Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Paź 2019 18:28 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 7
Jutro ok 13 mamy lot air arabia z Pragi przez Sharjah do Katmandu. Odprawa powinna być 24h przed odlotem, ale jak wpisuję na ich stronie nr rezerwacji, to pojawia się, że jeszcze niedostępna. ( "the flight not yet open for online check-in).
Ma ktoś jakieś doświadczenie z tą linią? to normalne? bo zaczynam się lekko denerwować.
Pozdrawiam
Darek
PS. Proszęprzenieść na forum Rezerwacje i odprawy, a nie usuwać.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 07 Paź 2019 18:44, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę. Potrzebujesz kilku postów na koncie do zakładania nowych tematów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 07 Paź 2019 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Odprawisz sie na lotnisku 3h przed odlotem, moze jakis blad maja ze strona?

A jestes w stanie podejrzec rezerwacje w Manage Booking?
Kupowales bezposrednio u nich na stronie czy u jakiegos pośrednika? Kasa zeszla z konta? itp.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 07 Paź 2019 18:47, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Paź 2019 18:50 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 7
Bilety kupowaliśmy przez pośrednika, ale kilku moich znajomych korzystało z jego usług i podobno gościu pewny.
Sprawdziłem w Manage Booking i rezerwacja potwierdzona i opłacona, ale ani słowa o odprawie.
Do tej pory latałem tylko wizzair albo ryanair i odprawiałem się zawsze przez neta.
Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, aby wszyscy pasażerowie zdążyli się odprawić na lotnisku w ciągu 2 godzin...
Pozdrawiam
Darek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Paź 2019 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Wszystkie wieksze linie zajmuja sie odprawa na lotnisku, zajmuje ona z 2 minuty, zalozmy 200 pasazerow, czyli 400 minut, otworza 4 okienka I bedzie luz. Ogolnie jak w biedronce, jest wiekszy ruch to wiecej "kas" otworza. Wieksze linie np. BA w Londynie to I z 20 okienek maja otwartych jak nie wiecej :-)

Swoja droga co to za "gosciu" u ktorego bilety kupujesz? :-) To brzmi podejrzanie..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group