Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2041 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 103  Następna
Autor Wiadomość
#1221 PostWysłany: 13 Wrz 2016 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
TravellerDevil napisał(a):
Pieniądze z karty zostały pobrane, ale po 5min anulowałem rezerwacje... Z tego co doczytałem to nie zostanie mi zwrócona tylko opłata za serwis czyli ok 7dol... reszta kasy powinna wrócić na konto...
Może orientuje się ktoś po ilu dniach pieniądze znowu będą na koncie?

szybki jesteś :roll:

Zwrot w teorii do 5 dni roboczych ;)

btw tu trzeba było zapytać -> https://www.fly4free.pl/forum/airbnb-pytania-problemy-dyskusja-o-portalu,20,44480 8-)
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Korfu za 1538 PLN. Wylot z Warszawy
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
#1222 PostWysłany: 13 Wrz 2016 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
Hej,
Historia jest taka, dziewczyna CHYBA wysłała mi ref linka albo ja jej - nie pamiętam już :( , tak czy siak ja rezerwowałem wyjazd na Malcie na kwotę 89euro oraz 44 euro - i z tego co pamiętam któreś z nas miało otrzymać bonus pieniężny po tym jak któraś z nas odbędzie pobyt - odbyliśmy go razem :D i teraz do meritum, planujemy następny wyjazd do Barcelony ale niestety na moim jak i na jej koncie nie ma żadnych kuponów zniżkowych - ktoś może mi pomóc ? lub czy mogę napisać do supportu?
Konta mamy zweryfikowane osobno, ja płaciłem z karty którą mam na swoje nazwisko itp
Jedyne co się wyświetla na jej profilu to że jak doda maila służbowego i odbędzie podróż (?) służbową to dostanie 60 euro..

bardzo proszę o pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1223 PostWysłany: 13 Wrz 2016 20:44 

Rejestracja: 09 Sie 2016
Posty: 117
Mi zniżka pojawiała się dopiero przy rezerwowaniu kolejnego pobytu przed samym potwierdzeniem rezerwacji. Obniżała wówczas koszt pobytu.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1224 PostWysłany: 14 Wrz 2016 12:35 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
chyba coś ci się pomyliło
po pierwsze info o otrzymaniu kwoty za czyjąś rezerwcję dostaje się drogą mailową
po drugie w zakładce "polecenia" jest widoczne info kto został przez ciebie zaproszony i od kogo masz środki (czyli kto zrealizował nocleg)
tam też jest informacja ogólna jakimi środkami dysponujesz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1225 PostWysłany: 23 Wrz 2016 20:56 

Rejestracja: 10 Wrz 2016
Posty: 11
Nie mam karty walutowej w EUR ale mam w USD, przy zapłacie za wynajem pokoju w USA lepiej płacić kartą w złotówkach czy dolarach?

Chyba że zmienić w ustawieniach konta kraj na USA? Co myślicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1226 PostWysłany: 24 Wrz 2016 01:06 

Rejestracja: 09 Sie 2016
Posty: 117
@Wintermute, nigdy nie otrzymałam żadnego maila z airbnb, że ktoś skorzystał z mego polecenia, mimo że tak było. Dopiero w momencie płatności widziałam rabaty. Teraz w aplikacji mobilnej pojawia mi się "środki na podróże" z poleceń właśnie, ale prezentowane tam wyniki nie do końca odpowiadają faktycznemu stanowi.

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1227 PostWysłany: 26 Wrz 2016 08:12 

Rejestracja: 10 Gru 2014
Posty: 12
Założyłem właśnie konto na Airbnb ale przez czyszczenie cookies w przeglądarce nie wyskoczył mi referral z artykułu na SG F4F.

Obsługa Airbnb potwierdziła, że referral nie wskoczył ale może dodać go ręcznie jeżeli podam adres e-mail osoby polecającej. Niestety w artykule na SG http://www.fly4free.pl/poradnik-jak-z-g ... su-94-pln/
Nie ma podanego adresu e-mail, tylko link.

Mogę zatem dodać referrala do dowolnej osoby, która ma już konto na airbnb - potrzebuję tylko adres e-mail na który zostało założone konto. Pierwsza osoba, która się zgłosi dostaje referrala.

EDIT:
NIEAKTUALNE - referral poszedł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1228 PostWysłany: 27 Wrz 2016 12:38 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 53
Zielony^ napisał(a):
@Bartosz Schaefer
Spróbuj tu: response@airbnb.com
Mi z tego adresu odpisywali.

-- 06 Sie 2016 23:34 --

Żeby dotrzeć na stronie do formularza kontaktowego faktycznie trzeba się dobrze nakombinować.
Prosta droga:
- na dole klikamy Zasady i Regulaminy
- dalej w pierwszy temat: Co to polityka antydyskryminacyjna Airbnb?
https://www.airbnb.pl/help/article/483/ ... ion-policy
- teraz w tekście na dole jest link:
"Jeśli sądzisz, że jakikolwiek użytkownik lub oferta naruszają powyższe zasady, powiadom nas o tym."

Klikając w niego przechodzimy do formularza kontaktowego.


Nie wkleję linku bo wygląda jak przypisany do konta.




Serwis pod względem kontaktu jest fatalny... Powyższy sposób już nie działa(link zniknął). Ktoś wie jak można się skontaktować formularzem lub mailowo z Airbnb a'propos problemu?
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#1229 PostWysłany: 28 Wrz 2016 09:51 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2172
srebrny
Korzystałeś z Centrum Rozstrzygania w Airbnb ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1230 PostWysłany: 28 Wrz 2016 21:59 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 53
Z tego co widzę, to jedyna opcja jaka istnieje w tym Centrum Rozstrzygania to wysłanie lub zażądanie pieniędzy od jakiegoś z byłych hostów... Ewentualna wiadomość może być wysłana też tylko do nich a nie do supportu. Swoją drogą IMO to jest niewiarygodna sytuacja, że tak wielki portal nie posiada praktycznie żadnego supportu "pisemnego" a jedyną opcją(przynajmniej, którą odkryłem do tej pory) jest infolinia, która obsługuje tylko i wyłącznie w języku angielskim :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1231 PostWysłany: 29 Wrz 2016 08:03 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
@‌mateusz323‌ @‌wiciu‌ - taka pomoc istnieje. Na górze masz rozwijaną listę wiadomości, klikasz "zobacz panel", przechodzisz dalej i powinna Ci się pojawić opcja "pomoc" (koło ratunkowe), klikasz pojawiają Ci się opcje do wyboru, klikasz na samym dole "Odwiedź centrum pomocy". Po lewej masz liste opcji do wyboru, m.in. "rozstrzygnij spór", pojawią się dwie opcje: 1 Bycie gospodarzem; 2: Podróżowanie, z rozwijanej listy wybierasz czego dotyczy problem, opisujesz. Później ktoś z airbnb się z Tobą kontaktuje.

W lipcu sam miałem problem z gospodarzem, który najpierw zaakceptował mój wybór, później mi napisał, że jednak dom jest zarezerwowany i żebym odwołał rezerwację, co wiązałoby się się z utratą kilkudziesięciu złotych opłaty serwisowej. Po krótkiej wymianie zdań napisałem w powyższy sposób, w ten sam dzień (a sobota była) napisał do mnie "case manager" (także zadzwonił), żeby wyjaśnić sprawę, całość trwała nie więcej niż 3 godziny, zwrócili mi całą kwotę bez potrąceń jeszcze kupon rabatowy dostałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
#1232 PostWysłany: 29 Wrz 2016 10:45 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2172
srebrny
Własnie sam kiedys zgłaszałem i też miałem telefon od jakiegoś managera z Irlandii (babka mowiła po Polsku) i również dostałem pełny zwrot z kuponem na -20%
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1233 PostWysłany: 08 Paź 2016 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
Można zbierać mile za noclegi z Airbnb:
http://livefromalounge.boardingarea.com ... bnb-stays/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1234 PostWysłany: 08 Paź 2016 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
@‌skrzat‌ podobnie jest opcja z milami UA przez ich aplikację ( tylko nie wiem czy da się ją ściągnąć będąc w PL)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1235 PostWysłany: 13 Paź 2016 19:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
Ktoś zaobserwował po jakim mnej więcej czasie pojawiają się na koncie środki z poleceń ? Mijają 2 dni od zakończenia noclegu zaproszonego znajomego, środków u mnie na razie brak, a by się akurat przydały :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1236 PostWysłany: 13 Paź 2016 21:13 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Ja sie chyba nawet za jednym razem musialem upominac (tel).

Wysłane z Paryża przez taptaka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1237 PostWysłany: 13 Paź 2016 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
No wlasnie sam nie chce sie upominac, bo drugie konto jest zonki i nie chce sie narazic na jakies podejrzenia i problemy. Nie wiem tylko czy jeszcze czekac, czy rezerwowac bez znizki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1238 PostWysłany: 14 Paź 2016 08:12 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
U mnie w dwóch przypadkach (na dwa) środki z polecenia były na następny dzień po zakończeniu pobytu. Napisz jako "żona" spytaj grzecznie czy Ci przysługują nowe środki coby nie wzbudzać podejrzeń :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1239 PostWysłany: 14 Paź 2016 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4831
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
nie sprawdzam kazdego dnia konta na airbnb, ale po kazdym noclegu z polecenia wpadaja jakies drobne.
Nie wiem czy to stala kwota czy procent od sumy rezerwacji.

Jest jakis warunek minimalnej kwoty rezerwacji by uzyc do zaplaty zgromadzone środki? /70Euro/

Załącznik:
airbnb.JPG
airbnb.JPG [ 15.71 KiB | Obejrzany 1123 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1240 PostWysłany: 14 Paź 2016 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3414
srebrny
To na dole "masz 97 zł" jest trochę mylące - to chyba już wykorzystane środki, bo na górze jest dostępne okrągłe zero.
Też tak macie, czy tylko u mnie się coś zamieszało ?

Załączniki:
capture2.jpg
capture2.jpg [ 34.54 KiB | Obejrzany 2231 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2041 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 103  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group