Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Lis 2013 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
Lece z Paryza do Singapuru z przesiadka w Pekinie. Wchodze na web check-in i moge odprawic tylko odcinek Paryz-Pekin a drugiego juz nie, stad pytanie, czy lepiej calosc odprawic na lotnisku w paryzu, czy musze zrobic odprawe i w paryzu i w pekinie czy zrobic jedna webowa (paryz-pekin) a w pekinie normlana do singpuru? Będę wdzieczny za pomoc
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 03 Lis 2013 18:23 

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 38
Przed kilku laty odprawa była możliwa dopiero podczas przesiadki w Chinach ... Rownież bagaż trzeba było ponownie nadawać ...
Góra
 Profil Relacje PM off
Bartek Kwiatkowski lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Lis 2013 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
Akurat lece tylko z podrecznym.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Lis 2015 00:52 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 19
Witam,

jutro lecę liniami Air China z Budapesztu do Bangkoku z przesiadką w Pekinie. Do lotu pozostało mniej niż 24h, a ja nadal nie mogę zrobić odprawy.

Czy to normalne i nie będę mieć problemów z odprawą na lotnisku?
I w takim wypadku ile wcześniej przed lotem najlepiej być na lotnisku żeby zdążyć si odprawić?

Z góry dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Lis 2015 01:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1109
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
Tez tak miałem przy locie ze Sztokholmu potem z przesiadką w Pekinie.
Na lotnisku w Sztokholmie bez problemu zrobiłem check-in. Też się trochę obawiałem bo bilet kupiłem dość tanio.
z.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Lis 2015 01:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
Ale czego wy się obawialiście bo nie rozumiem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Lis 2015 01:19 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 19
Przy odprawie Check-in na lotnisku, ile trzeba byc wczesniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Lis 2015 01:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Nie leciałeś nigdy samolotem? :) Odprawę zazwyczaj zamykają 30-40 minut przed lotem. Bądź 2 godziny wcześniej i styknie. Jak będziesz godzinę to też dasz radę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Lis 2015 01:44 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 19
Owszem leciałam wiele razy :) z tym, że zawsze na lotnisko udawałam się po wcześniejszym wykonaniu odprawy online, z kartą pokładową w ręce. Stąd moje obawy, że jeśli tego nie zrobiłam, czy muszę być na lotnisku wcześniej niż zwykle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Lis 2015 19:00 

Rejestracja: 26 Lis 2015
Posty: 1
Loty: 40
Kilometry: 84 071
Podlykot

Czy moglbys powiedziec jak wszystko sie odbylo? Mam ta sama konfiguracje lotu w grudniu z przesiadka 50min w Pekinie. Jak dluga byla wasza przesiadka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Kwi 2016 10:15 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 250
Czy mógłby ktoś powiedzieć mi jak odprawiać się na lot AirChina? Co było trzeba podawać? Kupiłem bilety u pośrednika i otrzymałem od niego numer referencyjny lotu i to powinno wystarczyć? Mam taryfę EconomyFlex, czy przysługuje mi bagaż rejestrowany? Nigdzie nie umiem odnaleźć precyzyjnej informacji. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 07 Kwi 2016 10:17 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Co do bagażu, to napisałem w właściwym temacie.

Co do odprawy, wystarczy paszport, a czasami dobrze mieć wydrukowaną rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 13 Wrz 2016 22:02 

Rejestracja: 19 Sie 2016
Posty: 20
Witam. Jeżeli nie mam wykupionej odprawy na lotnisku i a chciałbym się w ten sposób odprawić to ktoś się orientuje czy jest możliwość i ile to ewentualnie kosztuje w Air China. Lecę Warszaw-Pekin-Manila.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 13 Wrz 2016 22:03 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Lol?

W Air China nie ma coś takiego jak "wykupiona odprawa na lotnisku". Idzie się do okienka i robi się check in normalnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 13 Wrz 2016 22:15 

Rejestracja: 19 Sie 2016
Posty: 20
Co to znaczy normalnie? Rezerwując bilet mam informację że w cenę nie jest wliczone check in.
Góra
 Profil Relacje PM off
wilczagorka lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 13 Wrz 2016 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
Jestem autentycznie przerażony tym pytaniem... co Ryanairy porobiły z ludzkimi mózgami :(
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 13 Wrz 2016 22:24 

Rejestracja: 19 Sie 2016
Posty: 20
nie mam doświadczenia i pierwszy raz rezerwuję przez neta, nie latam za często

-- 13 Wrz 2016 22:53 --

Na stronie Air China w FAQ pisze, że dziecko się nie może odprawiać online. No i teraz jako rodzić żeby siedzieć obok dziecka chyba też nie powinienem się odprawiać online. Czy za odprawę dziecka i siebie normalnie na lotnisku będę w tej sytuacji płacił, a jeśli tak to ile?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 13 Wrz 2016 22:58 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
1. Weź walizki i pojedz na lotnisko. Nic wcześniej nie rób
2. Sprawdź gdzie jest Check in dla Twojego lotu
3. Podejdz do stanowiska check in ze wszystkimi wspolpasazerami
4. Przekaż paszporty osobie siedzącej po drugiej stronie, oddaj bagaż rejestrowany
5. Odbierz bilety papierowe i paszporty
6. Idź na security

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 13 Wrz 2016 23:27 

Rejestracja: 19 Sie 2016
Posty: 20
Michzak dzięki serdeczne. Czyli klasyczna odprawa bez żadnych udziwnień. Czyli wprowadzają w taką niepewność przy rezerwacji tym tekstem o nie wliczonej w cenę opłacie check in.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 13 Wrz 2016 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Czasami nie da się podejść do stanowiska klasycznej odprawy na lotnisku, bo wymagana jest samodzielna odprawa w kiosku (terminalu automatycznym).
Tak to wygląda np. w Londynie Heathrow (dla Air China) - nie wiem jak w Paryżu.
Skanujesz paszport i klikasz po ekranie, potwierdzasz dane, wybierasz miejsca itp. - nie powinno być z tym problemu.
Maszyna wyrzuci karty pokładowe i naklejki na bagaż.
Oczywiście bezpłatnie.
Dopiero wtedy dopuszczają do stanowiska, gdzie można zostawić bagaż.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group