Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Wrz 2022 19:09 
Awatar użytkownika

Planuję kupić bilety na trasie BER - NYC tą linią - ma ktoś doświadczenie z obecnej kontroli bagażu podręcznego - czy mierzą dokładnie ten najmniejszy bagaż mający zmieścić się pod siedzenie (wybieram się z Forclazem 40):) ?
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: NORSE
#2 PostWysłany: 28 Wrz 2022 22:15 
Awatar użytkownika

Leciałam w sierpniu z Oslo do NYC. Miałam najtańszą taryfę, w której w ramach bagażu była torebka wielkości portfela ;-)
Wzięliśmy 2 plecaki: jeden 33l, drugi 30l.
Pies z kulawą nogą nie zwrócił na nie uwagi.
Na powrocie było dokładnie tak samo, też nikt nie patrzył na plecaki.
Więc chyba powinien być luz ;-)

Image
 Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 03 Lis 2022 21:50 

Leciałem NORSE'm do NY z Berlina we wrześniu. Dla mnie super. Jeszcze do Berlina miałem bliżej niż do Warszawy, ale głównie cena tutaj robi robotę. Za lot w dwie strony na JFK zapłaciłem 1900 zł, gdzie LOT chciał ode mnie 3700 zł bez bagażu. Ja dokupiłem sobie 10 kg bagaż podręczny, czyli wziąłem ze sobą plecak turystyczny. Napakowałem tam oczywiście więcej, około 15 kg ;). Nikt nie sprawdzał ile waży. Całość więc wyszła mnie 2100 zł.

Na pokładzie za wszystko trzeba płacić oczywiście. Kupiłem sobie "pizze" na obiad, ale dostałem jakieś małe calzone, więc nie polecam.

Można wziąć własne słuchawki z mini jackiem (albo kupić na pokładzie od nich chyba za 15$), bo mają nawet ciekawą kolekcje filmów, w tym nowości.
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 03 Lis 2022 21:59 

srebrny
W Locie też są promocje, aktualnie w szalonej środzie 1999 PLN. Z Warszawy, z posiłkami, z milami, ze słuchawkami, a nawet ze szczoteczką do zębów i zatyczkami.

Z Berlina promki za 1,5-2k PLN liniami TAP lub BA są bardzo często. Moim zdaniem NORSE za 2k PLN to żaden rarytas, chyba że kupowałeś z dnia na dzień.
 Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.

#5 PostWysłany: 03 Lis 2022 23:45 

HON fly4free
Norse w wersji eco to może warty góra z 500-600 zeta RT ;-)
Nawet nad ich klasą "premium" bardzo mocno zastanawiałbym się w cenie 2 k. z jakiegoś BER
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 04 Lis 2022 23:29 

Nie no, co wy porównujecie. Loty w najgorętszym okresie (09/11, US Open), do jakichś lotów w zimie, listopadzie albo marcu. Kupowane wcześniej, po to by sobie całą wycieczkę ułożyć dwutygodniową, a nie lecieć z dnia na dzień i to co zaoszczędzę na locie to wydam na hotel.
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 04 Lis 2022 23:41 

HON fly4free
W lecie też masz niższe ceny bez problemu, choćby na kolejny sezon ex BER - 1600 zeta a WAW - 1900 teraz od ręki, także cena za Norse bez niczego wliczonego, nawet bagażu podręcznego, jest IMO bardzo słaba przy poziomie 2 k, tym bardziej skoro to nie była jakaś potrzeba last minute.

Z Norse jest tak jak ze Scottem do Azji - może być to IMO spoko opcja dla budżetowych paxów, ale jeśli trafi się jakaś absolutnie dobra promocja, typu max kilkaset zeta za odcinek.
 Relacje PM off
Kothson lubi ten post.

#8 PostWysłany: 28 Lis 2022 15:56 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Ma ktoś doświadczenia z realizacją biletów zakupionych przez OTA w przypadku zmian rozkładowych?
Jak podchodzą do tego rodzaju sytuacji?
Odsyłają do pośrednika, czy sami zarządzają rezerwacją?
 Relacje PM off  

[ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 7 gości