Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
LonDynia napisał(a):
Moze komus sie przyda jak podejrzec rezerwacje kupiona gdzie indziej niz na CA stronie:
1) Sciagnac apke CA poprzez kod kreskowy z dolu tej strony i zainstalowac (musialem odblokowac instalacje aplikacji z nieznanego zrodla)
2) Zarejestrowac sie jako OverSeas uzytkownik (bedzie mozna podac nie chinski numer telefonu)
3) Potwierdzic email ktory przyszedl, wystarczy kliknac na link w nim
4) Zalogowac sie do aplikacji uzywajac maila i 6 cyfrowego kodu
5) Na dole w opcji trip mozna dodac swoj lot poprzez wpisanie numer eticket 999....


Trochę modyfikacji.
Warto podczas zakładania konta w aplikacji podać prawdziwy numer paszportu.
Gdy nasze konto jest aktywne, to na stronie
Cytuj:
http://www.airchina.com.cn/vaservice/loginAction/loginIndex?language=en

Uzupełniamy dane:
E-ticket number: 999xxxx
ID type: Passport
ID number:podajemy numer paszportu

I mamy wgląd do naszej rezerwacji. Gdzie możemy dodać transfer hotel oraz transfer loung.
PS.
Działa na rezerwacje z OTA i nie tylko jak wspomniał/a @LonDynia

@administrator prosiłbym o przyklejenie tego postu w wiki.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 675 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 34  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#221 PostWysłany: 13 Maj 2018 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
Wrażenia ok, daje radę. Bałam się, że będzie znacznie gorzej.
Minusy wino tylko do obiadu i nie leją mocniejszych %% ;-)
I bardzo dbają o czystość toalet ;-) Przy long haulach to dość istotne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Dryblas uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#222 PostWysłany: 22 Maj 2018 10:01 

Rejestracja: 16 Kwi 2018
Posty: 20
Akna napisał(a):
@ola-ck bierz hotel, tam nie ma posiłków, tylko byle co. Jakieś słodkie byle co, trochę napoi typu fanta, cola, kawa z automatu. Kupa ludzi, marnie ze spokojem.


Ostatecznie wybrałam lounge z racji tego, że wybrałam się na mur chiński i nie zależało mi specjalnie na wygodzie, a bardziej na tym żeby było blisko na wskoczenie do samolotu :) Ogólnie lounge mało czysty, do wyboru jedynie soczki i napoje w puszkach plus małe słodkości. Polecam jedynie w przypadku krótkiego oczekiwania na lot. Spory minus za to, że w toalecie nie ma pryszniców.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#223 PostWysłany: 22 Maj 2018 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1517
srebrny
@ola-ck prysznice są po drugiej stronie od recepcji i możesz z nich korzystać
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#224 PostWysłany: 23 Maj 2018 12:21 

Rejestracja: 16 Kwi 2018
Posty: 20
Dziękuję, dobrze wiedzieć na przyszłość :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#225 PostWysłany: 10 Cze 2018 12:29 

Rejestracja: 03 Lip 2017
Posty: 4
Skąd najlepiej i najpewniej kupować bilety na loty Air China? Na http://www.airchina.com.cn/en/ ceny są nawet o 500-700 złotych niższe niż na innych... na gotogate jest jeszcze taniej. Gdzie jest haczyk?

Zamierzam wracać 14 września z Ułan Bator do Warszawy i szukam czegoś taniego, bom biedny, ale jednocześnie na tyle pewnego, żeby się nie przejechać, bo to moja pierwsza tak odległa eskapada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#226 PostWysłany: 10 Cze 2018 13:46 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Air China to normalne linie, oczywiście są pewne niedogodności związane z mentalnością Chińczyków lub strawnością jedzenia, ale poza tym nie ma co się bać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#227 PostWysłany: 10 Cze 2018 14:12 

Rejestracja: 03 Lip 2017
Posty: 4
Hej, źle się wyraziłem. Chodzi mi o to, że na http://www.airchina.com.cn/en/ jest taniej niż na przykład na https://www.airchina.co.uk/
Nie bardzo wiem czym to jest spowodowane, czy może jest haczyk, może źle coś robię, może nie da się kupić z innych regionów z tej strony...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#228 PostWysłany: 10 Cze 2018 14:28 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Tak po prostu bywa, to nie tylko na stronach CA.

Spróbuj kupić, jak się uda, to masz oszczędność, nie uda się, szukaj gdzie indziej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#229 PostWysłany: 10 Cze 2018 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
@Jesse a jak przejdziesz krok dalej to nie dolicza Ci podatkow?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#230 PostWysłany: 10 Cze 2018 20:48 

Rejestracja: 03 Lip 2017
Posty: 4
Dolicza.

Cena lotu to 1,960¥, z kolei podatki wynoszą 1,191¥. Razem 3,151 - czyli jakieś 1800 złotych. A wszędzie indziej 2300-2500... :p pewnie spróbuję tam kupić i zobaczymy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#231 PostWysłany: 05 Lip 2018 12:28 

Rejestracja: 11 Wrz 2016
Posty: 101
Loty: 91
Kilometry: 204 044
mam pytanie odnośnie hoteli tranzytowych w Pekinie, gdzie uzyskam informację że mogę z nich skorzystać ? czy dopiero po zakupie biletu ? planuję lot z przesiadką 16 godzinną przylot 4.00 wylot 20.00
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#232 PostWysłany: 05 Lip 2018 12:41 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 125
Loty: 214
Kilometry: 457 230
Ja też miałem tranzyt w godzinach 4-20 nie było możliwości rezerwacji hotelu tylko transit louge, na powrocie miałem 11:00 3:00 po północy i w tym wypadku był darmowy hotel
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Petey lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#233 PostWysłany: 05 Lip 2018 17:04 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
@piotrpaw na stronie Air China miałeś do wyboru hotel zamiast transit lounge? Mogłeś go zarezerwować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#234 PostWysłany: 06 Lip 2018 07:52 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 125
Loty: 214
Kilometry: 457 230
Przy dodawaniu dodatkowych usług :
https://www.airchina.com.au/AU/GB/booking/lounges/
było do wyboru bezpłatnie 1 z usług:
albo
-transfer do centrum
-transit louge
-hotel
z tym że dla stopa pomiędzy 4-20 był tylko
-transfer do centrum
-transit louge
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#235 PostWysłany: 10 Lip 2018 18:35 

Rejestracja: 08 Lis 2013
Posty: 253
niebieski
Jaki jest najlepszy kontakt do Air China? Przesunęli mi lot i zastanawiam się czy mają jakiś polski oddział. W mailu był ten numer na Europę: Europe (except Russia) 00-800-86-100-999
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#236 PostWysłany: 10 Lip 2018 18:39 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@mcichecki: poland(malpa)airchina.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#237 PostWysłany: 18 Lip 2018 15:38 

Rejestracja: 25 Sty 2017
Posty: 38
Witam, czy ktoś mógłby potwierdzić że to prawda, otrzymałam takiego oto maila od AC

''We are sorry about the inconvenience,
We have checked, and the situation is , that the Transit Hotel product is not yet available for next years flights. As the contract updates by the end of every year. In this case you do not have to worry, you will be able to get the Transit Hotel for that flight, but the request can only be made 1 month before departure. In January of 2019.
We would suggest to contact us once again than, and we will put the hotel into the booking for you.''


Zmieniono nam godziny lotów i tym sposobem z 3 godzin mamy przesiadke 14 godzin do tego w nocy :)
Brak możliwości rezerwacji hotelu lub saloniku online. Dodam, że przed zmianą godzin (na 3 godzinna przesiadkę) była możliwość rezrwacji saloniku i nie miało znaczenia, że lot jest dopiero w lutym 2019.

Ma ktoś zabukowany hotel na lot który odbędzie się w 2019 roku????? Czy może robią nas w przysłowiowe jajeczko;)

Dziekuje z góry za pomoc:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#238 PostWysłany: 18 Lip 2018 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
mnie to nie dziwi, skoro jest tyle czasu, mają kilka hoteli, umowy też podpisują na określony czas, po za tym czym bliżej tym łatwiej im załatwić np. transport w kilka osób niż wysyłać po jednej czy dwóch, ja zamawiałem hotel wcześniej, kolega w ostatniej chwili i nie było problemu, w IST np. bukowaliśmy hotel dopiero po wylądowaniu i też nie było problemu
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#239 PostWysłany: 18 Lip 2018 20:34 

Rejestracja: 25 Sty 2017
Posty: 38
Dzięki wielkie Kostek966, pewnie masz rację a ja niepotrzebnie panikuje :)

A tak przy okazji bo gdzieś na forum padło takie pytanie i może komuś przyda sie informacja. Do Sydney lecimy we cztery osoby na dwóch różnych rezerwacjach, dostaliśmy różne hotele, miły pan z AC Support bez problemu przebukował nam hotel i będziemy nocować w tym samym hotelu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#240 PostWysłany: 18 Lip 2018 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2018
Posty: 4
Loty: 6
Kilometry: 22 854
Witam,
Mam pytanie odnośnie lotu AC - mianowicie..
Kilka dni temu dokonałem zakupu biletu na październikowy lot z Warszawy do Hiroshimy, w odcinkach: WAW-PEK (CA0738), PEK-DLC (CA0153), DLC-HIJ (CA0153).
Konkretnie pytanie dotyczy ostatniego odcinka podróży - mianowicie czy na lotnisku w chińskim DLC nastąpi "przesiadka" do innego samolotu, czy też może jest to tylko międzylądowanie ( np. na dodatkowe tankowanie) bez opuszczania pokładu samolotu? Na różnych stronach internetowych widnieją nie do końca jasne informacje..

Podobne pytanie miałbym związane z moim lotem powrotnym - HIJ-DLC (CA0154), DLC-PEK (CA0154), PEK-WAW (CA0737) - pytanie o pierwszy odcinek i międzylądowanie ponownie na lotnisku w chińskim DLC.

Z góry dzięki jeśli ktoś już korzystał z podobnego połączenia i mógłbym mi rozjaśnić jak wygląda sprawa

Pozdrawiam,
JW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 675 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 34  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group