Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 04 Gru 2017 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2236
złoty
Bardzo kulturalnie zachwiałem ich wiarygodnością :)
Rezerwacja była na ponad 350$ (200$ kod, reszta zeszła z karty), nie wiem czy przy rezerwacjach za 0$ postąpią tak samo, ale warto próbować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#42 PostWysłany: 05 Gru 2017 08:43 

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 163
Loty: 17
Kilometry: 15 969
Hose napisał(a):
Jednak udźwigneli, napisałem do nich reklamacje i właśnie dostałem maila z indywidualnym kodem na 200$ ważnym przez rok.


Jest jakiś adres e mail do nich? Czy pisałeś przez to ich centrum pomocy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 05 Gru 2017 08:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2236
złoty
Wysłałem im prywatną wiadomość przez ich profil na Facebooku.
https://www.facebook.com/airbnb/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Katamaran uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 05 Gru 2017 09:11 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
Również, po interwencji, dostałem kod na 200$

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Hose lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 05 Gru 2017 10:16 

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 172
Loty: 2
Kilometry: 8 820
A co do nich pisaliście, żeby ich też nie wkurzyć, ale też żeby poczuli się w jakichś sposób winni.
Czy 200USD dostaliście przy zerowej rezerwacji? czy z dopłatą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 05 Gru 2017 10:20 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
Pisałem grzecznym tonem, że jest mi przykro, iż bez żadnego słowa to anulowali.
Ja miałem darmową rezerwację

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 05 Gru 2017 10:24 

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 172
Loty: 2
Kilometry: 8 820
przez fb czy przez pomoc na stronie airbnb
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 05 Gru 2017 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Przez FB , czyli tak jakby przez messenger-a. Odpowiedź z przeprosinami na maila z kodem na 200 USD ważnym rok. (kod od razu jest przypisany do twojego konta na apce czy www)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 05 Gru 2017 10:52 

Mimo wszystko SZYBKO to wykorzystajcie lub przygotujcie się na pytania z ich działu kontroli (nawet po czasie i nawet po ponownym przyznaniu):
- skąd mieliście wiedzę o promocji SINGAPORE???

A i warto wiedzieć jaki pierwotnie był regulamin do tego kodu, bo raczej nie był przypisany do obywateli PL czy na wakacje w UE....

Ale oby się ostał, niestety jest to na ogólnym to i wielu po cichu napisze o te 200 USD nie znając odp. na w/w pytania, a te moga w końcu paść
Góra
 PM off  
      
#50 PostWysłany: 05 Gru 2017 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
- kolega mi powiedział, że przez przypadek wpisał :)

Po za tym sami się przyznali że wypuścili go przez pomyłkę. Także żadnego regulaminu raczej nie było.

Tak czy siak kupon już wykorzystany :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 05 Gru 2017 11:04 

błędnie to co najwyżej mogli go np. nie wygasić po okresie obowiązywania, nie przypisać MWZ i określić rejonu jego działania i to działa na was +, - to skala wykorzystania i że nic o nim nie wiecie

Strach czy rezerwacja się ostanie jak to Airbnb będzie niestety do końca
Góra
 PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 05 Gru 2017 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2236
złoty
Jeśli anulują rozdane w ramach reklamacji kody, to już nikt nie będzie brał ich na poważnie.
Ludzie pójdą do Booking'a, gdzie i tak spora część prywatnych mieszkań/pokoi z airbnb jest już w ofercie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 05 Gru 2017 13:59 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1413
Loty: 215
Kilometry: 388 202
srebrny
Tak jakby booking nie miał żadnych wpadek :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:05 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1852
srebrny
Hose napisał(a):
Jeśli anulują rozdane w ramach reklamacji kody, to już nikt nie będzie brał ich na poważnie.
Ludzie pójdą do Booking'a, gdzie i tak spora część prywatnych mieszkań/pokoi z airbnb jest już w ofercie.


zawsze możesz się obrazić i iść gdzie indziej.
A koniec końców i tak zarezerwujesz tam gdzie będzie taniej, bez względu czy jakiś kod dostaniesz czy nie.

Był dil, skorzystałeś choć nie miałeś pojęcia o T&C kodu, a teraz robisz z siebie pieniacza. Nie pierwszy i nie ostatni taki dil na f4f.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2236
złoty
Nie każdy patrzy tylko i wyłącznie na cenę.
Wielu wybierze ten sam obiekt droższy np. na bookingu z płatnością na miejscu i możliwością darmowej rezygnacji, niż tańszy na airbnb z natychmiastową blokadą środków i rezygnacją potrąconą o opłatę serwisową. Szczególnie przy odległych rezerwacjach.

Reszty nie komentuję.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Bradshaw lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:48 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1852
srebrny
No to pozostaje się obrazić i zabrać swoje zabawki z piaskownicy airbnb.
Skoro i tak bardziej Ci pasuje booking, to po co wogóle teksty o "poważnym" airbnb? Napisz wprost, że bijesz pianę, bo Ci dil nie wyszedł i jesteś obrażony na airbnb z którego i tak nie zamierzasz korzystać w przyszłości, bo bardziej pasuą Ci warunki booking.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:52 

Spokojnie, dopiero jak mu zabiorą coś co mu sie nie należało i do końca nie wie z czego te 200 USD to dopiero wtedy się obrazi :D byc może nie będzie musiał, bo takich jest wielu i AIRBNB się boi 8-)
Góra
 PM off  
      
#58 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:55 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 509
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
Off Topic
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 06 Gru 2017 10:05 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Mnie na maila odpisali tak:
Cytuj:
Z przykrością informujemy, że nie możemy dłużej obsługiwać Twojego konta i zgodnie z Warunkami Świadczenia Usług skorzystaliśmy z naszego prawa do podjęcia decyzji o wyłączeniu Twojego konta. Decyzja ta jest nieodwracalna i może wpłynąć na wszystkie powielone lub przyszłe konta. Pamiętaj, że nie jesteśmy zobligowani do udzielania wyjaśnień w związku z działaniami podjętymi wobec Twojego konta. Co więcej, nie mamy wobec Ciebie żadnych zobowiązań w związku z wyłączeniem lub anulowaniem Twojego konta. W takich sytuacjach serwis Airbnb ma prawo podjąć ostateczną decyzję i jest ona nieodwołalna. Jeśli w przyszłości nastąpią jakieś zmiany, skontaktujemy się z Tobą, tymczasem od tej chwili nie możemy asystować Ci w sprawach związanych z Twoim kontem

To już nie pierwszy raz, aż się zdziwiłem, że tym razem tak długo im to zajęło. Za te dawne akcje z kuponami mam chyba dożywotniego bana :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 05 Mar 2018 20:52 

Rejestracja: 03 Kwi 2013
Posty: 57
Loty: 16
Kilometry: 16 794
nie znalazłam odpowiedniejszego wątku, więc pozwolę sobie tutaj.
wczoraj z polecenia zarejestrowała się znajoma, przeszła weryfikację dokumentu, ale pojawił się problem z weryfikacją sms.
otóż chciała zarezerwować nocleg i za każdym razem nie przychodził kod sms - na chwilę obecną próbowałam dodać swój numer telefonu ewentualnie przejść weryfikację dzięki rozmowie telefonicznej, ale pojawia się komunikat, że limit prób wyczerpany i proszę spróbować ponownie. napisałam już do supportu, ale może ktoś spotkał się z podobną sytuacją?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group