Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
http://www.fly4free.pl/forum/podejrzani ... z,11,75621

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Jak znaleźć informacje o swojej rezerwacji
http://www.fly4free.pl/forum/jak-znalez ... ,225,76112


Jako że każdy widzi, że to oczywisty Error Fare, każda osoba dzwoniąca potwierdzać rezerwację do linii/pośrednika będzie banowana (włączając posty "dla żartu że zadzwoniłem, a wcale nie dzwoniłem" ;) )


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 122 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 22 Kwi 2018 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 783
złoty
U mnie wszystko się trzyma, potwierdzone na CMT, widoczne na stronach QF i EK :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#82 PostWysłany: 22 Kwi 2018 23:16 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@mucha Miałem e-tixy na mailu, rezerwację widoczną na stronach Quantasa i Emiratów. Czyli teoretycznie wszystko na pewniaka. Niestety nie - a kupowałem na stronie Quantas.
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 22 Kwi 2018 23:27 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
to chyba jakiś przypadek, albo QF kasowało tylko bilety wystawione we własnym kanale (?)

w każdym razie chyba nie mają zamiaru kasować kolejnych skoro nastała cisza już od kilku dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 23 Kwi 2018 08:21 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
Poniedziałek to i lecą anulacje. Z mojej rezerwacji zniknęły odcinki AKL-MEL-DXB i został sam DXB-BEY.

A w Amadeuszu (kolega z biura podróży ma dostęp do systemu) wpisane: 9 SSR OTHS 1G BOOKING CANX AND NOT VALID FOR TRAVEL. PAX ENTITLED TO FULL REFUND OF AMOUNT PAID
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 23 Kwi 2018 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 754
Loty: 205
Kilometry: 638 916
srebrny
Poszło, przeszło, poszło w przeszłość!
Mimo, że się nie utrzymało to jednak moja wiedza o Nowej Zelandii poszerzyla się znacznie.
Niewątpliwy plus tego EF :)
Teraz kibicuję tym, którzy kupili Wellington ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 23 Kwi 2018 08:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 783
złoty
Potwierdzam - padło. Dziękuję założycielowi i uczestnikom tematu za fajną dawkę emocji ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 23 Kwi 2018 09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2014
Posty: 247
Loty: 117
Kilometry: 202 043
U mnie na (mobilnej) stronie Qantasa zobaczyłem komunikat, że były zmiany w rezerwacji i loty, które kupiłem były szare + oznaczone jako „Old flights”. Była pod tym opcja, która brzmiała mniej więcej „Choose new flight”, tam sobie wybrałem inną, minimalnie zmienioną trasę (która obejmuje EK przez BKK) i koniec końców znowu widzę rezerwację jako aktywną :) Dostałem nowego etixa, CMT mówi że confirmed, Saudia pokazuje status „Open for use”. Ciekawe kiedy to ubiją.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#88 PostWysłany: 24 Kwi 2018 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Przed chwilą dostałam maila o anulacji biletow z budgetair.
Napisali, ze linia zmienila harmonogram i dlatego anulowali ;) Co ciekawe rezerwacja nadal widoczna jako confirmed na saudia.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 25 Kwi 2018 03:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
U mnie też anulowane :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 26 Kwi 2018 16:30 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
mucha napisał(a):
Poniedziałek to i lecą anulacje. Z mojej rezerwacji zniknęły odcinki AKL-MEL-DXB i został sam DXB-BEY.

A w Amadeuszu (kolega z biura podróży ma dostęp do systemu) wpisane: 9 SSR OTHS 1G BOOKING CANX AND NOT VALID FOR TRAVEL. PAX ENTITLED TO FULL REFUND OF AMOUNT PAID

Moje OTA (OneTwoTrip) jakieś niekumate (ale w tym wypadku na plus). Rezerwacja przywrócona, nowy bilet wystawiony - wszystkie loty tak jak pierwotnie zabukowane. Stok EK czyli 176-.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#91 PostWysłany: 26 Kwi 2018 16:38 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Greckie OTA (petas.gr) tez dalej się trzyma.
Zapomniany na cały świat :D
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 30 Kwi 2018 11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1407
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Moja rezerwacja (na stronie Qantas) zniknęła w ubiegły poniedziałek. Po sugestii @sp8hmz udało się ją przywrócić na koncie, dzięki możliwości zmiany daty wylotu o 1 dzień. Inne jest miejsce przesiadki, wcześniej Melbourne, teraz Sydney.
- rezerwacja widoczna na stronie Qantas (z poprzednim numerem)
- na CheckMyTrip również, z nowym nr etixa
- brak potwierdzenia od Emirates
- brak nowego etixa elektronicznego, przy opcji pobrania na maila przychodzi pierwszy bilet (z Melbourne),
- brak zwrotu środków na koncie
Także bez kontaktu pewnie się nie obejdzie, ale jeszcze poczekam jakiś czas.

Jakieś sugestie...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 08 Maj 2018 11:37 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
mucha napisał(a):
mucha napisał(a):
Poniedziałek to i lecą anulacje. Z mojej rezerwacji zniknęły odcinki AKL-MEL-DXB i został sam DXB-BEY.

A w Amadeuszu (kolega z biura podróży ma dostęp do systemu) wpisane: 9 SSR OTHS 1G BOOKING CANX AND NOT VALID FOR TRAVEL. PAX ENTITLED TO FULL REFUND OF AMOUNT PAID

Moje OTA (OneTwoTrip) jakieś niekumate (ale w tym wypadku na plus). Rezerwacja przywrócona, nowy bilet wystawiony - wszystkie loty tak jak pierwotnie zabukowane. Stok EK czyli 176-.

Zabawy w kotka i myszkę ciąg dalszy. Tym razem z rezerwacji zniknął lot DXB-BEY. Napisałem do supportu, loty przywrócone.

We have checked all the information regarding the flight from Dubai to Beirut, The airways have take off your seats from the flight.
We have already restore the seats. Now your flight is confirmed, you can use the ticket, so there are no reasons to worry about.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 08 Maj 2018 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2014
Posty: 247
Loty: 117
Kilometry: 202 043
U mnie nadal widoczna i potwierdzona rezerwacja na CMT (z nowym etixem), na Qantasie i Saudii także wszystko wygląda w porządku. Minęły już 2 tygodnie od odnowienia mojej rezerwacji w sposób opisany wyżej, więc chyba dobrze to wszystko rokuje :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 08 Maj 2018 11:49 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
W sumie, to pierwszy raz myślę o zadzwonieniu do linii o potwierdzenie ;P

Problemu zostać w Nowej Zelandii to ja nie mam, ale firma moja owszem by miała :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 08 Maj 2018 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Kto leci pierwszy?
@RafiPodróżnik wykorzystałeś pierwszą rezerwację na 2 maja czy przypadła?
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 08 Maj 2018 12:20 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
@Zeus
Ale wiesz że będziesz sobie musiał dać bana ostrzeżenie, a później napisać sam do siebie PW z pretensjami i jeszcze na nie odpowiedzieć?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
 
      
#98 PostWysłany: 08 Maj 2018 13:19 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
Zeus napisał(a):
W sumie, to pierwszy raz myślę o zadzwonieniu do linii o potwierdzenie ;P

To też nie jest takie jednoznaczne, jakiś hindus na infolinii powie "tak wszystko ok, bilet wystawiony i pan lecieć" a na lotnisku się dowiesz że jednak nie - i co im zrobisz?
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 08 Maj 2018 13:26 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
No wiem, żartuję.

Po prostu, będzie, no risk, no fun :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 08 Maj 2018 13:49 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
:( już myślałem że zbanuje :(

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 122 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: mool17 oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group