Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 25 Mar 2022 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
@maxima To u nich normalne, też tak miałam. Aeromexico nie pokazuje lotów z bardzo długimi przesiadkami (ja miałam 23 godziny). Sprawdź czy każdy pojedynczy lot jest dostępny w systemie Aeromexico. Jeśli tak, kupuj przez pośrednika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#162 PostWysłany: 31 Sty 2024 23:23 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 561
Loty: 169
Kilometry: 441 450
niebieski
1. Czy w MEX nadal odbiera się bagaż przy przesiadce do Cancun ?
2. AM wszędzie pisze aby dostać łóżeczko dla niemowlaka trzeba mieć wykupione AM Plus. Niestety nie ma już miejsca do kupienia. I teraz pytanie. Czy jak mam miejsce wybrane w rzędzie dla którego według rozkładu miejsc można założyć łóżeczko to je dostanę czy trzymają się sztywno zasady że dla AM Plus ? Ktoś przerabiał taki temat ? Oczywiście zgodnie z informacja na stronie AM poproszę przy check-in w FRA aby potwierdzili dostępność i dokonali ewentualnej rezerwacji. Lot FRA-AMS-MEX-CUN.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 17 Lut 2024 21:50 

Rejestracja: 22 Gru 2022
Posty: 64
Miałem zmiany na locie FRA-CUN (via AMS, MEX) kupionym przez OTA - dodali +9h, udało się bezproblemowo zmienić na infolinii amerykańskiej na loty UX via MAD. Niestety po konsultacjach nie chcieli się zgodzić na zmianę lotniska na MUC, ale dzwoniłem tylko raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 18 Lut 2024 00:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
celll19 napisał(a):
1. Czy w MEX nadal odbiera się bagaż przy przesiadce do Cancun ?

Nadadzą ci bagaz do CUN i tam go odbierzesz.
Bagaz zdazy nawet jesli z 55 minutowej przesiadki KLM zrobi ci 25min.. wchodIliśmy na poklad AM 3 min przed zamknięciem lotu.. i bagaz polecial z nami.
W MEX bez odbierania bagazu, ale jednak odbior kart pokladowych , bo te druknięte we FRA nie chcą sie czytać w MEX, potem security i jazda.

Uwaga: na 3 dni przed lotem AM zadzwonilem do MexicoCity aby zamówic koszerne menu. Ok zaklepane. Na pokladzie: nie mamy w ogole koszernego menu. :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group