Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Paź 2021 15:50 
Awatar użytkownika

srebrny
Nie widzę odpowiedniego wątku więc zakładam nowy dot. AirEuropa.
Linia znana z dobrych deal'i, więc dziwne, że nie ma w tym temacie sporej wymiany informacji na forum.
Natomiast jest spory problem z kontaktem z Air Europa dlatego chciałem zostawić aktualnego maila: relacionesconclientes(małpka)aireuropa.com gdzie odpisują szybciej niż na fb, twitterze itd.
Wiszenie na infolinii 00 34 911 401 501 trwa często wieczność, a na powyższego maila odpowiadają często na następny dzień.

Przypomnę z innego wątku, że mi ta linia przypasowała. Np. przy odwołaniu pierwotnego lotu zmiana podwójnego OJ na RT nie była problemem, szeroki kadłub na trasie BCN-MAD, bezproblemowe zmiany itd.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.

#2 PostWysłany: 25 Paź 2021 17:08 

złoty
Myślę, że co człowiek to inne doświadczenie, u mnie na maile nie odpowiadali, dodzwonić się było trudno, zmianę po anulacji zrobili, ale na zmianę powrotu bez dużej dopłaty nie chcieli się zgodzić, za następną zmianę chcieli dopłaty
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 29 Paź 2021 17:33 

A jakie wrażenia macie z serwisu pokładowego podczas lotu? Serwują jeden posiłek na dłuższych trasach?
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 30 Paź 2021 09:34 

Loty: 124
Kilometry: 308 780
srebrny
Ja ostatecznie dałem radę skontaktować się poprzez twittera. Są tam mało wylewni, jednak działają od razu dlatego warto przemyśleć co do nich napiszemy. Miałem zmiany w lotach, najpierw odpisali po 10min w czym mogą pomóc, następnie gdy napisałem jaką zmianę chciałbym przeprowadzić po kolejnych 10min odpisali suche "done". Mail z nową rezerwacją już czekał na mailu. Chyba przez przypadek zmienili mi przy tym OJ na RT ale akurat mi to przypasowało w tym wypadku. Lecę na koniec listopada także zdam relację z jakości podróży.

#5 PostWysłany: 03 Lis 2021 16:05 
Awatar użytkownika

srebrny
Zniżka -10% na biznes:

Expand your horizons with our new Business Class
An exclusive way to fly, where you get to choose the utmost privacy and comfort
10% discount
Insert BUSWEB2021 into the search engine
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 04 Sty 2022 20:16 

Loty: 911
Kilometry: 876 816
platynowy
Jak u nich wygląda ze zmianami lotów zakupionych w OTA (niekoniecznie odwołanych)?
Robią jakieś problemy?
Przy zakupie bezpośrednio na stronie nawet w najtańszej taryfie przysługuje jedna darmowa zmiana. Ale w porównaniu do OTA jest 2 stówy drożej, więc przy dwóch osobach już jest jakaś różnica.

#7 PostWysłany: 04 Sty 2022 20:38 

Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Kupiłem na OTA loty MAD LPA i potem wprowadziłem loty do aplikacji Air Europe i zmieniłem daty lotu na nowe daty na które potrzebowałem . Szybko i bezproblemowo oraz bezpłatnie ( jedna darmowa zmiana )
 Relacje PM off
cccc lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#8 PostWysłany: 07 Wrz 2022 07:52 
Awatar użytkownika

Loty: 122
Kilometry: 197 959
niebieski
-- 07 Wrz 2022, 07:44 --

Na długich lotach serwują tylko jeden posiłek, bardzo smaczny i sycący. W bufecie słodkie przekąski. Śniadań niestety już nie serwują.

-- 07 Wrz 2022, 07:52 --

Przy odprawie miejsce przydzielane automatycznie bez możliwości zmiany.
 Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 14 Lis 2022 23:44 

mam zagwozdkę, Czy lecąc do Hawany tymi Liniami, z dwoma przesiadkami (pierwsza w Amsterdamie, druga w Madrycie) bagaż rejestrowany linie te same przeładowywują pomiędzy samolotami? można gdzieś to sprawdzić? W Amsterdamie jest tylko 1h30min na przesiadkę, i obawiam się że mógłbym nie zdążyć sam przeładować bagażu...
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 14 Lis 2022 23:47 

HON fly4free
Tak, bagaż idzie do celu. 1,5 h to bardzo dużo na przesiadkę.
 Relacje PM off
radeom uważa post za pomocny.

[ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość