Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Mar 2020 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sie 2015
Posty: 164
Loty: 197
Kilometry: 472 286
niebieski
Niestety, może być i tak (do tej pory mi się nie zdarzyło, ale musi to być nagłe i "przykre" uczucie ... porażki? :)

"I flew one of those Delta fares before: Was downgraded to premium economy, while in the first class lounge in Paris.... was still driven to the plane though :-)"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#22 PostWysłany: 01 Kwi 2020 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Niestety, jeśli AirFrance nie zmieni zdania, to robimy wypad z La Premiere :)
Niemniej wykopsali nas z F do C, więc nie jest to podła oferta. O ile Algier nie wprowadzi wiz on arrival to pewnie skasuję tę rezerwację.

Jak to szło? Człowiek wiedział, ale się łudził :P

Dzięki @Bajerglowa94 za trochę rozrywki w tym smutnym jak serwis na trasie NYC-HNL UA Y, czasie.
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 17 Kwi 2020 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Z racji, iż nie widzę opcji, że polecę do Algieru w połowie lipca - postanowiłem spróbować skasować bilet.

Chronologicznie to było tak:
1. Kupuję bilet na Priceline, płacone w USD, obciąża mnie Delta - w USD, ticket na stocku Delty - 006.
2. Już miejsca wybrane, bidon się wyparza, dolot do Algieru sprawdzony.
3. Airfrance przejmuje kontrolę nad biletem, zmienia numery na 057, kabina C.
4. Priceline informuje mnie że 'ktoś z linii grzebał przy Twoim bilecie, ale to nie my, wiec ogarnij temat sam'
5. Dzwonię do Delty ze Skypea, czas oczekiwania to godzina, jednak informują mnie, że mogę zapisać się na serwis z oddzwanianiem. Próbuję podać numer polski, ale usilnie twierdzą, że nie jest poprawny. Ostatecznie autodetekcja numeru zapisuje mi numer skypeowy.
6. W miedzyczasie piszę na messengerze - Profil Delty. "Dzien dobry, mam bilet full flex, spasuję, chciałbym kasę." Pani konsultantka orientuje się, że bilet niby delciany, ale numer 057, kontaktuje się z biurem AF (godzina 21:40 czasu polskiego), ogarnia temat i robi refund. Od ręki. Status zwrotu mogę sprawdzić na https://www.delta.com/refunds/checkRefu ... ion.action Strona pokazuje , ze czekają na mnie EUR, ale na oko suma się zgadza, więc nie kręcę dymów. "We will make every effort to process eligible credits and refunds within 7 business days. However, due to the extremely high volume related to coronavirus and government-issued travel guidance, please allow up to 21 business days. Once processed, refunds may take up to two billing cycles to appear on your credit/debit card statement. "
7. Priceline informuje, że 'ktoś coś nagrzebał, ale to nie oni, więc niech ogarniam dalej sam' ;)

TL;DR - jesli ktos chce sie rozmyslic z biletu to niech wali przez messengera jak w dym.
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 12 Lip 2020 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Pocisnalem z chargebackiem, bo delta powolna.
Otrzymalem taka odpowiedz:
Załącznik:
delcia.png
delcia.png [ 28.8 KiB | Obejrzany 902 razy ]

W sumie juz sie skontaktowalem i to jest wlasnie ich assistance :D
Ale poniewaz Delta jak widac zbiera dokumenty, aby jednak udowodnic, ze jednak się ze mną dogadują - sugeruję nie odpowiadać na tą wiadomość, albo odpowiedzieć jak już kapusta wróci na konto :)
W kontakcie!
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 12 Lip 2020 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7365
HON fly4free
Na marginesie: z takim nazwiskiem, to ta Pani, co Ci odpisała, powinna pracować w zupełnie innym miejscu :D
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 16 Lut 2022 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Wygląda na to, że źle pograliśmy ;)

_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group