Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 02 Paź 2018 21:26 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Ja też sądziłem, że lot Toronto- Londyn AC musi traktować prestiżowo:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#42 PostWysłany: 02 Paź 2018 22:03 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
i co @ind_globtroter taki sam "bajgos" ? :lol:
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 27 Paź 2018 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Kilka słów na temat lotu biznesem na trasie YYZ - FRA.

Bilet kupowany za mile - pierwotnie miał być LO, ale z uwagi na strajk przebukowałem na w.w.

Lot odbywał się na Boeingu 787-9. Układ siedzeń to 1-2-1.
Boarding odbył się szybko i sprawnie. Standardowy podział na zone 1 - 6.

Image

Przy wejściu do samolotu obsługa dosyć stanowczo kieruje do miejsca. Brak ciepłego powitania. Raczej tak po niemiecku.
Nie zrażony siadam i oglądam siedzenie i wyposażenie. Oceńcie sami czy zgrzewki wody, amenity kity powinny być rozdawane podczas baordingu. Dla mnie to mało profesjonalne.

ImageImage

No dobra. To sprawdzam co wybrałem :) Otwieram pierwszy schowek, a tam okruchy ... Oj słabo. Sprawdzam dalej i znajduję pozostałości po poprzednich pasażerach włącznie z folią schowaną przy podnóżku, kurz pod monitorem.

ImageImageImageImage

Stewardessa rozdaje powitalne napoje: sok, woda, prosseco.
Wybieram opcję numer jeden.

To teraz kilka zdjęć miejsca gdzie siedzę:

ImageImageImageImage

Po kilku minutach gdy większość pasażerów biznes klasy zajmuje swoje miejsca stewardessy rozdają menu gdzie min. zaznacza się na co ma się ochotę na śniadanie, oraz czy pasażer ma być budzony na nie. Następnie zbierane są zamówienia na kolację.

ImageImageImageImage

Wybieram wołowinę i szczerze powiem, że jestem niesamowicie miło zaskoczony jakością i smakiem.

ImageImage

Obsługuje mnie szefowa pokładu. Chemii między nami nie ma. Jej poziom obsługi mocno odbiega od standardów biznes klasy tj. zero uśmiechu, zero zainteresowania pasażerem. Na kawę czekałem całą kolację... Ani razu nie zapytano się czy mam na coś ochotę. Zwyczajnie panie zasłoniły kotarę i zniknęły nie wpuszczając pasażerów do łazienki znajdującej się przy przednim wejściu do samolotu..
Jako, że i tak byłem pełny i zmęczony zasnąłem ( poduszki nie dostałem.. ) . Podsumowując to przez 1.5h od startu był jeden serwis z napojami. Nic więcej.

Obudziłem się jakoś 1.5h przed lądowaniem kiedy powoli zaczynał się poranny serwis. Dostałem zamówione śniadanie, które było smaczne, ale zdecydowanie za gorące.

ImageImage

Skończyłem oglądać film i wylądowaliśmy. Tu ciekawostka. Obsługa na 40 minut przed lądowaniem zabrała słuchawki i rozdała darmowe dokanałowe brzęczyki. Oj...

Na do widzenia co usłyszałem od szefowej pokładu ? Że jak chcę robić zdjęcia to muszę poprosić o zgodę. Szok. Byłem na tyle zmęczony poprzednim dniem, że nawet nie wdałem się z nią w dyskusję.. W nagrodę pójdzie skarga i zdjęcia do AC i Miles and More.


Podsumowując:
- samolot nowy, ale kabina była brudna. Brak poduszki.
- obsługa 3/10
- jedzenie 7/10 z uwagi na za gorące śniadanie i słabo podane posiłki
- IFE 9/10. Bardzo dobry ekran i porządne słuchawki. Wybór filmów szeroki z samymi nowościami.
- amenity kit 7/10
- salonik 7/10. Bardzo miła obsługa. Tłoczny, za mało miejsc siedzących pomimo znacznych rozmiarów. Mały wybór dań, choć były smaczne. Czyste prysznice i toalety. Alkohole z segmentu niskiego - czarny Johny Walker itp. Piwa z nalewaka - tu plus za Gueinessa.

Czy poleciałbym z nimi jeszcze raz ? Nie. Ten produkt jest za drogi. Nie ma w nim uprzejmości, nie wyróżnia się absolutnie niczym.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 27 Paź 2018 23:26 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Jeśli to ten późnowieczorny rejs to generalnie jego zaletą jest to, że można od razu pójść spać po starcie i nie zawracać sobie głowy kolacją. Co do słuchawek - w zdecydowanej większości linii te "lepsze" słuchawki w C są zabierane w trakcie przygotowania kabiny do lądowania i w zamian są rozdawane jednorazowe albo jakieś zwykłe; wynika to przede wszystkim z tego, że załogi są materialnie odpowiedzialne za markowe słuchawki rozdawane paxom w C, a te czasem kosztują po 400-500$ za parę (w zależności oczywiście od linii i marki). Można wierzyć albo nie - są pasażerowie lubiący sobie je zabrać z pokładu. Twardy produkt w 787 AC jest fajny - IMO na głowę bije ten w LO, szkoda że trafiło ci się słabe sprzątanie - leciałem trzy razy ich 787 i zawsze było w porządku, a sam serwis i obsługa zgadzam się, niczym się nie wyróżnia szczególnym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 27 Paź 2018 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
hubson napisał(a):
Brak ciepłego powitania. Raczej tak po niemiecku.
Dostałem zamówione śniadanie, które było smaczne, ale zdecydowanie za gorące.
- jedzenie 7/10 z uwagi na za gorące śniadanie i słabo podane posiłki
Na do widzenia co usłyszałem od szefowej pokładu ? Że jak chcę robić zdjęcia to muszę poprosić o zgodę. Szok. Byłem na tyle zmęczony poprzednim dniem, że nawet nie wdałem się z nią w dyskusję.. W nagrodę pójdzie skarga i zdjęcia do AC i Miles and More.

Uwazam, ze za gorace sniadanie to powazne wykroczenie, chociaz osobiscie wole za gorace niz zimne. :D
Przypomniala mi sie jedna Pani, ktora po trasie transyberyjskiej powiedziala, ze koniecznie musi napisac reklamacje, bo serwowali za duzo jedzenia. 8-)
A nie uwazasz, ze personel przy rotacjach moze byc zmeczony, albo brak usmiechu moze byc spowodowane wczesniejszymi uzeraniami z upierd...... pasazerami?
Nie raz obserwowalem, jak pasazerowie potfia utrudnic i uniemilic zycie personelowi pokladowemu.

BTW ze zdjeciami kabin to trzeba uwazac, zreszta wszedzie tam gdzie sa obcy ludzie, ktorzy cenia sobie sfere prywatna i moga sobie tego nie zyczyc.
Pomijam personel pokladowy, ale niejeden biznesmen czy polityk jetuje z kochanka i nie chcialby, aby jego fotki trafily do public media. ;)
Poza tym niektore airlines jak np. Uzbekistan Airways generalnie zakazuja zdjec na pokladzie.

Przykladowo ostre policy z AA, z ktorego pewnie wielu z nas nie zdaje sobie sprawy i ewentualnych konsekwencji prawnych. ;)
Kod:
Use of still and video cameras, film or digital, is permitted only for recording personal events. Photography or video recording of airline personnel, equipment, or procedures is strictly prohibited.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 27 Paź 2018 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Pracuję w handlu od kilkunastu lat i pierwsze czego mnie nauczono to tego, że każdego klienta obsługuje się najlepiej jak się potrafi.

Co do zdjęć to nigdy nie robię ich innym pasażerom, lub obsłudze.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 28 Paź 2018 00:17 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
Z fotami trzeba uważać; ja zwykle pytam się po wejściu na pokład CC, czy nie będą miały nic przeciwko temu, żeby zrobić foty kabiny na własne potrzeby - zwykle bez żadnego "ale" się zgadzają, czasem proszą, aby nie fotografować innych osób bez ich zgody, a najlepsze są CC japońskie czy koreańskie - pytanie o zdjęcia natychmiast powoduje chęć zrobienia mi całej serii fot na tle kabiny :D Najbardziej oryginalnie się zachowała jednak szefowa w NZ (sympatyczna pani zdecydowanie starszej daty ;-) - gdy wchodząc do C spytałem standardowo o foty z wielkim uśmiechem powiedziała mniej więcej: "możesz kochanie robić ile chcesz, ale pierwsze foto ze mną" , no i musiałem odpozować z nią do całej serii :D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 28 Paź 2018 01:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
hubson napisał(a):
Jej poziom obsługi mocno odbiega od standardów biznes klasy tj. zero uśmiechu

hubson napisał(a):
Pracuję w handlu od kilkunastu lat i pierwsze czego mnie nauczono to tego, że każdego klienta obsługuje się najlepiej jak się potrafi.

Co do zdjęć to nigdy nie robię ich innym pasażerom, lub obsłudze.

Naprawde usmiechasz sie do kazdego klienta, nawet jak masz zly humor, zle samopoczucie czy zly dzien?
Tak na marginesie, zauwazylem ze wiele Pan expedientek w PL sie w ogole nie usmiecha, nawet Panie w recepcji hotelu 5* potrafia byc b. powazne. :D
A propos fotek, sorry, ale nie chodzi tylko o pasazerow czy personel pokladowy.
Szefowa pokladu mogla nie widziec co Ty dokladnie fotografowales i tylko zwrocila uwage. ;)
Jesli linie maja takie policy to slusznie postapila, abys w przyszlosci uniknal problemow.
Kazda linia ma swoje restrykcje, jesli np. fotografowanie "aircraft equipment" jest zakazane to moze okazac sie problematyczne sciagniecie samego ekranu bez ludzi, tak jak w przypadku United. 8-)

Thrown Off a United Airlines Flight for Taking Pictures!

>>>Also, unauthorized photography or video recording of airline personnel, other customers, aircraft equipment or procedures is prohibited.<<<

Zawsze lepiej zapytac, tak jak wspomnial kolega wczesniej, albo zapoznac sie wczesniej z restrykcjami danej linni. ;)

Wracajac do AC, moje doswiadczenia byly pozytywne, mialem mila obsluge i chetnie znow skorzystam, tak jak juz wspomnialem w tym watku.
Jedyne co sie rzucalo w oczy to Panie Stewardessy nie byly takie mlodziutkie jak np. w Qatar czy Emirates. :D

Dobrej nocki!
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
hubson lubi ten post.
hubson uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 28 Paź 2018 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Zasadniczo staram się zawsze być uśmiechniętym. Kwestia profesjonalizmu. Czy obsługujesz klienta kupującego coś za 50 zł, czy za milion złotych ma być obsłużony tak samo.

@cccc - po części się zgadzam, ale mogła od razu się spytać, a nie na samym końcu przy wyjściu z samolotu. Okazji miała wiele, choć tu raczej kwestia jest tego, że zauważyła jak zrobiłem zdjęcia podczas boardingu i tego syfku przy siedzeniu. Jakoś w QR nie mieli z tym problemu. Natomiast o problemach w Stanach nie wiedziałem i dziękuję za zwrócenie uwagi.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 28 Paź 2018 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@hubson nie ma sprawy, linie amerykanskie zaczely reagowac drastycznie, szczegolnie po tym jak wyciaganao na sile goscia z samolotu i filmiki trafily do mediow.
Linie maja powazne obawy, aby nie nagrywano niedociagniec personelu i ewentualne klopoty prawne.
Zreszta nalezy zrozumiec, jestesmy na ich terra, jesli maja takie policy to nalezy przestrzegac.

hubson napisał(a):
@cccc - po części się zgadzam, ale mogła od razu się spytać, a nie na samym końcu przy wyjściu z samolotu. Okazji miała wiele, choć tu raczej kwestia jest tego, że zauważyła jak zrobiłem zdjęcia podczas boardingu i tego syfku przy siedzeniu. Jakoś w QR nie mieli z tym problemu. Natomiast o problemach w Stanach nie wiedziałem i dziękuję za zwrócenie uwagi.

Prawdopodobnie chciala byc uprzejma, nie psuc atmosfery, w klasie C niechetnie zwracaja uwage podczas lotu, a pasazerowie potrafia roznie reagowac. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 05 Lis 2018 15:13 

Rejestracja: 05 Lis 2018
Posty: 3
Witam,

W niedługim czasie lecę z Londynu do Toronto liniami AC. Wylot mam za 7 dni. Na zarządzaniu rezerwacją na stronie AC pojawiła się opcja wyboru miejsca. Moje pytanie brzmi czy ona jest płatna? Jaki czas przed wylotem można dokonać wyboru miejsca?

dzięki za info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 05 Lis 2018 15:18 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Wybierz i przejdź dalej, jak będą kazać płacić i podać dane karty (lub gdzieś będzie pokazana jakaś kwota) to wyłączysz stronę nie kończąc transakcji ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 05 Lis 2018 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
neonik1234 napisał(a):
W niedługim czasie lecę z Londynu do Toronto liniami AC. Wylot mam za 7 dni. Na zarządzaniu rezerwacją na stronie AC pojawiła się opcja wyboru miejsca. Moje pytanie brzmi czy ona jest płatna? Jaki czas przed wylotem można dokonać wyboru miejsca?

@neonik1234 tutaj masz dokladne informacje:
Kod:
Air Canada offers advanced seat selection on all flights. Seats may be pre-reserved up to 2 hours before departure. Note that a certain number of seats are held for airport check-in only, therefore if may not always be possible to offer seat selection if the advance seat allotment is full.
Tango Paid Seat Selection

Advance seat selection is optional when booking Tango fares within North America (booked in R-K-N-G-P-E-T class). The amount charged is in local currency as per the call centre collecting the fee regardless of the itinerary or ticket currency and fees are assessed by flight segment*.

Tango – within Canada or between Canada and the U.S.

    $10 to $40 per one-way flight segment*

Tango – all other itineraries

    Complimentary

Business Class, Latitude, Flex – all itineraries

    Complimentary

* Flight segments are identified by a change in flight number, with each new flight number representing a flight segment.

Tango paid seat selection is only available when booking directly at aircanada.com/agents. All passengers including those booked on Tango fares can use web check-in and select their seat up to 12 hours before departure. Click here for more information on Air Canada’s web check-in.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
neonik1234 lubi ten post.
neonik1234 uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 07 Lis 2018 20:54 

Rejestracja: 05 Lis 2018
Posty: 3
Dzięki za pomoc.

Informacja była bardzo przydatna.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 15 Lis 2018 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Nabyłem za mile MM 2 loty AC. Po wejściu w szczegóły rezerwacji jest informacja, że nie mogę jej zmieniać on-line, czyli, np. nie mogę wybrać sobie miejsc w samolocie. W sprawie ewentualnych zmian mam się z nimi skontaktować. Macie jakieś doświadczenia w zakresie rezerwacji miejsc w AC w przypadku lotów za mile MM? Z kim się kontaktowaliście w tej sprawie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 16 Lis 2018 01:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@tropikey, kontakt z infolinia AC. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 16 Lis 2018 06:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Tak, tak domyślam się :D
Pytanie tylko z którą, żeby było skutecznie, a nie mówienie, że przepraszamy, ale rezerwację zrobiłeś u kogoś innego, więc my nie pomożemy. Być może wcale tak nie będzie, ale przed kontaktem z nimi wolałem zapytać o doświadczenia innych :)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 16 Lis 2018 07:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@tropikey atakuj na infolinie AC, mialem troche podobny przypadek i pomogli.
Anyway, zalezy na kogo trafisz, jedni staraja sie pomoc, a inni sami nie wiedza co tam robia. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 27 Lis 2018 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
AC ma w Toronto jakiś taki specjalny salonik Signature Suite (https://www.aircanada.com/ca/en/aco/hom ... suite.html). W jego opisie są wymienione taryfy, które uprawniają do wstępu tamże. Mam bilet na lot w C nabyty za mile, który w szczegółach rezerwacji otrzymanej z M&M jest opisany jako taryfa "I". Na stronie dot. ww. saloniku takiej taryfy nie ma wśród uprawniających do wstępu, więc podejrzewam, że mnie nie wpuszczą, ale zapytam z ciekawości, czy ktoś z Was próbował tam wejść lecąc za mile M&M? Nie jest to takie oczywiste, bo drobny druczek na dole wymienia np. nagrodę upgradową w Star Alliance, jako nieupoważniającą do wstępu, ale o zwykłym bilecie-nagrodzie w Star Alliance wprost nie ma mowy.
Jak się nie da, to trudno, ale miejsce wygląda bardzo przyjemnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 27 Lis 2018 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@tropikey niestety, w taryfie "I" nie mozesz skorzystac. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Pecel87 oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group