Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Gru 2017 13:09 

Rejestracja: 26 Lip 2016
Posty: 24
Loty: 23
Kilometry: 46 595
Nie chce zakladac nowego tematu. Moze ktos mi pomoze. Lece Air Asia z Phuket do Kuala Lumpur, odprawilam sie 14 dni przed online. Jednak mam na boarding pass komunikat This is not boarding pass, please proceed to document check counter. Czy dobrze sie odprawilam i z tego co rozumiem, to znaczy ze nie mam boarding pass, bo musze przejsc przez imigration i najpierw isc do ich punktu przed wylotem? dodam, ze lecimy z jednym bagazem check in.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#22 PostWysłany: 18 Gru 2017 13:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Dokładnie tak.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Sty 2018 23:12 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
GeoTrip napisał(a):
rafafi napisał(a):
Mam zakupiony lot z Bangkoku do Hat Yai. No i muszę się dostać na jakąs wyspę albo na Koh Tarutao albo na koch lipe. Ląduję w Hat Yai około 12:00.


... Ja jechałem busem o 13stej, Tobie ten też będzie pasował. Busiki są nowe, chyba 8 osobowe, bardzo sprawnie dowożą do portu w Pak Bara. W Pak Bara trzeba zapłacić jeszcze chyba 20THB za wejście do portu (ta cena nie jest wliczona w cenę połączenia na Ko Lipę). W porcie można zrobić dodatkowe zakupy przed wejściem na łódź (ceny niższe niż na wyspach).

Ceny i połączenia znajdziesz tutaj http://www.cathaytourthailand.com/tickets.html


Dzięki za info. Ta opcja wygląda fajnie ale wydaje się, że będę czekał pewnie trochę ponad 1h niby nie dużo. A jak wygląda spontaniczny transport? Z serii wysiadam - rzuca się na mnie chmara tubylców :-D i chcą mi wcisnąć transport gdzie tylko? A ja wybieram - pan nie, pan nie a pan to jeszcze długo, długo nie :D.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 22 Lut 2018 01:53 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
Czy warto rezerwować na tej stronie i czy płatność z góry jest bezpieczna? Nie chciał bym zapłacić a potem czekać na lotnisku nie wiadomo na co.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 29 Mar 2018 15:45 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 276
Loty: 111
Kilometry: 260 580
niebieski
rafafi napisał(a):
Czy warto rezerwować na tej stronie i czy płatność z góry jest bezpieczna? Nie chciał bym zapłacić a potem czekać na lotnisku nie wiadomo na co.


Ok byłem, wróciłem, widziałem, przeżyłem :-)
Zarezerwowałem ten przejazd i zapłaciłem kartą. Biuro odpisało mi, że nie ma możliwości zapłaty na miejscu zwłaszcza przy odbiorze z lotniska. Pewnie wielu ludzi ostatecznie jechało z kimś innym. Za bilet zapłaciłem 700THB od osoby czyli tak jak było w cenniku. Odjazd niby o 13 ale dostałem zapewnieni że do 13:15 mogą poczekać w razie czego. Dostałem na maila dwa Vouchery. Jeden na jazdę busem a drugi na speed boat. Z lotniska wyszedłem przed 13 więc nie było problemów czasowych. Przed wyjściem na zewnątrz stało parę osób z kartkami z nazwiskami. Na mnie - jak obiecano też. Tubylec z dredami ala Bob Marley wymachiwał do mnie kartą z moim nazwiskiem. Nic nie sprawdzał a na podsunięty voucher patrzył jakby nic z niego nie rozumiał. Zapytał tylko czy tak się nazywam jak na kartce i kazał się ładować do busa. Wewnątrz siedziały już z 4 osoby ale miejsce jeszcze było. Bagaże pod siedzenia z tyłu. Klima działała ale bez przesady. Po około 10 minutach ruszyliśmy. Kierowca chyba umawiał się przez telefon na odbiór kogoś bo po około 15 minutach spotkaliśmy drugiego busa skąd przesiadły się jeszcze 2 osoby. Pewnie nie opłacało się tamtemu jechać do Pak Bara i "sprzedał" klientów. Na przystań dojechaliśmy parę minut po 15. A speed boat miał odpływać o 15:30. Na rozpalonym upałem placu przed przystanią, otoczonym sklepikami wskazano nam coś w rodzaju punktu obsługi. Siedziały tam przy stole 2 panie które obsługiwały przyjeżdżających. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa bo z pewnością obsługiwały różne biura podróży, turystów indywidualnych i dostawców transportu. Podaliśmy Voucher ale chyba taki nie był często widywany bo szukano w nim informacji czy transport jest opłacony. Ale nie było problemów. Dostaliśmy fioletowe wstążki na bagaż z napisem firmy która miała nas wieźć i fioletowe papierowe nalepki na ubranie z nazwą portu docelowego - Koh Lipe i jakieś bilety. Wskazano nam budynek portu. Poszliśmy zastanawiając się czy kupić wodę na podróż w okolicznych sklepach czy dalej też będzie można. W drzwiach budynku przystani stały obok siebie dwa kantorki. W pierwszym pani kasowała opłatę portową w wysokości 20 THB od osoby a w drugim strażnik sprzedawał bilety do parku narodowego Tarutao ponieważ ten park obejmował swym zasięgiem Koh Lipe. Opłata 200 THB za osobę. Bilety były ważne bodajże 5 dni. Potem szło się kilkudziesięciometrową alejką obstawioną straganami z pamiątkami, wodą i snakami do właściwego budynku przystani. Tam spora poczekalnia z wyjściami na różne pomosty różnych operatorów. Pośrodku kolejny kantorek gdzie zabrano nam bilety i wskazano bramkę do pomostu skąd będzie odpływała łódź. Jest tu sklep spożywczy gdzie można kupić picie, owoce i jedzenie. Ale wielkiego wyboru nie ma. Odpłynięcie opóźniło się z 15 minut. Odebrano od nas plecaki i ustawiano go luzem na dziobie a jak przestały się mieścić to wzdłuż burt wewnątrz. Patrzyli już tylko na wstążki i nalepki pilnując żeby każdy wsiadł na właściwą łódź. Tak to wyglądało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group