Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2824 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 142  Następna
Autor Wiadomość
#2721 PostWysłany: 29 Paź 2014 09:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
na stronie AFT chyba nigdy nie jest anulowane. Trzeba kontaktować się z hotelem
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2722 PostWysłany: 29 Paź 2014 10:35 

Dwa miesiące temu miałem dwa noclegi z AFT us, oba po 0,14 USD Rezwerwowałem z kodem lucky-35 w czerwcu. Anulacje tych noclegów dostałem po 2 dniach od rezerwacji. Na ich stronie do dzisiaj wiszą vouchery a pobranej "kasy" nikt nie zwrócił. Byłem w tym hotelu z voucherami na początku września i o dziwo jeden nocleg, jako ten drugi był potwierdzony. Oczywiście miałem zabezpieczenie w innym hotelu i zrezygnowałem z niego.
Góra
 PM off  
      
#2723 PostWysłany: 31 Paź 2014 20:35 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
oficjalnie oddzial aft UK jest bankrutem zalegajacym z platnosciami na 10mln GBP.

wiecej info: http://www.ttgdigital.com/news/airfastt ... 29.article
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2724 PostWysłany: 01 Lis 2014 08:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
skoczek650 napisał(a):
oficjalnie oddzial aft UK jest bankrutem zalegajacym z platnosciami na 10mln GBP.

wiecej info: http://www.ttgdigital.com/news/airfastt ... 29.article


Po co im było tyle tych kuponów. Mogli puścić kod 50 GBP na każdego maila na święta lub np. 2000 sztuk i byłoby super... Ludzie byliby zadowoleni, oni by się w swym burdelu nie musieli motać spadając na dno...

Do tej pory nie czaję tej akcji z jajkami i innymi kodami. Dlaczego tak postąpili spece od markietingu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2725 PostWysłany: 01 Lis 2014 08:35 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
limaK napisał(a):
skoczek650 napisał(a):
oficjalnie oddzial aft UK jest bankrutem zalegajacym z platnosciami na 10mln GBP.

wiecej info: http://www.ttgdigital.com/news/airfastt ... 29.article


Po co im było tyle tych kuponów. Mogli puścić kod 50 GBP na każdego maila na święta lub np. 2000 sztuk i byłoby super... Ludzie byliby zadowoleni, oni by się w swym burdelu nie musieli motać spadając na dno...

Do tej pory nie czaję tej akcji z jajkami i innymi kodami. Dlaczego tak postąpili spece od markietingu?


Cashflow limaK. To byl jedyny logiczny powod, dla ktorego cala akcja z jajkami miala miejsce. Dzieki temu mogli pozyc troche dluzej.
A jak nie to, to jakis duuuuzy walek poszedl na grube miliony

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2726 PostWysłany: 01 Lis 2014 08:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
skoczek650 napisał(a):
limaK napisał(a):
skoczek650 napisał(a):
oficjalnie oddzial aft UK jest bankrutem zalegajacym z platnosciami na 10mln GBP.

wiecej info: http://www.ttgdigital.com/news/airfastt ... 29.article


Po co im było tyle tych kuponów. Mogli puścić kod 50 GBP na każdego maila na święta lub np. 2000 sztuk i byłoby super... Ludzie byliby zadowoleni, oni by się w swym burdelu nie musieli motać spadając na dno...

Do tej pory nie czaję tej akcji z jajkami i innymi kodami. Dlaczego tak postąpili spece od markietingu?


Cashflow limaK. To byl jedyny logiczny powod, dla ktorego cala akcja z jajkami miala miejsce. Dzieki temu mogli pozyc troche dluzej.
A jak nie to, to jakis duuuuzy walek poszedl na grube miliony

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2


Oczywiście wszelkie teorie spiskowe odrzucam od siebie, bo nie można myśleć, że wałek - tak mnie lemingi uczą (nigdy nie było i nie ma żadnych wałków, a z pendolino, z dreamlinerami, itp. to tylko nieudacznicy życiowi uważają, że było coś nie tak).

Więc zastanawiam w odniesieniu do AFT, jak ktoś mógł się tak pomylić w strategii marketingowej, w szacunkach... a mam jeszcze loty na styczeń, luty, marzec... :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2727 PostWysłany: 01 Lis 2014 09:00 

Rejestracja: 02 Lip 2011
Posty: 419
niebieski
Ja juz wszystko wylatalem z jajkowego promo. Moze zadzwon do linii i zapytaj czy twoje rezerwacje zostaly oplacone przez aft wtedy bedziesz wiedzial czy polecisz czy nie:-)

Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off
limaK lubi ten post.
 
      
#2728 PostWysłany: 01 Lis 2014 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
skoczek650 napisał(a):
Ja juz wszystko wylatalem z jajkowego promo. Moze zadzwon do linii i zapytaj czy twoje rezerwacje zostaly oplacone przez aft wtedy bedziesz wiedzial czy polecisz czy nie:-)


Opłacone, opłacone... ale trzeba trzymać łapkę na pulsie, bo jakakolwiek zmiana rozkładu spowoduje natychmiastowe wkroczenie do akcji konsultantów AFT. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2729 PostWysłany: 01 Lis 2014 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1431
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Nawet bez zmian wylapuja rezerwacje. Mi przysłali 2 emaile ze weryfikuja i ze jak bedzie wiecej z tych samych danych to do skasowania nie odzywam sie wiec cisza i trzymaja się :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2730 PostWysłany: 01 Lis 2014 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
lukas63 napisał(a):
Po tym jak jakiś Grek jakiś czas temu anulował mi bilet lotniczy AB do tego samego maila kilka dni temu został wysyłany kolejny mail o takiej treść:

Kod:
RESA IS CANCELLED
NO REFUND TO CLIENTS


Czyżby to jakaś wewnętrzna korespondencja w ich firmie, między pracownikami, żeby nie oddawać ludziom kasy? :D


I w moim przypadku tak chyba właśnie jest. Wiszą mi 390 euro, był czas obietnic, teraz czas milczenia.

Jeśli wiszą Wam cokolwiek to nie ma sensu w ogóle czekać.

Dlaczego tak zrobili z tymi kodami? Wg. mnie się po prostu przeliczyli. Dodatkowo nie sprostali sprytnym podróżnikom i ich trikom. Nikt nie kalkulował, że ktoś zarezerwuje bilety dla 8 osób za 1 euro itp.
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2731 PostWysłany: 01 Lis 2014 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Do tej pory wszystkie loty odbyły się bez większych przygód, ale ostatnio AB zmieniło sporo godzin, cześć pasuje, inne nie i w tym drugim przypadku pojawiają się problemy. Linia odsyła do aft, nie chce czegokolwiek modyfikować bez wniosku ze strony pośrednika, a aft odsyła do linii twierdząc, że zarządzanie rezerwacją oddało przewoźnikowi, a ten powinien dokonać o które proszę i tak w koło Macieju :(
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2732 PostWysłany: 01 Lis 2014 22:27 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
U mnie babka z wielkim zaangażowaniem załatwia mi sprawy AFT z AB :D

Ja się tylko boję, że utknę w Katanii bo anulują bilet powrotny.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2733 PostWysłany: 01 Lis 2014 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
O! O! O! Też właśnie chodzi o powrót z Katanii. Próbowałem i telefonicznie i mailowo i nic. Daj znać, jak się sprawa potoczy.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2734 PostWysłany: 01 Lis 2014 22:42 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
No mi zmienili na wcześniejszą godzinę ;) zamiast 17 to 13. Kiedy lecisz?
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2735 PostWysłany: 01 Lis 2014 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
Też zmienili mi na wcześniejszą (30.11), więc po prostu chcę powrót następnego dnia. W linii mówią, że spoko, nie ma problemu, ale aft musi im to zgłosić (podobno rozkaz z góry). A aft twierdzi, że już przekazali zarządzanie. Jak w końcu, w korespondencji podesłałem linii treść wiadomości od pośrednika, to nie dostałem odpowiedzi.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2736 PostWysłany: 02 Lis 2014 00:19 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Przeglądając swoje loty by SAS zauważyłem taki tekst na potwierdzeniu rezerwacji:

Cytuj:
Numer rezerwacji: 5yi***
Numer rezerwacji jest konieczny do kontaktu z biurem SAS.

Jeżeli Państwa lot obsługuje linia lotnicza SAS, mogą Państwo wydrukować i zeskanować kod paskowy w samoobsługowej maszynie SAS na lotnisku.


Na fali anulacji z AFT wolę się zapytać (infolinia nieczynna), każdy tak ma, czy mam się obawiać? ;) (lot nie był zmieniany, wisi sobie tak od maja)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2737 PostWysłany: 02 Lis 2014 00:44 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
papricana napisał(a):
Też zmienili mi na wcześniejszą (30.11), więc po prostu chcę powrót następnego dnia. W linii mówią, że spoko, nie ma problemu, ale aft musi im to zgłosić (podobno rozkaz z góry). A aft twierdzi, że już przekazali zarządzanie. Jak w końcu, w korespondencji podesłałem linii treść wiadomości od pośrednika, to nie dostałem odpowiedzi.


A to ja tydzień wcześniej. Ogólnie chciałem, żeby w takim razie lot TXL-WAW przełożyli na wcześniej i babka na infolini AB powiedziała, że nie ma problemu ale musi to załatwić AFT. AFT podobno usłyszało, że nie mogą bo jest dużo czasu, żebym zdążył na ten lot TXL-WAW o 21... a wolałem o 17.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2738 PostWysłany: 02 Lis 2014 00:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
michzak napisał(a):
Przeglądając swoje loty by SAS zauważyłem taki tekst na potwierdzeniu rezerwacji:

Cytuj:
Numer rezerwacji: 5yi***
Numer rezerwacji jest konieczny do kontaktu z biurem SAS.

Jeżeli Państwa lot obsługuje linia lotnicza SAS, mogą Państwo wydrukować i zeskanować kod paskowy w samoobsługowej maszynie SAS na lotnisku.


Na fali anulacji z AFT wolę się zapytać (infolinia nieczynna), każdy tak ma, czy mam się obawiać? ;) (lot nie był zmieniany, wisi sobie tak od maja)


Wszystko gra. Każdy tak ma.
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
michzak uważa post za pomocny.
 
      
#2739 PostWysłany: 02 Lis 2014 01:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
zakino napisał(a):
A to ja tydzień wcześniej. Ogólnie chciałem, żeby w takim razie lot TXL-WAW przełożyli na wcześniej i babka na infolini AB powiedziała, że nie ma problemu ale musi to załatwić AFT. AFT podobno usłyszało, że nie mogą bo jest dużo czasu, żebym zdążył na ten lot TXL-WAW o 21... a wolałem o 17.


Dla mnie nauczka z tego jest taka, że skoro po zmianie godzin robią problemy pasażerom, którzy kupili bilet u pośrednika, to będę unikać AB. Pomijam już tu aft i ich wałki, mam też u nich bilety z innych serwisów, często kupione nie w jakiś super promocjach, ale w cenach które akurat uznałem za odpowiednie. Wiem, że w razie zmian ze strony linii i kłopotów z pośrednikiem, z czym trzeba się liczyć prawdopodobnie zostanę na lodzie, więc lepiej celować tam gdzie podejście jest elastyczne. W Star jakoś nie miałem z tym kiedykolwiek kłopotów.

A Katania jak się uda, to będzie super, a jak nie to trudno, byle tylko nie zostać tam :)
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2740 PostWysłany: 02 Lis 2014 02:03 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
papricana napisał(a):
zakino napisał(a):
A to ja tydzień wcześniej. Ogólnie chciałem, żeby w takim razie lot TXL-WAW przełożyli na wcześniej i babka na infolini AB powiedziała, że nie ma problemu ale musi to załatwić AFT. AFT podobno usłyszało, że nie mogą bo jest dużo czasu, żebym zdążył na ten lot TXL-WAW o 21... a wolałem o 17.


Dla mnie nauczka z tego jest taka, że skoro po zmianie godzin robią problemy pasażerom, którzy kupili bilet u pośrednika, to będę unikać AB. Pomijam już tu aft i ich wałki, mam też u nich bilety z innych serwisów, często kupione nie w jakiś super promocjach, ale w cenach które akurat uznałem za odpowiednie. Wiem, że w razie zmian ze strony linii i kłopotów z pośrednikiem, z czym trzeba się liczyć prawdopodobnie zostanę na lodzie, więc lepiej celować tam gdzie podejście jest elastyczne. W Star jakoś nie miałem z tym kiedykolwiek kłopotów.

A Katania jak się uda, to będzie super, a jak nie to trudno, byle tylko nie zostać tam :)

Głupio byłoby za 24godz w Katani zabulić 2 tys za powrót xD
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2824 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 142  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group