Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 28 Paź 2017 10:17 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Odprawiłam się na lot na komputerze, dostałam dokument, na którym jest napisane (to nie jest boarding pass), ale w mailu piszą, że mam to wydrukować, bo na lotnisku będzie fee. Nie mam drukarki, więc próbuję w apce jakoś pobrać te bilety, ale nie chce iść, jak wybieram check-in to pokazuje mi juz oprawione osoby i nie ma opcji pobrać bilet. Jak to rozwiązać? Lecę z MDL
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#62 PostWysłany: 11 Lis 2017 16:03 

Rejestracja: 30 Mar 2015
Posty: 191
Witajcie, mam dwa pytania.

Mam 4 loty AirAsia, na pierwszy lot odprawiłem się, ale system nie poprosił mnie o dane z paszportów, dostałem BP z pustymi miejscami. Drugi lot już poprosił, dostałem BP wypełniony z danymi z paszportu, natomiast podczas odprawy na trzeci lot i wpisaniu danych otrzymałem.

Cytuj:
We can’t check you in now because we need extra information from your travel documents.

Just check-in at the airport 3 hours before your flight and we’ll sort it out there.

As a reminder, please ensure that you have fulfilled your destination's entry requirements.


Czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 17 Cze 2018 17:05 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 100
Hej
Lecę z langkaei do Singapuru niby doprawiłem się przez net, miałem dostać jakiś barcode na maila jednak to nie dostałem tylko jakieś potwierzenie itinerary hehe. Drugi raz jak wchodzę żeby się odprawić to pokazuje mi że już jestem odprawiony. Co mam zrobić w ostateczności będę mógł wydrukować na lotnisku kartę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 17 Cze 2018 19:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1362
Loty: 432
Kilometry: 621 620
niebieski
Dziś rezerwowałem loty Thai Air Asia. Sprawdzałem ceny i na stronie linii i skannerze, i tam przez GoToGate przy płatności Visa Credit naliczyło rabat 25zł za osobę RT. To tak jakby ktoś potrzebował coś rezerwować.

Więc zamiast zapłacić THB na PLN ok. 119zł (na stronie airasia) , zapłaciłem 93,70zł za osobę. Przy 4 osobach wyszło trochę ponad 100zł oszczędności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 19 Cze 2018 10:12 

Rejestracja: 19 Cze 2018
Posty: 1
Latam tymi liniami kilka razy w roku i nigdy nie narzekam. Jedne z najlepszych linii na świecie według mnie.

________________________________________________
Prawnik Poznań
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 24 Sty 2019 17:24 

Kilka godzin temu odprawiłem się na lot w AirAsia na 14 dni przed wylotem. Dokonałem dokładnie po kolei do momentu ukazania się karty pokładowej. Kliknąłem pobierz i wtedy się zaczęło. Zanikł mi internet i karta nie została pobrana. Wchodząc ponownie za żadne skarby nie mogę "dokopać" się do tego. powtórzyć odprawy nie mogę ,widoku karty nie ma ,siedze już dwie godziny i zgłupiałem,o co chodzi? Jak to znaleść i wydrukować ? Niestety nie znalazłem takiej opcji jak w Ryanie czy Wizzie
Góra
 PM off  
      
#67 PostWysłany: 12 Lut 2019 15:33 

Rejestracja: 11 Paź 2018
Posty: 39
Witam, czy jezeli mam lot Air Asia z bagażem rejestrowanym to mogę odprawić się online i potem podejsc tylko do stanowiska nadania bagazu czy w ogole sobie mogę darowac odprawę i dokonac jej na lotnisku ? relacja Chiang Mai - Surat Thani, mamy wykupiony dodatkowy bagaz z wybranymi miejscami, lot za 13 dni wiec teoretycznie moglbym juz zrobić check in online aczkolwiek nie wiem czy się coś potem nie popierdzieli z tym bagazem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 12 Lut 2019 15:36 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Możesz to wszystko załatwić przy stanowisku.
Góra
 Profil Relacje PM off
Piotrek77 lubi ten post.
Piotrek77 uważa post za pomocny.
 
      
#69 PostWysłany: 27 Lut 2019 02:01 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2372
platynowy
Czy zrobię międzynarodowy transit AK->D7 w KLIA2 nie przechodząc kontroli granicznej (pozostając airside)?

Na boarding pass D7 mam "please proceed to your document check counter" który oczywiście jest przy stanowiskach check-in (landside).

Z drugiej strony z info na stronie AirAsia wynika że pasażerowie mający boarding pass na następny lot mogą zrobić airside transfer nie przechodząc imigracji w KLIA2.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 27 Lut 2019 03:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
A masz to na jednym bilecie ;) ?
Raczej nie 8-) więc wyskakujesz, potwierdzasz dokument podróżny i wracasz na airside.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off
NBE322 uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 27 Lut 2019 15:11 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2372
platynowy
Dwa osobne bilety.

Co się stanie jak się stawie przy gate z boarding pass bez stempelka document check?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 18 Mar 2019 10:59 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2372
platynowy
Odpowiem sam sobie - w KLIA2 można skorzystać z airside transfer, nie trzeba nawet pokazywać boarding pass na następny lot, wystarczy sam paszport (którego dane spisują).

Document check zrobili mi przy gate.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 24 Kwi 2019 03:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Może komuś się przyda - jeśli przy rezerwacji biletów źle wpisało się datę urodzenia to można ją samodzielnie zmienić robiąc on-line check in na apce. Na PC nie ma takiej możliwości.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 29 Lip 2019 20:18 

Rejestracja: 10 Kwi 2016
Posty: 49
Hej. Mam kupiony bilet airasia indonezja na lot Jakarta-Bali. Czy musze sie odprawic sama czy na lotnisku zrobie to za darmo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 02 Sie 2019 20:37 

Rejestracja: 02 Sie 2019
Posty: 3
Mam pytanie . Może ktoś doradzi . Kupiłam bilet z Hong Kongu do Singapuru z międzylądowaniem w Kuala Lumpur . Niska cena mnie skusiła . Przelot mam na jednym bilecie , tyle że z Hong Kongu do Kuala Lumpur lece AirAsia X , a potem z Kuala Lumpur do Singapuru zwykłą Air Asia . Na przesiadkę mam zaledwie 1,35 min . Nie zauważyłam że to są dwie odrębne linie i chyba będę musiała dwa razy się odprawiać ? Pamiętam że lotnisko KL jest ogromne i obawiam się czy zdąże ? Wie ktoś czy Air Asia X i zwykła Air Asia ma darmową odprawę czy trzeba on line albo w check countner?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 03 Sie 2019 17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3221
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
AirAsia w różnych krajach ma ma różne spółki córki. Odprawisz się online. KLIA2 jest duże, ale nie ma tam jakiś gigantycznych odległości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 26 Sie 2019 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2016
Posty: 308
niebieski
Lecimy z KUL do DPS. Na lotnisku będziemy rano (przylatujemy z SIN) a do DPS lecimy wieczorem.
Ile godzin przed wylotem możemy wydrukować kartę pokładową w kiosku na lotnisku KLIA2 ?
Możemy to zrobić rano (po przylocie z SIN) i "uciekać" na miasto ? czy dopiero 3 godziny przed wylotem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 21 Cze 2023 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 220
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Czy kupując pojedyncze przeloty AirAsia u pośrednika (np. Trip, Kiwi) jest możliwość zarządzania rezerwacją bezpośrednio w AirAsia? (np. dodać bagaż rejestrowany)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 21 Cze 2023 15:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2016
Posty: 402
srebrny
Normalnie nie dostaniesz się do rezerwacji na stronie AirAsia.
Wejdź w opcję check-in i spróbuj się odprawić. Jeśli jeszcze odprawa nie jest możliwa to pojawi się info oraz na dole guzik do zakupu dodatkowych opcji (bagaże, miejsca, jedzenie itd.)
Góra
 Profil Relacje PM off
tupungato lubi ten post.
tupungato uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group