Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 31 Lip 2014 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
AFT ma swoje wzloty i upadki, ale generalnie to uczciwa platforma. Kilkakrotnie korzystałem z ich usług i nigdy się nie zawiodłem. Ja bym zabookował. Jeśli Ci anulują, zwrócą kasę. Jeśli - ptfu - zbankrutują, kasę zwróci MasterCard albo Visa. Za 1800PLN warto się pokusić, a TK jest bardzo dobrą linią lotniczą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#22 PostWysłany: 31 Lip 2014 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1647
srebrny
DJADKJGU pyta o airtickets, a nie o airfasttickets.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 31 Lip 2014 10:08 

Rejestracja: 26 Lip 2013
Posty: 9
ja korzystalem, bylo bez problemow, platnosc sciagnieta w PLN, wiec problem z przewalutowaniem odpada
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 31 Lip 2014 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Też korzystałem z ich usług i nie miałem zastrzeżeń chociaż w sieci pojawiają się różne opinie (zresztą tak jest ze wszystkim). Miałem też mały problem ale niezależny od pośrednika więc skontaktowałem się przez formularz z ich strony. Po krótkim czasie zadzwonił konsultant i pozytywnie wyjaśniliśmy kwestię. Ja polecam airtickets.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Sie 2014 16:12 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Airtickets.pl wyskakuje często jako najtańsza opcja w Skyscanner, jednak nigdy nie udało mi się u nich kupić biletu. Kiedyś bez prowizji była karta MC Debit, obecnie Visa. Za każdym razem próbowałem 2-3 kart danego systemu i wciąż błąd o odrzuceniu karty. Moim zdaniem specjalnie tak robią aby klient nieuważnie wybrał inny typ karty i zapłacił kilkaset złotych więcej za bilet.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 08 Sie 2014 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012
Posty: 137
Loty: 44
Kilometry: 113 359
mucha napisał(a):
Airtickets.pl wyskakuje często jako najtańsza opcja w Skyscanner, jednak nigdy nie udało mi się u nich kupić biletu. Kiedyś bez prowizji była karta MC Debit, obecnie Visa. Za każdym razem próbowałem 2-3 kart danego systemu i wciąż błąd o odrzuceniu karty. Moim zdaniem specjalnie tak robią aby klient nieuważnie wybrał inny typ karty i zapłacił kilkaset złotych więcej za bilet.


ja mam to samo. Na Airtickets.pl niedawno w ramach promocji Turkish Airlines były bilety za 1250zł, o 100 taniej niż na flipo. Niestety przy próbie rezerwacji nie chciało przyjąć przyjąć karty VISA (jedyna bez prowizji, za inne trzeba było dopłacić 300 zł). Później ceny poszły w górę, co przegapiłem i przepadło...

Teraz myślałem, że złapałem Pana Boga za nogi, bo znalazłem Warszawa-Bangkok-Berlin za 1760zł, ale znów to samo. Nie chce przyjąć płątności kartą VISA, a już różnymi próbowałem! Komuś udało się zapłacić VISĄ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 02 Wrz 2014 08:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
W tej chwili na airtickets.pl nie ma już żadnej karty którą można zapłacić bez prowizji. Każda z akceptowanych przez airtickets.pl kart to + kilkaset PLN...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Wrz 2014 17:00 

Rejestracja: 26 Lip 2013
Posty: 9
yyy, to ja nie wiem jak wy kupujecie. mi wszystko dziala niezaleznie czy wchodze bezposrednio na strone czy przez skyscanera. prowizja za platnosc jak na flipo 1-2%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 07 Lis 2014 14:00 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 180
w którym momencie airtickets nalicza prowizje?
znalazłem lot który w airberlin kosztuje 500 zł natomiast airtickets ma to samo za 456 i taką pokazuje mi cenę końcową przed wpisaniem danych karty..
czy coś do tego doliczą jeszcze? nigdzie nie widze takiego info na ich stronie..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 07 Lis 2014 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
No właśnie, mni wyrzuciło prowizję od karty 3.5 EUR od biletu, więc gdzie te kilkaset. Co więcej, cena po dodaniu prowizji jest taka, jak pokazuje w wyszukiwarce momondo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 16 Kwi 2017 11:29 

Rejestracja: 16 Kwi 2017
Posty: 1
Witam, mam pytanie dotyczące pośrednika airtickets.pl, gdyż kupiłem cztery bilety od tego pośrednika na sierpień (kilka łączonych lotów) natomiast opinie na jego temat w sieci dosłownie mrożą krew w żyłach. Dlatego chciałem zapytać: czy ktoś korzystał? Czy przebiegło pomyślnie? Czy należy się bać? Czy to jest normalny pośrednik, czy rzeczywiście jakiś przekręt? Będę wdzięczny za wszelki feedback, bo denerwuję się teraz i zastanawiam czy nie wpakowaliśmy się w jakąś kaszanę.

P.S. Wiem, że był taki temat ale z jakichś powodów go usunięto, więc zakładam na nowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 16 Kwi 2017 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
No skoro już kupiłeś, to po ptakach :) A tak na serio, kiedyś miałem u nich Egipt. Była zmiana w rozkładzie, dobry kontakt, zmienili mi tak jak chciałem na open-jaw, choć nie musieli (ale w sumie to MS wyraził na zgodę). Koniec końców i tak nie poleciałem, bo to był wyjątkowo bombowy sezon w Egipcie.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 30 Kwi 2017 08:17 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja leciałem z nimi do Malezji. Żadnych problemów, linia dwukrotnie zmieniała godziny lotu - pośrednik natychmiast dał znać o tym fakcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 09 Wrz 2017 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2017
Posty: 91
Podbijam
Chciałbym zakupić pierwszy bilet lotniczy przez pośrednika gdyż na stronie przewoźnika [Aegean] nie ma możliwości wyboru tej trasy. Różnica 10e przy locie wartości 28 euro [Airtickets] a 38 eDreams wydaje mi się dość spora. Co o tym myślicie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 09 Wrz 2017 21:16 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
Spoko OTA, śmiało kupować

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#36 PostWysłany: 09 Wrz 2017 21:46 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Airtickets.pl = Tripsta. Czyli pośrednik bardzo w porządku.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 22 Lis 2017 17:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
Kupiłem wczoraj bilety na aritickets.pl
Mija 19h od rezerwacji, a etixów brak. (dostałem tylko maila od nich, z reklamą, zeby już hotele u nich bookować - więc maila podałem poprawnego). Panikować? niby dostałem jakiś ich wewnętrzny numer rezerwacji (8 znaków), ale zarówno na ich stronie ani na stronie Tripsty nie ma go gdzie wpisać i sprawdzić czy wszystko ok.
Ostatecznością będzie telefon, tylko nie wiem czy to normalne? Zazwyczaj dosyć szybko otrzymywałem etixy u innych OTA
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT


Ostatnio edytowany przez krasnal, 23 Lis 2017 08:17, edytowano w sumie 1 raz
Przeniesiono z wątku o QR
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 23 Lis 2017 02:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
A pobrało kasę w ogóle ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 23 Lis 2017 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
Już wszystko wiem :)

Zadzwoniłem do nich i się okazało, że wszystko wysłali i że rezerwacja ok.
Pani wyjaśniła mi natomiast, ze dostali też informację zwrotną, że ja nie otrzymałem maili, bo na poczty założone na wp.pl czasem nie dochodzi. Podałem im gmaila i bez problemu mam etixy :)
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 27 Gru 2017 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Kupowałem u nich bilet w Wigilię. Płatność kartą bezproblemowa, etixy dosłownie p0 10 minutach na mailu, rezerwacja widoczna u przewoźników. Polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group