Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Sie 2014 11:25 

Rejestracja: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Cześć,

potrzebuje spędzić jedną noc w rozsądnej odległości od lotniska w Faro, bo mam wylot po 6 rano i trzeba tam będzie dotrzeć w miarę wcześnie.

Chyba rozsądnie będzie przenocować w Quarteira albo Albufeira. Z racji nieodległej a polecanej Praia de Farina chciałbym spędzić na niej właśnie trochę czasu w ciągu tego dnia, żeby wcześniej nie jechać tam specjalnie z zachodniego Algarve. Jest kilka noclegów w tych miastach w rozsądnej, podobnej cenie. Fajnie by było wieczorem jeszcze je zobaczyć. Pytanie, które z tych miast jest ciekawsze?

Jest też dobra i tania opcja niecałe 2 kilometry od tej plaży (z miast około 5km). Ale wtedy znowu daleko do centrów miasteczek. Jednak może te miasta niczym się nie wyróżniają i warto brać bliżej plaży?

Doradzicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#2 PostWysłany: 08 Sie 2014 21:08 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 74
Loty: 55
Kilometry: 66 321
Ja milej wspominam Albufeirę - dużo knajpek, restauracje, fajne uliczki do pospacerowania i ruchome schody na plażę :) Myślę, że mielibyście tam co robić wieczorem. Quarteira utkwiła mi w pamięci jako mniej urokliwe miejsce, bez szczególnego klimatu, chociaż w sumie trudno mówić o braku klimatu jakiegokolwiek miejsca w Portugalii. Jaki poza tym macie plan wycieczki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Sie 2014 21:49 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Mnie tez bardziej podobalo sie w Albufeirze.
Lepiej wybrac hotel blizej plazy, po miescie jezdza autobusy miejskie, wiec latwo jest sie przemieszczac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Lis 2014 21:28 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 80
polecam Albufeire i spacer wzdłuż plaży (tej głownej), dalej przejście klifami do plazy dos aveiros
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group