Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Sty 2015 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1432
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Zakupiłem dwie rezerwacje ale nie na stronie przewoźnika a za pośrednictwem OTA. Posiadam numer PNR. Niestery na stronie Air Asia nie można sprawdzić rezerwacji bez logowania sie na swoje konto bądz połączyć je z FB. Połączyłem konto na AirAsia z FB ale oczywiście nie widac moich rezerwacji bo są zrobione przez pośrednika . Ktoś zna jakiś sposób ? na CMT tez ich nie widac.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 14 Sty 2015 20:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
lendziro napisał(a):
Zakupiłem dwie rezerwacje ale nie na stronie przewoźnika a za pośrednictwem OTA. Posiadam numer PNR. Niestery na stronie Air Asia nie można sprawdzić rezerwacji bez logowania sie na swoje konto bądz połączyć je z FB. Połączyłem konto na AirAsia z FB ale oczywiście nie widac moich rezerwacji bo są zrobione przez pośrednika . Ktoś zna jakiś sposób ? na CMT tez ich nie widac.

Chcesz je tylko zobaczyc czy cos zmienic ? Napisz jutro na czacie do AirAsia :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Sty 2015 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Nawet jesli zakupiles bilety przez posrednika to powinienes rowniez otrzymac jakies potwierdzenie bezposrednio od przewoznika...Polecam sie z nimi skontaktowac zeby nie bylo niespodzianek...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Wrz 2016 00:10 

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 118
Nie znalazłem tej informacji gdzie indziej, więc zostawię dla potomnych. Jak ktoś rezerwował przez OTA, do wylotu ma jeszcze dużo czasu i dostał PNR to jego poprawność można sprawdzić próbując się odprawić online. Po wpisaniu poprawnych danych dostaje się komunikat, że odprawa nie jest możliwa z powodu przekroczenia limitu czasu 14 dni. Wpisanie niepoprawnych danych generuje inne błędy, w zależności od tego co źle wpisaliśmy. Tylko wprowadzenie poprawnie wszystkich danych, czyli lotniska wylotu, PNR i nazwiska generuje ten komunikat. Nie jest to oficjalnie potwierdzona metoda i wnioski o tym, że wszystko jest ok są przeze mnie wysnute, ale na pewno mają nas w swojej bazie danych.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
szczotek99 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 05 Paź 2016 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 168
Tak jak w temacie. Dlaczego Check My Trip nie rozpoznaje mojej rezerwacji w Air Asia. Podaje numer rezerwacji i nie znajduje mi nic.
Z góry dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Paź 2016 23:15 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Rezerwacje mozesz sprawdzic tylko na stronie linii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Bandzi uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 05 Paź 2016 23:18 

Rejestracja: 06 Sie 2011
Posty: 118
Do tego tylko jeśli była dokonywana bezpośrednio na ich stronie. Ostatnio opisałem próbę obejścia tego problemu w przypadku OTA w https://www.fly4free.pl/forum/airasia-jak-odszukac-sprawdzic-rezerwacje,15,63236
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 05 Paź 2016 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 168
Dziękuję @lukste9 i @‌zabiegowy‌ !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group