Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Gru 2022 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
classy napisał(a):
Bojkotować...Bo? Mają powiązania z Ruskimi?

Tak.

classy napisał(a):
Założę się, że osoby, które mówią o bojkocie, pierwsze kupiłyby bilety, gdyby eyszla fajna promocja.

Nie.

classy napisał(a):
Niewspominając o Aeroflot

Absolutnie nie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
pabien uważa post za pomocny.
 
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#22 PostWysłany: 19 Gru 2022 17:01 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
E tam. Ja bym i tak i tak latał ruskimi i serbskimi liniami :)
Góra
 Profil Relacje PM off
pietia lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 21 Gru 2022 15:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22435
Przypominam, Turek lata także do Moskwy
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 21 Gru 2022 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Turcy "palą, ale się nie zaciągają". To znaczy ich związki z Rosją są czysto ekonomiczne. Serbię łączą z Rosją zupełnie inne stosunki.

Nie tłumaczę ich, nie pochwalam, ale jednak widzę różnicę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 21 Gru 2022 16:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22435
Grecja także łączy miłość do Rosji (nie tak otwarcie jak Serbia, ale także), więc zbojkotować także A3, WizzAira także
Góra
 Profil Relacje PM off
classy lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 21 Gru 2022 16:19 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Okaże się, że któryś z dyrektorów LOTu ma dobre stosunki z Ruskimi...to i LOT trzeba byłoby bojkotować. :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 21 Gru 2022 16:29 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
Ja zamierzam bojkotować nie tylko te linie, ale też cały kraj. Nie wydam tam swojej kasy, patrząc na manifestacje poparcia dla rosyjskiej agresji. Nawet jeśli darmowe bilety by rozdawali.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 21 Gru 2022 16:47 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 142
Łatwo bojkotować linię, która nie ma niczego ciekawego do zaoferowania. A czy ktoś bojkotuje Wizzair? Węgry są w końcu krajem, który, delikatnie mówiąc, jest dość przychylnie nastawiony wobec Rosji. No ale nikomu nie przyjdzie do głowy bojkot ich linii.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 21 Gru 2022 17:07 

Rejestracja: 04 Gru 2017
Posty: 436
Loty: 188
Kilometry: 657 425
niebieski
Nie widzę najmniejszego problemu w bojkotowaniu Wizzair. Mogę przecież zamiast tą linią polecieć inną , to nie jedyna, która lata z Polski, gdzie mieszkam. Swoją drogą, to jeszcze nie miałem okazji lecieć Wizzair i jak na razie żyje mi się zupełnie nieźle. Co prawda miałem konkretne plany, żeby tego lata lecieć tymi liniami ale plany zmieniłem i do celu dotarłem w alternatywny sposób a z całego wyjazdu byłem bardzo zadowolony.
Przy okazji, rozumiem, że to forum fly4free ale wg mnie należy to rozumieć nie aż tak dosłownie a na pewno nie mylić tego forum z forum żebraków-gołodupców udających światowców i podróżników ale dla których wydanie 100 Euro więcej to prawie krach finansowy.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
p.wl uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 21 Gru 2022 17:29 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 981
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
Air Serbia będzie latać do Belgradu włosko-francuskim ATR-72, więc nie wiem jak to przeżyją zwolennicy odwrotnego bojkotu. A z Belgradu w dalszą trasę albo Boeing albo Airbus, więc trzeba się będzie porządnie znieczulić, aby nie czuć do siebie obrzydzenia :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Przemm lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 21 Gru 2022 17:47 

Rejestracja: 04 Gru 2017
Posty: 436
Loty: 188
Kilometry: 657 425
niebieski
Zeus napisał(a):
Przypominam, Turek lata także do Moskwy


Do Rosji lata też Emirates, Qatar, Egypt Air.
Ale Serbia otwarcie popiera Rosję i to nie tylko poprzez politykę rządu ale wg mnie ich naród w znacznym stopniu popiera Rosję a w NATO i USA widzi wroga, czyli w Polsce, jako członku NATO też.
Dlatego jeśli już bojkotować, to jak najbardziej Serbię, w tym ich narodowego przewoźnika. Nie miałem planów, żeby w najbliższym czasie odwiedzić Serbię ale nie zamierzam tego zrobić a swoje pieniądze chętniej wydam w innych krajach, które lepiej postrzegam.

Z Wizzairem jest inna sytuacja: co prawda rząd Węgier ewidentnie ma sympatie rosyjskie ale linia ta nie jest chybanarodowym przewoźnikiem w którym udziały ma ich skarb państwa?

A swoją drogą, z ekonomicznego punktu widzenia, czy jest naganne, aby spólki europejske zarabiały na Rosjanach i żeby oni wydawali swoje pieniądze pozwalająć bogacić się tym spółkom? Co innego sytuacja odwrotna, gdy spółki z udziałem rosyjskim zarabiałyby na nas prowadząc swoje interesy w Polsce. Bo wtedy my, swoimi pieniędzmi pomnażalibyśmy ich przychody,
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 21 Gru 2022 17:52 

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 180
Każdy będzie bojkotował, do pierwszej, porządnej promocji na loty ;)
Ja niestety będę kierował się głównie portfelem, a nie politycznymi sympatiami.
_________________
Forum niedyskusyjne...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 21 Gru 2022 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2233
złoty
WizzAir przestał latać do Rosji, z własnym rządem też im raczej nie po drodze, dlaczego miałby być bojkotowany ? bo ma siedzibę na Węgrzech ?
Taki TK wozi ruskich na potęgę do swoich kurortów, a teraz jak zaczęli latać z KTW to euforia na maxa.
Nie wspominając już o Auchan, Leroy czy Decathlonie, które cały czas działają w Rosji a w Polsce w ramach bojkotu mają... business as usual.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 21 Gru 2022 19:36 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 981
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
@lukasz_kowal

No, jeśli Air Serbia będzie miała tyle promocji, o których pisano na fly4free, co w ostatnich 12 latach to bojkot dokona się samoczynnie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 21 Gru 2022 19:48 

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 180
A nie wiem, jakie mieli wcześniej oferty. Ale skoro robią ekspansje, to może coś się trafi fajnego.
_________________
Forum niedyskusyjne...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 21 Gru 2022 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2131
platynowy
Przemm napisał(a):

A swoją drogą, z ekonomicznego punktu widzenia, czy jest naganne, aby spólki europejske zarabiały na Rosjanach i żeby oni wydawali swoje pieniądze pozwalająć bogacić się tym spółkom? Co innego sytuacja odwrotna, gdy spółki z udziałem rosyjskim zarabiałyby na nas prowadząc swoje interesy w Polsce. Bo wtedy my, swoimi pieniędzmi pomnażalibyśmy ich przychody,

Europejskie można dyskutować, Serbskie tak. Tym bardziej że to nie tyle jest dorabianie się na Rosjanach co na tym że inne linie z Europy nie latają do Rosji.

Z ekonomicznego punktu widzenia byłoby dobrze żeby LOT, Lufthansa a szczególnie Finnair mógł używać rosyjskiej przestrzeni powietrznej czy latać do Rosji, mimo to z ważniejszych niż ekonomiczne powodów tak się nie dzieje.

Giną ludzie, niszczony jest kraj i życie jego mieszkańców a my rozpatrujemy „ekonomiczny punkt widzenia”.


Ostatnio edytowany przez onufry_z, 21 Gru 2022 20:23, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 21 Gru 2022 20:22 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 981
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
lukasz_kowal napisał(a):
A nie wiem, jakie mieli wcześniej oferty


No właśnie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 22 Gru 2022 07:57 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Wam ta Ukraina czkawką się odbije ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 22 Gru 2022 08:04 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
classy napisał(a):
Wam ta Ukraina czkawką się odbije ;)
Mnie się odbija za każdym razem po przeczytaniu postów tego pokroju.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 22 Gru 2022 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4079
HON fly4free
lukasz_kowal napisał(a):
Każdy będzie bojkotował, do pierwszej, porządnej promocji na loty ;)
Ja niestety będę kierował się głównie portfelem, a nie politycznymi sympatiami.
Zapewniam Cię, nie każdy!
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group