Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sie 2016 16:19 

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 4
Witam forumowiczów!

Mam pytanie odnośnie dokonanej rezerwacji. Z góry przepraszam za zbyt podstawowe pytanie ale pierwszy raz rezerwuję samodzielnie i brak mi doświadczenia...

Zarezerwowałem bilety na przelot z Madrytu do Ushuaia przez OTA eDreams.
Przesłali mi potwierdzenie z numerem rezerwacji w postaci "37JKL5" (przykład) oraz czymś takim: AR/ETKT 1234567890.
Na stronie https://www.checkmytrip.com po wpisaniu "37JKL5" pokazały się dane rezerwacji z wpisem:
"Confirmation Number: Aerolineas Argentinas RTYUUNB (przykład)" oraz nr lotu z informacją "confirmed"
Sprawdzenie numeru "RTYUUNB" na stronie Aerolineas Argentinas przkierowało mnie do tripcase gdzie informacjie o lotach są podobne jak w checkmytrip.
Na mejla nie dostałem nic więcej tzn. nic co by przypominało etixa (nigdzie nie ma informacji że to bilet).

I teraz pytanie:
Czy mam czekać na e-ticket czy to już jest wszystko co potrzeba żeby wiedzieć, że mam bilety i mogę dalej rezerwować hotele i dolot do Madrytu?


Pozdrawiam
J71


Ostatnio edytowany przez Abcn, 25 Sie 2016 16:54, edytowano w sumie 1 raz
Tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 25 Sie 2016 16:26 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 542
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
janw71 napisał(a):
AR/ETKT 1234567890.


to jest numer biletu. niczego więcej nie potrzebujesz
:)
Góra
 Profil Relacje PM off
janw71 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Sie 2016 17:13 

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 4
Dzięki. Tak podejrzewałem :) Ale trza zainwestować więcej to wolałem sie upewnić...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group