Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Lip 2016 18:26 

Rejestracja: 14 Paź 2012
Posty: 40
Loty: 23
Kilometry: 33 976
Hej,

dzisiaj dostałem informację od Norwegiana, że ponieważ zmieniła się godzina wylotu Kopenhaga - Kraków (na 10:25), to nie zdążę przylecieć z Nowego Jorku (12:10). Jest to dla mnie o tyle kłopotliwe, że wcześniej miałem idealną godzinkę na przesiadkę w Kopenhadze (wylot chwilę po 13). Przysłali informację, żeby się z nimi skontaktować i coś postarają się poradzić. Pytanie jednak, co mogę z nimi ugrać? Patrząc na samego Norwegiana, to w nowym rozkładzie te 2 loty zawsze się mijają. Wylot miałby być z JFK 14 grudnia o 23. Nie ukrywam, że bilet kosztował niewiele i nie chciałbym dostać zwrotu kosztów, bo nic za tą kasę w tym terminie nie kupię. Czy Norwegian będzie szukał u innych przewoźników? Niestety w zasadzie jedynym, co mi odpowiada jest LOT z przesiadką z WAW, jest szansa ugrać z nimi taką zmianę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#2 PostWysłany: 21 Lip 2016 01:27 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
domyslam sie ze cala podroz jest Norwegianem, bo tego nie sprecyzowales

jesli tak to bez problemu przebookuja na lot z przesiadka w Oslo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Lip 2016 06:13 

Rejestracja: 14 Paź 2012
Posty: 40
Loty: 23
Kilometry: 33 976
Wydawało mi się to oczywiste, że cała podróż jest na jednym bilecie :)

Pewnie tak spróbują zrobić, ale będzie się to wiązało z wylotem dzień później, przylotem dzień później i podróż z 10h wydłuża się do 18h. To dość istotna różnica. Na tym tle chciałbym ugrać jak najwięcej, bo stwarza to dla mnie realne trudności. Myślałem o free hotelu na tą noc w NJK i upgradzie (w sumie wiązałoby się to tylko z darmowym bagażem rejestrowanym). Pytanie, czy jest w ogóle na coś takiego szansa..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Lip 2016 08:03 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
Szansa jest zawsze, jak to mówią w pewnym programie telewizyjnym - warto rozmawiać...
Uzasadnij na spokojnie jakie ta zmiana ma dla Ciebie skutki, chociaż na loty innymi liniami bym nie liczył...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Lip 2016 14:13 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
Norwegian ma loty z USA do Europy z polaczeniami w Kopenhadze, Oslo, Sztokholmie i Londynie (codziennie) z tego co sie orientuje, jesli mialbym liczyc na jakis hotel za free to raczej w jednym w tych miast a nie w NY, no ale probuj, probuj :geek:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group