Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Maj 2018 20:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
Cześć,

Czy ktoś z was korzysta z programu lojalnościowego bahn.bonus?
Wiem, że potrzebne jest posiadanie BahnCard aby móc korzystać z programu bahn.bonus dla użytkowników z Polski.

Orientujecie się:
- jak zdobywa się punkty?
- ile de facto trzeba wydać na bilety, aby cokolwiek na tym zyskać?
- czy można zbierać punkty za bilety innych pasażerów? np. jeżeli kupuję dla pracowników to mogę kumulować na jednym firmowym koncie?
- są jakieś dodatkowe benefity/przywileje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 15 Maj 2018 23:00 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Ktoś korzysta :-)

Punkty zdobywasz za przejazdy koleją + można za hotele, wynajem samochodów itd. Listę partnerów masz na ich stronie internetowej.
Za bilety dostajesz 1 punkt za wydane 1 EUR.

Sensowne nagrody to przejazd po Niemczech 2. klasą za 1000pkt. 1. klasa i przejazdy międzynarodowe kosztują dwa razy więcej pktów i według mnie niewarte są tej ceny. Do tego biletów zagranicznych nie można kupić za punkty online.
Bilety są rzeczywiście darmowe, bez żadnych dodatkowych podatków czy opłat dworcowych.
Można też wydać punkty na gazety i inne gadżety - jak to zwykle bywa niewarte są tej ceny.

Na pewno można zbierać punkty za innych pasażerów, jak jedziesz z nimi i kupujesz jeden bilet na siebie + dodatkowych ileś tam osób. Konto bahn.bonus jest imienne, raczej nie może być firmowe.

Masz dodatkowe benefity jak w 12 miesięcy zbierzesz 2000 pktów. Nigdy tak wysoko nie zaszedłem więc nie orientuję się w szczegółach.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Maj 2018 23:46, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Maj 2018 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
Dzięki za odpowiedzi,

O punkty za innych pasażerów - chodzi mi o to: dokonuję zakupu z konta na DB i nieważne dla ilu pasażerów kupuje bilety (nawet jak nie jestem pasażerem) to pod koniec zamówienia pyta o numer bahn.bonus i wtedy czy wpisując ten mój numer, będę zbierał punkty nawet za innych pasażerów? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Maj 2018 11:17 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
A tego nie wiem, nie probowalem.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group