Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2038 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 102  Następna
Autor Wiadomość
#1401 PostWysłany: 08 Maj 2017 14:24 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
Polecam skontaktować się z airbnb z problemem. Powinni pomóc w znalezieniu alternatywnego noclegu, host pewnie poniesie karę.
dodatkowo tutaj masz informacje:
https://www.airbnb.pl/help/article/170/ ... eservation
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#1402 PostWysłany: 08 Maj 2017 14:45 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
michatyyy napisał(a):
Witam.
Ja mam taką sytuację:
Cytuj:
Hey Michal, I'm very sorry, but things habe changed and the room isn't available anymore. A friend of mine needed a room and lives there now. If you have problems finding a room for your stay, I can help you to find one, just let me know what you are looking for. Again I am very sorry. Kind regards, Franziska


Pokój był wynajęty w lutym, teraz 8 maja dostaję taką wiadomość. Wylatujemy 20 maja, więc 12 dni przed wylotem jesteśmy w takiej sytuacji. Co poradzicie? Jak to wygląda od strony finansowej, skoro już jest zapłacone a tu lokator urzęduje?



Miałem podobną sytuację. Jeśli nagle teraz host stwierdza, że nie ma dostępnego pokoju, to już jego problem - poproś go, by anulował rezerwację od swojej strony (czyli z jego winy). Środki wrócą na Twoje konto, razem z opłatą rezerwacyjną. Jeśli to Ty byś anulował nocleg, środki wróciłyby pomniejszone. Jeśli host będzie się ociągał i nie bedzie skłonny do współpracy, od razu kontaktuj się z airbnb, opisz problem - w moim przypadku zadziałali bardzo sprawnie, rozwiązali sprawę w jeden dzień.
Napisz jeszcze najlepiej, że rezerwowałeś w lutym za kwotę x, a teraz zostałeś na lodzie bo noclegi na kilkanaście dni przed przyjazdem kosztują 3x i co oni proponują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1403 PostWysłany: 09 Maj 2017 13:02 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Wie ktoś coś o jakimś aktualnym kodzie zniżkowym ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1404 PostWysłany: 09 Maj 2017 14:12 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
jedynie za rejestrację z czyjegoś linka
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1405 PostWysłany: 09 Maj 2017 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 617
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
Jeżeli opłaciłem rezerwację ze środków z poleceń, i chcę ją anulować, środki nie wracają na konto?

Faq jest dość jednoznaczne, i mówi że nie, ale może jednak? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1406 PostWysłany: 16 Maj 2017 13:10 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Jak myślicie, może byc cos podejrzanego w tej ofercie? Współpraca z Airbnb od lutego 2017, zweryfikowany telefon i mail... niby wszystko spoko ale moze kogos czujne oko wypatrzy cos podejrzanego :D jakby rezerwacja dotyczyła tylko osob dorosłych to spoko, w razie czego moznaby sie przespać gdziekolwiek ale beda z nami dzieci dlatego wolałbym sie nie denerwować po przyjeździe na miejsce ;)

http://abnb.me/EVmg/X27TtMY1bD

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1407 PostWysłany: 16 Maj 2017 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Jeżeli host ma pozytywne opinie to nie ma się o co martwić. Zwróć tylko uwagę czy na 100% jesteś na stronie airbnb podczas dokonywania rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1408 PostWysłany: 16 Maj 2017 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
konrad91 napisał(a):
Jak myślicie, może byc cos podejrzanego w tej ofercie? Współpraca z Airbnb od lutego 2017, zweryfikowany telefon i mail... niby wszystko spoko ale moze kogos czujne oko wypatrzy cos podejrzanego :D jakby rezerwacja dotyczyła tylko osob dorosłych to spoko, w razie czego moznaby sie przespać gdziekolwiek ale beda z nami dzieci dlatego wolałbym sie nie denerwować po przyjeździe na miejsce ;) http://abnb.me/EVmg/X27TtMY1bD
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


przy takiej kwocie za rezerwacje podmien sobie walute na euro i zaplac karta aliora kantora 538 euro
+/- 60 PLN cena w dół
Góra
 Profil Relacje PM off
konrad91 lubi ten post.
konrad91 uważa post za pomocny.
 
      
#1409 PostWysłany: 16 Maj 2017 13:17 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
No wlasnie ma opinie pozytywne ale w innym mieszkaniu (wynajmuje 3) i tylko 4 bo jest w serwisie od niedawna. Cena wydaje sie dobra, lokalizacja jeszcze lepsza i nie chciałbym zwlekać bo lecimy w szczycie sezonu i oferty znikają z dnia na dzień ;) rezerwuje z apki, takze numer z podrobioną stroną chyba odpada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1410 PostWysłany: 16 Maj 2017 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Musisz sam rozważyć, jeżeli do tej pory wszystko było ok u innych to czemu miałoby być inaczej? :)

Ja też wynajmowałem u hostów z kilkoma recenzjami i było w porządku. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
konrad91 lubi ten post.
 
      
#1411 PostWysłany: 16 Maj 2017 13:20 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Mam nadzieje ze bedzie ok, skorzystam i zobaczę :) dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1412 PostWysłany: 16 Maj 2017 14:05 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
trocha napisał(a):
za tydzień mam pierwszy raz skorzystać z rezerwacji na airbnb. Rezerwację robiłem kilka miesięcy temu, napisałem wtedy jakąś tam wiadomość z kilkoma pytaniami, na które host nie odpisał, przyszła tylko po kilku minutach informacja, że zaakceptował pobyt. Nie przyjąłem się, bo pytania nie były w tamtym momencie jakieś istotne. Kilka dni temu znowu napisałem wiadomość m.in. z pytaniami o dokładny adres, ale też jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Gospodarz ma same pozytywne opinie (ok. 20). Jest jakiś bezpieczny termin do kiedy powinienem spokojnie czekać na odpowiedź? Co jeśli jej nie otrzymam? Airbnb coś mi zaoferuje?

odpisał?
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1413 PostWysłany: 17 Maj 2017 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
Mam zniżkę 99 PLN na pierwszą rezerwację od 205 PLN plus

Znalazłem apartament za 205 PLN + 35 PLN opłaty serwisowej i nalicza zniżkę (do zapłaty 150 PLN) ale gdy przechodzę do płatności to pokazuje już cenę bez zniżki czyli 250 PLN i bądź tu mądry :S

Image
Image
Image

co radzicie? AirBNB ma jakiś Livechat/e-maila do jeszcze nie dokonanych rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1414 PostWysłany: 17 Maj 2017 22:45 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
katka256 napisał(a):
odpisał?

Tak, wieczorem miałem dzwonić, a w ciągu dnia odpisał. Wszystko ok
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1415 PostWysłany: 21 Maj 2017 16:18 

Rejestracja: 16 Wrz 2015
Posty: 79
kittycate napisał(a):
Mam zniżkę 99 PLN na pierwszą rezerwację od 205 PLN plus

Znalazłem apartament za 205 PLN + 35 PLN opłaty serwisowej i nalicza zniżkę (do zapłaty 150 PLN) ale gdy przechodzę do płatności to pokazuje już cenę bez zniżki czyli 250 PLN i bądź tu mądry :S


co radzicie? AirBNB ma jakiś Livechat/e-maila do jeszcze nie dokonanych rezerwacji?


Mam tak samo, zarezerwowałam nocleg, ale nie naliczyło mi zniżki.
Szukam jakiegoś maila do nich ale nic nie mogę znaleźć. Ich centrum pomocy to tylko FAQ, nie ma chata.
Musze zarezerwować kolejny pobyt i nie chce żeby się powtórzyła sytuacja, co robić?
Niby jest facebook i twiter ale nie mam tam konta, czy ktoś zna jakiś inny sposób, żeby się z nimi skontaktować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1416 PostWysłany: 21 Maj 2017 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 996
Numery na infolinię AIRBNB:

Polska +48 22 30 72 000
Góra
 Profil Relacje PM off
adler uważa post za pomocny.
 
      
#1417 PostWysłany: 21 Maj 2017 19:39 

Rejestracja: 21 Gru 2013
Posty: 67
mam pytanie dot. rezerwacji na airbnb.

Wynająłem na kilka dni mieszkanie 4 osobowe, ale dla trzech osób.

Jeden kolega zdecydował się również pojechać, więc mieszkalibyśmy w czwórkę.

Jak myślicie czy lepiej zgłosić to przez portal airbnb do hosta, czy kontaktować się bezpośrednio z hostem poza airbnb i ustalić z nim to poza portalem?

EDIT: dodam, cena jest różna w zależności od liczby osób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1418 PostWysłany: 22 Maj 2017 16:00 

Rejestracja: 16 Wrz 2015
Posty: 79
adler napisał(a):
kittycate napisał(a):
Mam zniżkę 99 PLN na pierwszą rezerwację od 205 PLN plus

Znalazłem apartament za 205 PLN + 35 PLN opłaty serwisowej i nalicza zniżkę (do zapłaty 150 PLN) ale gdy przechodzę do płatności to pokazuje już cenę bez zniżki czyli 250 PLN i bądź tu mądry :S


co radzicie? AirBNB ma jakiś Livechat/e-maila do jeszcze nie dokonanych rezerwacji?


Mam tak samo, zarezerwowałam nocleg, ale nie naliczyło mi zniżki.
Szukam jakiegoś maila do nich ale nic nie mogę znaleźć. Ich centrum pomocy to tylko FAQ, nie ma chata.
Musze zarezerwować kolejny pobyt i nie chce żeby się powtórzyła sytuacja, co robić?
Niby jest facebook i twiter ale nie mam tam konta, czy ktoś zna jakiś inny sposób, żeby się z nimi skontaktować?


Jakby ktoś jeszcze miał taki problem, to jest sposób na napisanie do Airbnb. Jest to pokazane na pewnej stronie o airbnb, ale nie wiem czy mogę wklejać linka, więc wpiszcie w google "email airbnb" i pierwszy link wyjaśnia jak się z nimi skontaktować mailowo.
Ja tak zrobiłam i skontaktował się ze mną chłopak z obsługi klienta. Mówił że to prawdopodobnie jakieś techniczne problemy. Niestety nie zrobiłam zrzutów i nie mogłam mu przesłać, więc następnym razem gdyby się tak robiło kazał robić print screeny i wysłać do niego, żeby airbnb zwróciło kasę.
A w ramach zadośćuczynienia dostałam kupon na 25$ :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1419 PostWysłany: 29 Maj 2017 01:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 1015
niebieski
U mnie cena w PLN była za niska (choć niby OK wg AirBNB).
Napisałem do hosta aby podniósł cenę o €1 i kod wtedy akurat zaskoczył przy przejściu do płatności :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1420 PostWysłany: 06 Cze 2017 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2016
Posty: 238
niebieski
Mam totalnego majndfaka. Jak przeglądam sobie lokalizacje, to pokazuje mi, że mam w dostępnych środkach 48 zł. Jak klikam tam pytajnik to pokazuje mi się kolejny screen z wiadomością, że mam do wykorzystania 48$. Jak wchodzę z wersji desktop, to najpierw powiela mi info o tym, że 48 zł, a następnie 135 zł (bo niby w teorii dwie osoby - 50 zł + 85 zł)... Czy jestem jedyną osobą, która ma takiego buga czy ktoś jeszcze jest w gronie szczęściarzy? :D
_________________
https://www.instagram.com/bezdrozniczka/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2038 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 102  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group