Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Cze 2012 12:08 

Rejestracja: 13 Cze 2012
Posty: 2
Witam serdecznie

Próbuję kupić bilety na samolot przez stronę Aerosvit. Niestety w ostatnim etapie rezerwacji, już po wprowadzeniu numeru karty kredytowej etc, wymagana jest dodatkowa autoryzacja za pomocą SMSa, który generuje się na własny numer klikając "send SMS" na tej stronie (tak jak w niektórych internetowych systemach bankowych). Następnie pojawia się komunikat, że SMS został wysłany, ale go nie otrzymuję. Próbowałam już wysłać go na numer innego operatora, ale to też nie działa. Na chacie Aerosvit dostałam informację, że w takim razie powinnam udać się do biura, co niestety nie jest możliwe, bo nie mieszkam w Warszawie.
Czy ktoś z Państwa spotkał się kiedyś z takim problemem? Co można zrobić, żeby zadziałało?
Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 13 Cze 2012 12:18 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Kup bilet przez jakiegoś pośrednika, cena powinna być podobna jak bezpośrednio w Aerosvit.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Cze 2012 12:49 

Rejestracja: 13 Cze 2012
Posty: 2
+48 jest wybierane z rozwijanej listy, do tego 609xxxxxx
Jak rozmawiałam z call center na chacie, dostałam na ten numer smsa testowego i działało. Tylko jakoś te generowane ze strony nie przychodzą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Sie 2012 02:22 

Rejestracja: 22 Paź 2011
Posty: 6
Loty: 142
Kilometry: 331 585
Miałem ten sam problem, jak 2 lipca rezerwowałem lot do Pekinu, nawet się zdenerwowałem ze podałem dane karty i nic. Ale po paru godzinach spróbowałem ponownie i się udało. NATOMIAST MAM JA TERAZ PROBLEM. Rezerwuje lot z Ho Chi Mind do Warszawy, i kiedy już po wpisaniu wszystkich danych i ma przejść do płacenia pojawia się błąd 4725, męczę się z tym już od paru dni. Może ktoś znalazł receptę na to? A co do pośredników, to rezerwując lot ze strony Aerosvitu, oszczędzam ok 430 zł /osoby
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group