Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Wrz 2016 00:14 

Rejestracja: 19 Sie 2016
Posty: 20
A no to super, a nie wiesz jak to w Warszawie funkcjonuje i czy można się tak odprawić by bagaż odebrać dopiero w miejscu docelowym i nie musieć go odbierać w Pekinie na przesiadce? Cały lot mam w ramach Air China.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#22 PostWysłany: 14 Wrz 2016 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5640
HON fly4free
Powiem więcej - inaczej odprawić się nie da :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 14 Wrz 2016 00:16 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22425
Nie będziesz musiał odebrać bagaż w PEK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 14 Wrz 2016 09:38 

Rejestracja: 19 Sie 2016
Posty: 20
To od czego to w końcu zależy? Bo jeden mówi, że inaczej się nie da a drugi, że bagaż do odbioru w Pekinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 14 Wrz 2016 09:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5640
HON fly4free
Ewidentnie przerasta Cię ta podróż...
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 14 Wrz 2016 09:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22425
A kto ci powiedział ze bagaż musisz odebrać w PEK? Jak chcesz to dostaniesz go w PEK a jak nie, to poleci do końca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 14 Wrz 2016 14:57 

Rejestracja: 19 Sie 2016
Posty: 20
Tak kemot "ewidentnie" to Ty jesteś arogancki. Nie każdy lata często i nie zawsze na przesiadki, tak trudno to zrozumieć? Ale masz rację przez chwilę mnie to przerastało jak wszystko w życiu co się robiło 1 raz. Dzięki Zeus serdeczne. Wszystko już wiem w temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 24 Wrz 2016 00:44 

Rejestracja: 24 Wrz 2016
Posty: 1
Witam, mam pytanie odnośnie odprawy online , pierwszy raz korzystam z tego przewoźnika i jest to dla mnie niewiadome.
Kupiłem bilet na przełom grudzień/styczeń trasie Warszawa-Pekin-Bangkok i powrót Bangkok-Pekin-Warszawa przez pośrednika budgetair.co.uk
Dostałem potwierdzenie, Booking number,i 13 cyfrowy numer e-biletu. W mailu jest zawarta również informacja o odprawie online :
"We recommend that you check in online for your flight to Bangkok (Suvarnabhumi Intl. Apt.) at the website of Air China. To do so, please use your airline number: XXXXXX" i link który przekierowuje na stronę https://www.airchina.co.uk/GB/GB/bookin ... -check-in/ .
Na stronie airchina po numerze ebiletu nic nie znajduje , podobno to norma.
Więc powiedzcie proszę jak mam się odprawić ?? Bo zielonego pojęcia nie mam, podobno mogę na lotnisku przed odlotem ale wolał bym to załatwić wcześniej, jak i zarezerwować miejsce.
Moją rezerwacje znajduje na stronce którą podają na zagranicznych forach http://www.travelsky.com
Z góry dziękuję za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 24 Wrz 2016 08:12 

Ja mogłem się odprawić przez stronę dopiero 24h przed odlotem, a że wywalało jakieś błędy (IE i Chromie), to olałem sprawę i odprawiłem się na lotnisku. W drodze powrotnej (HKG-PEK-BUD), skorzystałem z kiosku i tutaj wszystko było ok.

Co do sprawdzenia rezerwacji, to faktycznie jest widoczna tylko przez travelsky.com.
Góra
 PM off  
      
#30 PostWysłany: 27 Lis 2016 02:52 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 688
Loty: 194
Kilometry: 167 870
niebieski
To ja może z innej beczki.
1. Odprawa online przy rezerwacji przez pośrednika - jest możliwa? (poglądu rezerwacji nie da się, co trochę zdziwiło)
2. Wybór miejsca jest możliwy przy tej odprawie online czy trzeba uśmiechnąć się na lotnisku? (przy moim wzroście legroom jest bardzo ważny ;) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 27 Lis 2016 03:46 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3239
srebrny
1) Dla wylotów z Brazylii i Hiszpanii nie działało
2) Możesz zadzwonić do biura Air China i wybrać miejsce, ja dzwoniłem na numer chiński, ale przygotuj się że możesz trafić na osobę z b. słabym angielskim. Zapewne taką możliwość ma też agent u którego kupiłeś bilet, ale w przypadku tanich OTA raczej nie będą chcieli tego zrobić. Na lotnisku praktycznie nie było już wyboru miejsc - wszyscy moi znajomi co nie zadzwonili wcześniej siedzieli w środku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
WojtekGA uważa post za pomocny.
 
      
#32 PostWysłany: 27 Lis 2016 06:56 

WojtekGA napisał(a):
To ja może z innej beczki.
1. Odprawa online przy rezerwacji przez pośrednika - jest możliwa? (poglądu rezerwacji nie da się, co trochę zdziwiło)

Jest możliwa. W moim wypadku (wylot z BUD, bilety kupione przez Tripste), mogłem się odprawić 24h przed lotem.
Góra
 PM off
WojtekGA uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 04 Gru 2016 14:10 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 688
Loty: 194
Kilometry: 167 870
niebieski
To jeszcze raz zapytam - w formularzu check-in na stronie AirChina wymagany jest numer telefonu - jednak jakikolwiek podam, pojawia się komunikat: "Please enter the correct phone number"

Miał ktoś podobny problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 04 Gru 2016 20:08 

Musisz podać chiński numer, którego oczywiście nie masz ;)
Zmień wersje strony na inną - może być UK, wtedy nie trzeba podawać numeru.
Góra
 PM off  
      
#35 PostWysłany: 04 Gru 2016 22:58 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 688
Loty: 194
Kilometry: 167 870
niebieski
ok, przydało się ;) Tylko teraz.... "Departure City WAW Check-in available from 1900-01-01 19:00 To 1900-01-01 19:00"

Chyba nigdy nie miałem do czynienia z tak upierdliwą stroną ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 04 Gru 2016 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5640
HON fly4free
To zostaw to w cholerę i odpraw się normalnie po ludzku na lotnisku...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 29 Gru 2016 12:05 

Rejestracja: 29 Gru 2016
Posty: 3
Mam kupiony bilet na marzec 2017 do Bangkoku i pozwoliłem sobie zadzwonić do centrali w sprawie check-in online, niestety Pani poinformowała mnie, że w najbliższym czasie nie przewidują dla Polski takiej opcji i zostaje odprawa na lotnisku. Ale przynajmniej sprawdziłem czy bilety istnieją u nich w systemie :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 30 Maj 2017 07:40 

Rejestracja: 29 Maj 2017
Posty: 2
Witam Wszystkich,
jestem Mateusz i jest to mój pierwszy post na forum.

Chciałbym odgrzebać temat Air china.
Wczoraj zakupiłem bilety (przez pośrednika tickets.pl) na kurs Waw-Pek-Tokyo i z powrotem. Płaciłem przelewem. Po 5 minutach otrzymałem informację od tickets.pl , że wszystko przebiegło pomyślnie, dostałem pdf z biletem i informacjami dotyczącymi lotu.

Jednak pojawiły się dwa problemy. W żaden sposób nie potrafię nigdzie znaleźć informacji , że faktycznie rezerwacja na moje naziwsko czy numer paszportu lub numer rezerwacji została zrobiona.

Sprawdzałem przez Air China, niestety sypie errorami co podobno jest normalne.

Sprawdzałem również przez stronkę travelsky.com - niestety automatycznie wyświetla się po chińsku i muszę ją tłumaczyć wbudowanym translatorem. Niestety stronka cały czas wyrzuca error - Enter the name is incorrect

Czy ktoś ma pomysł jak to sprawdzić ? Dodam , że dzwonienie na chińską infolinię jest ostatecznością.

Drugie pytanie, czy istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc ? - czy jedynie na lotnisku, o ile w ogóle jestem przewidziany na pokładzie :)

Pozdrawiam,
Mateusz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 30 Maj 2017 07:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Próbowałeś innych kombinacji na travelsky? viewtopic.php?p=850932#p850932
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 30 Maj 2017 08:49 

Rejestracja: 29 Maj 2017
Posty: 2
-- 30 Maj 2017 08:12 --

Dziękuję za odpowiedź.

Udało się zweryfikować jedną osobę z biletu, natomiast przy drugiej żadna kombinacja nie działa.

Cały czas sypie błędami :(

-- 30 Maj 2017 08:49 --

Przepraszam, że post pod postem.
W końcu udało się zweryfikować drugi bilet.

Na zagranicznym forum znalazłem następująca kombinację: [Nazwisko]/[Imię][spacja][Tytuł]
Także w moim przypadku dla dwóch pasażerów zadziałały dwie różne kombinacje.

Teraz została sprawa wcześniejszego wyboru miejsc na pokładzie, czy istnieje taka możliwość czy zostaje jedynie liczyć na łut szczęścia, że podczas odprawy na lotnisku zostanie cośdo wyboru ?

Pozdrawiam,
Mateusz
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
michzak uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 113 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group