Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [TX] Air Caraibes
#1 PostWysłany: 07 Mar 2017 21:28 

Chyba nic nie było na temat tej linii. Ogólne wrażenia pozytywne. Leciałem ORY - HAV w styczniu 2017. Lot a330 z układem siedzeń 3-3-3. Odległość na nogi "standardowa" aczkolwiek z uwagi na układ siedzeń z pewnością były one węższe niż w standardowym rozkładzie 2-4-2. Serwis bardzo sprawny, ciepłe posiłki, system rozrywki w miarę aktualny i zróżnicowany (kilka nowości, w sumie kilkadziesiąt filmów, 3 wersje językowe w tym ENG).

W marcu 2017 linia odebrała pierwszego a350-900.

Załączniki:
IMG_8852.JPG
IMG_8852.JPG [ 151.84 KiB | Obejrzany 5582 razy ]
IMG_8843.JPG
IMG_8843.JPG [ 98.67 KiB | Obejrzany 5582 razy ]
IMG_8840.JPG
IMG_8840.JPG [ 118.59 KiB | Obejrzany 5582 razy ]
IMG_0614.JPG
IMG_0614.JPG [ 115.29 KiB | Obejrzany 5582 razy ]
Góra
 PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
 Temat postu: Re: [TX] Air Caraibes
#2 PostWysłany: 09 Paź 2018 23:21 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Czy w Air Caraibes w cenę wliczony jest bagaż rejestrowany ?
Zgłupiałam już z tymi liniami na Karaiby. Szukam lotu z Berlina do FdF na 19.01 do 9.02.2019 koniecznie z dużym bagażem . Pokazują mi się atrakcyjne ceny ,ale łączone easyjet z LEVEL , albo Ryanair czy Aigle Azur z Corsair, ale tam duży bagaż dodatkowo płatny, więc ostatecznie szału cenowego już nie będzie. Air France kompletnie odjechane ceny na ten moment...
Może jeszcze poczekać ?
W zeszłym roku płaciłam 2490 zł z Air France. Teraz widzę u nich taryfę light i ona też chyba bez rejestrowanego jest ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TX] Air Caraibes
#3 PostWysłany: 03 Gru 2018 12:43 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Czy można znaleźć angielsko- lub niemieckojęzyczną wersję strony Air Caraibes ? Mam bilet z Berlina na Martynikę , udało mi się znaleźć u nich swoją rezerwację ,ale reszta jest czarną magią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TX] Air Caraibes
#4 PostWysłany: 06 Lis 2019 22:39 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Leciał ktoś ostatnio? Za 1800 PLN z Paryża widzę Gwadelupę, jaka to taryfa?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TX] Air Caraibes
#5 PostWysłany: 22 Cze 2020 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
Hej,

mam wykupiony lot EWR - ORY na połowę lipca tymi liniami, oczywiście anulowany. Chciałbym zmienić w ogóle trasę lotu, a poprzez stronę mogę zmienic tylko datę lotu bez trasy, a na infolinii nie potrafię się przebić przez automatyczną sekretarkę. Macie jakiś e-mail do nich lub inny sposób jak łatwo i szybko zmienić rezerwację?

M.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [TX] Air Caraibes
#6 PostWysłany: 22 Cze 2020 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 945
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Hej @ledakar

Korespondowalem z nimi kilka lat temu przez adres reservation@aircaraibes.com w sprawie schedule change.
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off
ledakar lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: konradb90 oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group