Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Gru 2019 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
Czy ktoś z Was leciał tą linią ? Mają niezłą cenę i czas do Australii z LHR i zastanawiam się nad nimi vs United i Malaysia Airlines.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 25 Mar 2024 22:52 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 218
niebieski
Jestem po rejsie :
KUL-BWN A320Neo lot niespełna 1:50 pełne obłożenie ale też pełen serwis ( bez alkoholu oczywiście) 2x serwis z napojami oraz ciepłe danie ryż z grilowanym kurczakiem .
BWN-DXB B788 lot trochę ponad 8godzin na początku kolacja i do wybory wołowina w sosie lub kurczak . Wybrałem kurę i byłem zadowolony ;)
DXB LHR B788 ten sam samolot na DXB robi stopa ale wszyscy wychodzą 1:30h czasu ale bez problemu bo ten sam terminal i przejście transferowe . Po starcie podana pyszna pizza byłem pod wrażeniem że nawet fotki nie zrobiłem ;) na ok 1:30 przed lądowaniem serwis tym razem jajecznica lub omlet oczywiście lot do UK wiec w śniadaniu fasolka i bekon. fotek brak .
Generalnie bardzo jestem zadowolony z obsługi pomimo długiej trasy bo ze stopem 1;30 na DXB wychodzi prawie 17h podróży jedną linią . Na rejsie z Brunei do DXB trochę ponad połowa miejsc zajęta ( sporo brytyjskich żołnierzy udających się na urlop do domu z Brunei gdzie kontyngent stacjonuje) DXB -LHR Full.

Załączniki:
BWN - DXB.jpg
BWN - DXB.jpg [ 129.16 KiB | Obejrzany 96 razy ]
KUL- BWN.jpg
KUL- BWN.jpg [ 117.82 KiB | Obejrzany 96 razy ]
20240315_205841.jpg
20240315_205841.jpg [ 112.02 KiB | Obejrzany 96 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group