Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 05 Kwi 2017 18:21 

Rejestracja: 05 Kwi 2017
Posty: 4
Tak, z Warszawy, z przesiadką w Moskwie-Sheremetyevo (czas pomiędzy lotami ok 3h), łączny czas lotu ok 14h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
#42 PostWysłany: 05 Kwi 2017 19:24 

To ja bym, szczerze mówiąc, nie liczył na nic lepszego.
PS. Aerofłot nie rozdaje alkoholu.
Góra
 PM off  
      
#43 PostWysłany: 05 Kwi 2017 21:55 

Rejestracja: 05 Kwi 2017
Posty: 4
jakoś to przeżyję :) dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 07 Kwi 2018 07:53 

Rejestracja: 07 Kwi 2018
Posty: 1
Witam. Odświeże troszke temat.

W czerwcu wylatuje z Berlina do Wołgogradu z przesiadką w Moskwie. Na nastepny dzień powrót tą samą drogą. Bilety kupowałem (wszystkie loty na 1 bilecie ) na mytrip.com i wybrałem u nich za dopłatą pełną odprawe online. Wiem, że karte pokładową dostane na maila.
Wiem, że aerofłot uruchamia odprawe online na 24h przed lotem.
I tu nasuwa się moje pytanie: Czy odrazu dostane karty pokładowe na wszystkie 4 loty czy tylko na pierwszy lot Berlin - Moskwa ( w Moskwie mam ok 8h czasu na przesiadke do Wołgogradu)?
Jeśli dostane mailowo tylko karte pokładową na pierwszy lot ( ten będę w stanie wydrukować sam w domu )to co z następnymi ? Czy za ich wydruk na lotnisku będę musiał dodatkowo płacić ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 07 Kwi 2018 20:03 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ale przecież odprawa na lotnisku jest za darmo.
Odprawe przez telefon możesz zrobić, karty pokładowe wysyłają na maila lub sms, też za darmo

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
sobo lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 11 Kwi 2018 13:14 

Rejestracja: 10 Mar 2016
Posty: 54
Witam, zakupiłem bilety Berlin - Moskwa liniami AEROFLOT przez stronę GOTOGATE , posiadam numer zamówienia, numer rezerwacji, numer lotu, Comfirmation numer z aplikacji CheckMytrip, w tej aplikacji Booking status - Confirmed - wszystko ok , ale wchodzę na stronę Areoflotu - chcę sprawdzić status mojej rezerwacji i nie może jej wyszukać :( w wydruku z GOtoGATE mam taką informacje na checkmytrip znajdziesz numer rezerwacji u przewoźnika. rezerwacja dokonana i opłacona w lutym - lot w czerwcu.
Czemu na stronie areoflotu nie wyszukuje mojej rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 11 Kwi 2018 13:27 

@mistrzdioda, potrzebujesz innego numeru. Dostaniesz na infolinii.
Góra
 PM off  
      
#48 PostWysłany: 11 Kwi 2018 14:07 

Rejestracja: 10 Mar 2016
Posty: 54
Don_Bartoss - na russkoj infolinii ?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Sie 2018 22:30, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 11 Kwi 2018 14:16 

@mistrzdioda, 800 400 390. Po angielsku.
https://www.aeroflot.ru/ru-en/offices/free_numbers
Góra
 PM off
mistrzdioda uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 11 Kwi 2018 14:26 

Rejestracja: 10 Mar 2016
Posty: 54
Dzięki wielkie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 27 Maj 2018 15:40 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 84
Mam lot do Tokio z przesiadką w Moskwie ok. 2h, podobno przylot i wylot jest z tego samego terminalu więc teoretycznie nie potrzebuję żadnej wizy nawet tej tranzytowej, ale mam pytanie jak to w praktyce wygląda? Faktycznie można to ogarnąć na samym paszporcie i nikt się nie przyczepi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 27 Maj 2018 15:57 

Tak.
Góra
 PM off  
      
#53 PostWysłany: 27 Maj 2018 22:45 

Rejestracja: 27 Maj 2018
Posty: 1
Witam

Kupiłem bilety lotnicze w obie strony z Warszawy do Moskwy w liniach Areoflot. Kupiłem je przez pośrednika Mytrip. Mam numer rezerwacji, numery biletów i w sumie to chyba tyle. Czy mogę jakoś sprawdzić na stronie Areoflotu swoją rezerwację jeśli robiłem ją przez pośrednika ? Ewentualnie w jakiejś aplikacji ? Odprawa online jest 24h przed odlotem jak to wygląda w praktyce ? Pierwszy raz mam do czynienia z tymi liniami i pierwszy raz kupiłem bilet przez pośrednika dlatego byłbym wdzięczny za wszelkie informację :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 27 Maj 2018 23:11 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
24h, powinieneś dostać od pośrednika 6 znakowy (litery) kod rezerwacji, który możesz wpisać na stronie Aeroflot

@lukas124 sam leciałem tym połączeniem, dziala bez wizy I jest wszytko ok

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 28 Maj 2018 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 193
Kilometry: 511 688
złoty
Jeszcze informacja dla potomnych - na niektórych longhaulach w Aeroflocie (jeśli nie na wszystkich, w moim przypadku SVO-PEK) podają wino (bardzo słabe ale jednak) do posiłków. Są też dolewki :)
Góra
 Profil Relacje PM off
B1916 uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 11 Sie 2018 10:33 

Rejestracja: 11 Sie 2018
Posty: 3
Ja mam pytanie. Planuje zakupić bilety z Aeroflotu do Wietnamu na listopad. Chciałbym zrobić to na dniach ale jestem w trakcie wyrabiania paszportu, który będę miał za 2-3 tygodnie. Czy mogę kupić bilety bez ważnego paszportu??

Wysłane z mojego MI 5X przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 11 Sie 2018 11:42 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
Do zakupu wystarczy tylko imię i nazwisko, czasami data urodzenia. Paszport możesz wpisać później. A nawet jeśli będzie trzeba wpisać przy zakupie, to możesz wpisać cokolwiek, można to w dowolnym momencie bezpłatnie zmienić logując się do rezerwacji.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 11 Sie 2018 11:56 

Rejestracja: 11 Sie 2018
Posty: 3
Super dziękuję za odpowiedź. Czyli jeżeli trzeba podać to wpisuje cokolwiek, a potem można to jak rozumiem bezpłatnie zmienic??

Wysłane z mojego MI 5X przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 11 Sie 2018 12:37 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
Tak dokładnie.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 24 Lis 2018 15:55 

Rejestracja: 03 Wrz 2013
Posty: 64
Loty: 8
Kilometry: 13 400
Cześć,
lecę z Warszawy do BKK, z przesiadką w Moskwie. Wybrałem miejsca na oba loty i otrzymałem kartę pokładową, ale tylko na lot WAW -> SVO. W jaki sposób otrzymam kartę pokładową na lot SVO -> BKK?

Odprawa na lot powrotny jest tylko możliwa na 24h przed wylotem? Na BKK wydrukuję karty pokładowe bez problemu czy mogą być na telefonie?

Na jedno z pytań sam sobie odpowiem :D, odprawę miałem zrobioną na oba loty, ale karte pokładową na ten drugi lot dopiero teraz dostałem (mniej niż 24h przed odlotem). Musiałem jeszcze raz pobrać kartę w pdf i tam już były na oba loty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: radomt oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group