Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 290 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 04 Sie 2014 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
dorawu napisał(a):
Lot do Izraela teraz - tylko dla miłośników turystyki wojennej.


Byłeś? Widziałeś? Czy stwierdzenie opierasz o artykuły z Onetu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#62 PostWysłany: 04 Sie 2014 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 243
niebieski
wiewiora21 napisał(a):
My jednak lecimy...wizz zapewnia,ze jest ok,nic nie proponują.dzisiaj dzwoniłam.Nasz przyjaciel w tel awiwie twierdzi,ze jest bezpiecznie,ze nic nam nie grozi i ze będzie super....mam nadzieję ze ma racje.wylot juz za chwile-5.08.2014 ;)

Koniecznie napisz o swoich odczuciach oraz załącz parę fotek ;) (np. plaż w Tel Awiwie - czy one funkcjonują czy może profilaktycznie są zamykane).

Temat mnie nurtuje.
Sam mam zarezerwowane loty na koniec sierpnia. Skład już mi się praktycznie rozleciał (ludzie niestety są zakładnikami swoich katastroficznych wyobrażeń).
Ale ja z wielką chęcią bym zrealizował ten wypad!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 04 Sie 2014 23:36 

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 4
Jak tylko wrócimy to opiszę swoje odczucia i realną sytuację....zdjęcia zobaczymy,może coś się uda.wylot już za 16 godzin.Wierze,że to będą udane wakacje :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 07 Sie 2014 01:30 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 2
Hej wszystkim
Ja takze wybieram sie na zwiedzanie tych regionow ale na koniec wrzesnia i jak kazdy chyba na tej stronie licze , ze sytuacja ulegnie poprawie. Mysle jednak ze nie ma sie co tak stresowac, bo jak popatrzec z perspektywy czasu to zamieszki dosc powazne ciagna sie od dobrych kilku lat. Osobiscie chcialam jechac tam 2 lata temu i zrezygnowalam wlasnie przez sytuacje ktora aktualnie panowala w Izraelu...teraz podchodze do tego z pewna reerwa... ze co ma byc to bedzie;-) A plan jest taki zeby zobaczyc jeszcze Jordanie, Egipt i Turcje...Bo przecies do odwaznych świat nalezy prawda;-) Pozdrawiam wszystkich ktozy jednak zdecydowali sie leciec;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 07 Sie 2014 01:57 

jak loty wizzair to sprawdź, bo zapewne rezerwacji już nie ma:

Kod:
Z końcem sierpnia kończą się w systemie bilety z Polski do Tel-Awiwu.moja rezerwacja na styczeń zniknęła.

Góra
 PM off  
      
#66 PostWysłany: 07 Sie 2014 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Dzisiaj poleciały rezerwacje Wizza do TLV i teraz pytanie co planujecie zrobić w związku z tym?

A jak wygląda sytuacja, kiedy za bilety płaciłem karta Wizz, której już nie mam, a chciałbym otrzymać zwrot gotówki?

I czy jeśli wykupiło się WDC przy okazji rezerwowania biletów, to też przysługuje za nie zwrot?

Jeśli później dokupowało się bagaż do rezerwacji to również przysługuje za niego zwrot?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 07 Sie 2014 13:05 

04patryk12 napisał(a):
Dzisiaj poleciały rezerwacje Wizza do TLV i teraz pytanie co planujecie zrobić w związku z tym?

A jak wygląda sytuacja, kiedy za bilety płaciłem karta Wizz, której już nie mam, a chciałbym otrzymać zwrot gotówki?

I czy jeśli wykupiło się WDC przy okazji rezerwowania biletów, to też przysługuje za nie zwrot?

Jeśli później dokupowało się bagaż do rezerwacji to również przysługuje za niego zwrot?


Zadzwoń na 22 351-94-92, tam otrzymasz wiążące informacje bez konieczności dokonywania zmiany teraz, bo ta dokonana jest wiążąco i nieodwoływalna (zwrot tak na inne wskazane konto, wdc masz wykupione na rok i nie da się anulować, bagaż zwrot 100% na konto lub 120% kwoty na mywizz, przygotuj sobie może np. loty do/z Barcelony czy innym kierunku który cię interesuje z dostępnej siatki lotów wizzair -14 dni/+30 dni powinni za darmo zmienić)

pytania-odpowiedzi-informacje-itp-itd,15,20384&start=660
Góra
 PM off  
      
#68 PostWysłany: 07 Sie 2014 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Na razie Wizz nie oferuje lotnisk alternatywnych w stosunku do tego lotu, więc zostaje TLV po marcu '15, lub jeśli się uda - do września :(
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 07 Sie 2014 13:31 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Raczej im to nie odpuszczę...

3 loty miałem, i spieprzyli je...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 07 Sie 2014 14:17 

virtus napisał(a):
Na razie Wizz nie oferuje lotnisk alternatywnych w stosunku do tego lotu, więc zostaje TLV po marcu '15, lub jeśli się uda - do września :(


Proponuję odczekać i za jakiś czas znowu zadzwonić lub napisać do nich przez formularz reklamacyjny, gdyż dla nich też jest to nowa sytuacja (w moim przypadku konsultantka na 5 minut się wyłączyła, by skonsultować się ze swoim przełożonym).
Dziwne jest usunięcie tych rezerwacji z systemu, jakby ich nigdy nie było..
Góra
 PM off  
      
#71 PostWysłany: 07 Sie 2014 14:20 

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 111
Dostalem także emaila z anulacja lotow z Warszawy do Izraela. Loty miały się odbyc w styczniu i marcu, wszystkie skasowane:

We regret to inform you that a flight in your booking (confirmation code: XXXXXX) has been cancelled. Wizz Air sincerely apologizes for the inconvenience this cancellation may cause. Our Call Centre will contact you to discuss your options which are listed below. Should you wish to speed up this process, please call the Wizz Air schedule change assistance (local rate) numbers. Contact telephone numbers in your country can be found by clicking here. (Please note that those numbers are dedicated solely to passengers requiring assistance due to schedule change and no other queries will be handled.)

Znajac ich praktyki (doswiadczylem kilka razy) to oddadzą pieniądze bez zaproponowania jakiejkolwiek alternatywy zmiany czy przebukowania na innego przewoźnika. Straszenie sadem nic nie daje. Ja mam zarezerwowany już hotel (zresztą za wysoka cene) w Tel Aviv i plakac mi się chce. Masakra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 07 Sie 2014 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Ja miałem na styczeń i na szczęście nie zrobiłem żadnych rezerwacji hoteli itp.

Chyba wezmę zwrot 120 % środków na konto, ale żal mi tyłek ściska bo to grosze, a Izrael poszedł się... odleciał beze mnie ;/

Generalnie mamy jakiś czas na reakcję? żeby nie wyszło że mi zwrócą na kartę Wizz bez pytania, która jest już zamknięta.

Jest sens z nimi walczyć o dostarczenie do miejsca docelowego innymi liniami?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 07 Sie 2014 14:32 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Ja mam coś takiego

1.Możliwe jest dokonanie zmiany rezerwacji na inny lot Wizz Air na tej samej trasie, lub – jeżeli to konieczne – na podobnej trasie, w ciągu 14 dni przed planową datą odlotu pierwotnego lotu lub 30 dni po tej dacie, zależnie od dostępności miejsc;
2.Rezerwacja może zostać anulowana, a pasażer otrzyma notę kredytową o wartości ceny całkowitej opłaconej za odwołany lot powiększonej dodatkowo o 20% tej kwoty, a także za lot powrotny, jeżeli został zarezerwowany. Nota kredytowa zostanie dodana do konta klienta Wizz Air;
3.Rezerwacja może zostać anulowana, a pasażer otrzyma całkowity zwrot kosztów za odwołany lot oraz za lot powrotny, jeżeli został zarezerwowany.

Pierwszy lot: Zwrot kasy na konto i potem kupno biletu na Tromso
Drugi lot: Zmiana na Barcelone
Trzeci lot (Gruzja): zwrot na konto Wizzair
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 07 Sie 2014 14:50 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Po wczorajszej wrzucie 8 nowych kierunków - byłem w 100% przekonany, że odpalą jakieś połączenia w przeciągu kilku dni. Klasyczna zagrywka W6. Wybrali najbardziej "ryzykowną" destynację. Oby to był koniec cięć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 07 Sie 2014 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Zeus napisał(a):
Ja mam coś takiego
Drugi lot: Zmiana na Barcelone


Udało Tobie się zamienić lot na Barcelonę?
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 07 Sie 2014 15:28 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Czekam na odpowiedz ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 07 Sie 2014 19:05 

Rejestracja: 08 Wrz 2012
Posty: 134
Loty: 214
Kilometry: 286 750
Co do 120% kredytu - liczy się taryfa za bilet bez opłaty administracyjnej, więc jeśli ktoś kupił coś np. za 39 zł (ja np. miałem WAW-KUT), to dostanie 40zł40gr, a nie 46zł80gr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 07 Sie 2014 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
ziberro napisał(a):
Co do 120% kredytu - liczy się taryfa za bilet bez opłaty administracyjnej, więc jeśli ktoś kupił coś np. za 39 zł (ja np. miałem WAW-KUT), to dostanie 40zł40gr, a nie 46zł80gr.


Bagaże też się nie liczą i inne usługi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 08 Sie 2014 09:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Dostaliście faktury z WizzAira od lotów z/do Izraela?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 08 Sie 2014 09:42 

Zeus napisał(a):
Dostaliście faktury z WizzAira od lotów z/do Izraela?


NIE, w formularzu reklamacyjnym
https://wizzair.com/pl-PL/Claims

masz opcję tematu "Prośby o fakturę"
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 290 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group