Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Kwi 2012 22:47 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 26
Witam wszystkich na forum

Jestem tutaj nowy, ale tanie podróże lotnicze nie są mi obce, udało się już ponad 20 lotów odbyć na różne wyspy Morza Śródziemnego z Ryainarem i Wizzem.

Tym razem jednak lecę z AirBalticą z Rygi do Tashkentu i nie wiem za bardzo w jaki sposób zapłacić za bilety. Jakie muszę mieć konto i jaką kartę, jak wyjdzie mnie to najtaniej? Myślałem o koncie walutowym, żeby wymienić euro w kantorze i wplacić na konto omijając chore kursy banków. Czy coś takiego jednak nie przejdzie?
Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Piotrek :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#2 PostWysłany: 05 Kwi 2012 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Raz leciałem BT, kupowałem bilety bezpośrednio na ich stronie (w €) płacąc kartą kredytową.
PS - nazwa linii to airBaltic, nie airBaltica
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Kwi 2012 12:11 

Rejestracja: 05 Kwi 2012
Posty: 26
Czyli wystarczy np. zwykła karta kredytowa z mbanku. No tak, ale przy przewalutowaniu na Euro bank policzy sobie pewnie kurs co najmniej 4,4. Istnieją konta walutowe kredytowe? Normalnie nie przejmowałbym się tym przewalutowaniem, ale do zapłaty mam 800 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Kwi 2012 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Tu masz rację - mi policzyli po kursie 15 groszy większym niż średni NBP.
Niestety na Twoje pytanie nie umiem odpowiedzieć.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Kwi 2012 15:42 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 146
Ja używam darmowej (przez pierwszy rok) karty debetowej VISA przypisanej do konta w euro w mBanku. Kasę możesz wymienić w kantorze na euro i wpłacić w oddziale Multibanku (powyżej pewnego progu bez prowizji) na konto walutowe w mBanku. Karta przychodzi pocztą, standardowo.

Co do prowizji AirBaltic to już sam musisz sprawdzić
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group