Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Wrz 2021 10:48 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Zastawiam się nad zakupem lotu RT z Teneryfy na La Palma na listopad. Jak wiadomo, sytuacja jest dynamiczna ze względu na wybuch wulkanu, stąd mam pewne obawy. Czy w przypadku anulowania lotu, mogę liczyć wyłacznie na voucher/zwrot środków, czy możliwy jest wybór innego lotu?

Ktoś miał podobną sytuację?

Co się stanie, jeśli przewoźnik anuluje połączenie na mniej niż 14 dni przed wylotem? Czy obowiązuje odszkodowanie, czy będzie to 'nadzwyczajna' sytuacja?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 25 Wrz 2021 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Miałem odwołane loty, nie było problemu ze zmianą na inny termin, większy był z dodzwonieniem się do nich, ewentualnie voucher, ze zwrotem kasy większe problemy, przy odwołaniu na mniej niż 2 tygodnie mogą się powołać na siłę wyższą więc na odszkodowanie bym nie liczył
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Wrz 2021 11:48 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
A zmiana na inny kierunek wchodziła w grę, czy sztywno się trzymają?

Spodobała mi się ich siatka połączeń, stąd pytanie:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Wrz 2021 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Za zmianę chcieli dopłaty i to wysokiej w moim przypadku, chciałem zmienić z Miami na Bogotę lub Limę
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 25 Wrz 2021 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
Mi się udało zmienić kierunek bez problemu na ich infolinii za frytkę.
MIA zmienione na CUN bez doplat, aczkolwiek u mnie pierwotne loty zostały odwołane, być może stąd ta ich łaskawość.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
Kothson uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 02 Paź 2021 11:31 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 506
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
A są skłonni zmieniać lotniska wylotowe na inne?
Mam dwa tripy, do Peru i na Kube, przy obu loty zostały pokrojone/zmieniane/odwołane.
Teraz się zastanawiam czy zamiast wylotów z Włoch będę mógł uzyskać np Berlin.
Przy zmianach daty mogę dowolnie teraz dobierać ?
Rozumiem, że kontakt tylko przez infolinię? Próbowałem raz przez pół godziny się dodzwonić i nici z tego ;)

Szukałem na forum informacji na temat tej linii lotniczej, ale mimo kilku EF z ich strony, jednego kompletnego działu z informacjami o nich nie znalazłem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Limapur oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group