Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Gru 2017 13:09 

Loty: 16
Kilometry: 26 696
Punkty statusowe: 1
Nie chce zakladac nowego tematu. Moze ktos mi pomoze. Lece Air Asia z Phuket do Kuala Lumpur, odprawilam sie 14 dni przed online. Jednak mam na boarding pass komunikat This is not boarding pass, please proceed to document check counter. Czy dobrze sie odprawilam i z tego co rozumiem, to znaczy ze nie mam boarding pass, bo musze przejsc przez imigration i najpierw isc do ich punktu przed wylotem? dodam, ze lecimy z jednym bagazem check in.
 Profil Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 18 Gru 2017 13:16 

Punkty statusowe: 42
srebrny
Dokładnie tak.

#23 PostWysłany: 12 Sty 2018 23:12 

Punkty statusowe: 3
GeoTrip napisał(a):
rafafi napisał(a):
Mam zakupiony lot z Bangkoku do Hat Yai. No i muszę się dostać na jakąs wyspę albo na Koh Tarutao albo na koch lipe. Ląduję w Hat Yai około 12:00.

... Ja jechałem busem o 13stej, Tobie ten też będzie pasował. Busiki są nowe, chyba 8 osobowe, bardzo sprawnie dowożą do portu w Pak Bara. W Pak Bara trzeba zapłacić jeszcze chyba 20THB za wejście do portu (ta cena nie jest wliczona w cenę połączenia na Ko Lipę). W porcie można zrobić dodatkowe zakupy przed wejściem na łódź (ceny niższe niż na wyspach).

Ceny i połączenia znajdziesz tutaj http://www.cathaytourthailand.com/tickets.html

Dzięki za info. Ta opcja wygląda fajnie ale wydaje się, że będę czekał pewnie trochę ponad 1h niby nie dużo. A jak wygląda spontaniczny transport? Z serii wysiadam - rzuca się na mnie chmara tubylców :-D i chcą mi wcisnąć transport gdzie tylko? A ja wybieram - pan nie, pan nie a pan to jeszcze długo, długo nie :D.
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: strus100 oraz 7 gości