Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Temat dotyczy malezyjskiej linii AirAsia oraz jej spółek-córek:
[FD] Thai AirAsia
[QZ] Indonesia AirAsia
[I5] AirAsia India
[DJ] AirAsia Japan
[Z2] AirAsia Philippines
[D7] AirAsia X
[XJ] Thai AirAsia X
[XT] Indonesia AirAsia X

[ 145 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 03 Sie 2019 07:07 

niebieski
Zdążysz. Jeśli kupiłaś na jednym bilecie, to albo przy check-in online, albo w stanowisku check-in w Hong Kongu dostaniesz boarding pass aż do SIN.

(W AirAsia online check-in istnieje, ale nie na wszystkich kierunkach działa, i wtedy trzeba iść do fizycznego stanowiska check-in przed odlotem).
 Relacje PM off  

#142 PostWysłany: 04 Sie 2019 00:43 
Awatar użytkownika

Loty: 47
Kilometry: 126 913
Cześć!

Wiem, że wbiję się trochę w dyskusję, ale dawno nic na forum nie pisałem, a lotów trochę przeszło. Przez ostatnie 3 lata odbyłem kilka lotów AirAsia India, AirAsia Japan, AirAsia Philippines i AirAsia X.
Wiadomo jak to tanie linie bagaż rejestrowany, jedzenie i wybór siedzień nie jest w podstawowej cenie biletu (economy). Natomiast ja bardzo chętnie zamieniłbym Ryanair'a i Wizzair'a na AA w Europie. Nigdy nie miałem problemów z biletem, opóźnienie zdarzyło mi się dwa razy i w obu przypadkach dostaliśmy jedzenie oraz napoje, obsługa zawsze miła i to co uważam za mega plus to na wielu lotniskach (szczególnie na moim ulubionym KUL) automaty do odprawy i drukowania biletu. Z powodu trzęsienia ziemii na Lomboku (Indonezja) zmieniłem bilet bez żadnych dodatkowych opłat, kontakt z obsługą klienta przez czat super szybki, na maila trzeba trochę poczekać. :)

Ogólnie nie dziwię się, że tyle razy z rzędu zostali najlepszą linią lowcostową świata. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to aplikacja, która czasami zmula i generalnie jest bardzo "powolna".

Pozdrawiam serdecznie z Islandii :)
Piotrek
 Relacje PM off  

#143 PostWysłany: 21 Wrz 2019 19:56 

srebrny
Da się kupić kilka biletu na jednej sesji, by uniknąć opłaty za płatność kartą?!
Niby koszyk jest, ale po wyszukaniu drugiego biletu, po pierwszym nie ma śladu :roll:
 Relacje PM off  

#144 PostWysłany: 22 Wrz 2019 00:23 

niebieski
Ostatnio kupiłem u nich bilet powrotny, oba loty na tym samym bilecie, opłata była naliczona za każdy segment. Nie ma różnicy, czy kupujesz każdy lot osobno, czy razem, swoje i tak wezmą :?
 Relacje PM off  

#145 PostWysłany: 02 Paź 2019 13:40 
Awatar użytkownika

Loty: 37
Kilometry: 49 870
HON fly4free
Orientujecie się ile czasu trwa w AirAsia zwrot pieniędzy za odwołany lot?

[ 145 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości