oznacza dokumenty spoza Hiszpanii :D

Załączniki:
alhambra.png
alhambra.png [ 76.79 KiB | Obejrzany 1316 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
ewaolivka uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#52 PostWysłany: 08 Sty 2023 12:55 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Dzięki za odzew. Wpisywałam nr paszportu, dowodu , w prawidłowym miejscu :) . Przerobiłam wszystkie kombinacje. Ale spróbuję jeszcze raz.
Udało się :) Ta sama strona, ale rejestracja na trochę innym formularzu. Nie mam pojęcia co poprzednio znalazłam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#53 PostWysłany: 24 Paź 2023 13:19 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 421
niebieski
Czy ma ktoś info, na jakiej stronie kupię teraz bilety do Alhambry? Podany wyżej link do strony nie działa- strona nieodnaleziona :(
Z góry dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#54 PostWysłany: 24 Paź 2023 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
@yaris21 na oficjalnej stronie Alhambry opcja kupna biletów teraz nie działa. Trudno zgadnąć czy ten element strony jest akurat przebudowywany (zmiana cennika, godzin otwarcia???), bo inne elementy tej oficjalnej strony działają.
Możesz spróbować skontaktować się w sprawie kupna biletów na ten adres mailowy:
tickets.alhambra@iacpos.com
Jest on oczywiście z oficjalnej strony: https://www.alhambra-patronato.es/ i dotyczy problemów z kupnem biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off
yaris21 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#55 PostWysłany: 31 Paź 2023 18:55 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
@Cicha_Woda masz możliwość kupienia na tej stronie biletu? Bo u mnie jest error.
https://tickets.alhambra-patronato.es/

Załączniki:
alh.png
alh.png [ 35.21 KiB | Obejrzany 470 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#56 PostWysłany: 01 Lis 2023 23:42 

Rejestracja: 01 Sty 2023
Posty: 101
U mnie działa, ale pierwsze dostępne bilety są na 19.11. Chyba @Cicha_Woda ma rację i strona została przebudowana (wydaje mi się, że rok temu, gdy kupowałam bilety na podobny termin, wyglądała inaczej). Na pewno bilety trzeba kupować z dużym wyprzedzeniem i raczej nie ma szans kupić na miejscu (były wówczas kartki przed wejściem o wyprzedaniu biletów).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#57 PostWysłany: 02 Lis 2023 23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
@Wintermute - mi strona cały czas nie działa niestety :( Napisałam do nich z pytaniem na jakiej stronie można kupić te bilety, na kiedy są wolne terminy i ile kosztuje bilet dla jednej osoby dorosłej. Jak mi odpiszą to dam znać czego się dowiedziałam.
Przez "nich" rozumiem ten adres: tickets.alhambra@iacpos.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#58 PostWysłany: 03 Lis 2023 09:11 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
Można bez problemu kupić bilet przez telefon. Tzn trzeba się sporo naspelować :-) Przychodzi link do płatności a potem bilety w pdf.
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#59 PostWysłany: 03 Lis 2023 10:12 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 421
niebieski
Do 12 listopada wszystkie bilety są wyprzedany Nie ma także biletów w kasie. Byłam i niestety nie weszłam do Alhambry
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Alhambra - bilety.
#60 PostWysłany: 08 Lis 2023 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Dostałam odpowiedź na maila od alhambra-patronato. Strona do kupna biletów pozostaje bez zmian, ale przed kupnem proszą o wyczyszczenie historii przeglądania i ciasteczek oraz zalecają wejście na stronę w trybie incognito. Wtedy powinno działać, ale teraz nie mam czasu tego sprawdzić.
A w razie problemów to można albo kontaktować się na wskazany na stronie (i wyżej też) adres e-mail albo dzwonić i "spelować" jak to zrobił @Wintermute :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group