Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Paź 2016 00:03 

Rejestracja: 01 Maj 2015
Posty: 73
Mial ktos podobna sytuacje w serwisie Agoda?
Rezerwowalem bungalow na malej wysepce w Tajlandii, podalem dane karty i "zaplacilem".
Na voucherze mam zapisek, ze oplata zostanie pobrana przez hotel. Mija drugi tydzien i zadnych pieniedzy nikt nie sciagnal.
Pisalem do hotelu maila - brak kontaktu, strona www sprzed kilku lat.
Mam pewne obawy, bo na voucherze nie ma kwoty, ktora "zaplacilem", a nie chcalbym zeby hotel na miejscu policzyl sobie np. dwa razy wiecej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 15 Paź 2016 00:42 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
O co dokładnie pytasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Paź 2016 00:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Tego typu obiekty w Tajlandii pewnie nie posługują się terminalem kart płatniczych i nie pobierają opłat internetowo.Skoro pisze,że zapłacisz na miejscu to pewnie tak będzie.Jak masz obawy związane z brakiem kontaktu ze strony obiektu to napisz bezpośrednio do Agody z prośbą o informacje i potwierdzenie ceny przez obiekt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Paź 2016 11:54 

Rejestracja: 01 Maj 2015
Posty: 73
boots napisał(a):
O co dokładnie pytasz?


Mam obawy o to, ze przyplyne do hotelu lodka, ktora kursuje raz dziennie i okaze sie, ze nie ma dla mnie pokoju, albo hotel zechce 5x wiecej pieniedzy niz w czasie rezerwacji.
Stad pytanie czy to normalna praktyka, czy jest sie czego obawiac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Paź 2016 13:37 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4036
złoty
Normalna praktyka i nie masz sie czego obawiać.
No chyba, ze zapłaciłeś 1€ za hotel 5*, to juz inna bajka.
Góra
 Profil Relacje PM off
zsexdrcftcftvgy lubi ten post.
zsexdrcftcftvgy uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 15 Paź 2016 13:49 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
Opłata pobrana będzie w hotelu. Na miejscu jak już tam będziesz.
Karta potrzebna do zagwarantowania że tam pojedziesz.jesli się nie zgłosisz to wtedy pobiera Ci pieniądze z karty.

Nic nie pękaj.jedziesz i płacisz na miejscu. Miejsce jest zarezerwowane
Góra
 Profil Relacje PM off
zsexdrcftcftvgy lubi ten post.
zsexdrcftcftvgy uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group