Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Paź 2012 09:59 

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 2
Witam
Mam pytanie do specjalistów
Kupiłem wczoraj na stronie airberlin bilet dostałem nr rezerwacji ale nadal nie ściągnęło kasy z karty mi i nie widać tej rezerwacji równie w profilu na stronie. Wiecie może jak długo to trwa i czy nie powinno ściągnąć zaraz po zakupie bilety
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#2 PostWysłany: 19 Paź 2012 03:47 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 1
Do 6 grudnia trwa promocja w Realu na punkty Payback.

Za kazde kupione opakowanie czekoladek Ferrero Rocher dostajemy bonus 500 punktów Payback czyli 100 mil Miles&More.

Dodatkowo działa kupon: http://www.saclongchampfranc.net 500 pkt Pyback za zakupy na 100 zł, oraz aktywna jest promocja - bon na zakupy na 10 zł za każde wydane 100 zł.

Kupując 6 opakowań czekoladek 6x16,67 zł wydajemy 100 zł i 2 grosze, za co otrzymujemy:

- 500 punktów Payback za voucher,
- 6x500 punktów Payback za czekoladki = 3000 pkt. PB
- 1 punkt Pyback za każde wydane 2 zł, czyli 50 pkt. PB
- kupon na 10 zł (realnie to rabat.)

- łącznie za wydane 90 zł mamy 3550 pkt. PB co daje 710 mil Miles&More. Czyli za każdą wydaną złotówkę prawie 8 mil.

(PS. Warto poczekac z zakupem do środy, w środy Real potrafi zrobić promocję 10x punkty PB za zakupy ponad 100 zł :)).
_________________
Sac Longchamp Pas Cher

Sac Longchamp Pliage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group