Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Afganistan kulinarnie
#1 PostWysłany: 23 Cze 2021 22:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Jakos cienko na tym forum o tym fascynujacym kraju.

Bawiac w Afganistanie jadlem rozne smakolyki w roznych czesciach tego fascynujacego kraju, nie tylko w Kabulu, ale w Mazar, Herat, a nawet obiad z Ewa zu Beck w Bamiyan. Kto nie chcialby zjesc z Ewa obiadu? Mam tez fotke, ale nie chcialbym publikowac bez jej zgody.

Anyway ze wzgledu na kulinarny charakter tego forum chcialbym polecic moja ulubiona restauracje Barg Continental w Kabulu.
Owszem, mam powazna awersje do wrzucania fotek w tym forum (fotorelacja bedzie na innym serwerze i dla chetnych moge poslac linka), ale dzis zrobie wyjatek, bo mam akurat dobry humor. :)

Załącznik:
Kabul_1.JPG
Kabul_1.JPG [ 159.24 KiB | Obejrzany 763 razy ]


Załącznik:
Kabul_2.JPG
Kabul_2.JPG [ 179.92 KiB | Obejrzany 763 razy ]


Załącznik:
Kabul_3.JPG
Kabul_3.JPG [ 196.31 KiB | Obejrzany 763 razy ]


Załącznik:
Kabul_4.JPG
Kabul_4.JPG [ 152.88 KiB | Obejrzany 763 razy ]


Slynne i b. pyszne afganskie Manto. :)

Załącznik:
Kabul_5.JPG
Kabul_5.JPG [ 154.56 KiB | Obejrzany 763 razy ]


A tak poza tym to palaszowalem prawie codziennie moja ulubiona baraninke, no i do tego grecka salatka.

Załącznik:
Kabul_6.JPG
Kabul_6.JPG [ 123.79 KiB | Obejrzany 763 razy ]


Kazdy kraj ma swoja specjalnosc, ktora chetnie zapamietamy, w Afganistanie pilem najlepsze swieze soki z granatu na swiecie. :)

Jeszcze taka ciekawostka, afganski szafran jest jakosciowo lepszy i smaczniejszy od perskiego.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group