Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Gru 2010 09:52 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 351
niebieski
Dochodzę do 5 levelu - Confirmation, wpisuję dane karty i próbuje wcisnąć 'submit' ale jest jakby zupełnie nieaktywny, zresztą nic na tej stronie innego też się nie da kliknąć, ktoś wie o co chodzi :)?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez krasnal, 05 Kwi 2017 17:59, edytowano w sumie 1 raz
Tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#2 PostWysłany: 09 Gru 2010 13:04 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Odświeżanie tej strony, zmiana przeglądarki nic nie daje?
Czasem zdarza się że odświeżanie pomaga zwłaszcza jeśli to jest inne przeglądarka niż IE (niestety jest spora grupa webmasterów projektujących strony pod IE)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Gru 2010 16:45 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 351
niebieski
niestety, to nie pomaga... inne pomysły? czy można gdzieś indziej kupić przy w miarę sensownej prowizji ( a nie 130 zl za osobe :/)? np. w biurze w W-wie można?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Gru 2010 17:32 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
https://sirius.amadeus.com.pl/s3air/KS0 ... Start.aspx

zobacz tu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Gru 2010 19:11 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 351
niebieski
dzięki, ale tu nie ma opcji wylotu do jednego miejsca, powrotu z innego...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Gru 2010 21:07 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 351
niebieski
dla potomnych: Aeroflot nie obsługuje kart Visa Electron
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Maj 2011 23:28 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 4
Witam, mam pewien problem i nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem odpowiedź z callcenter Aeroflotu.

Kupiłem bilety dla 2 osób z Warszawy do Delhi (międzylądowanie w Moskwie) na 10 sierpnia, powrót tą samą trasą 22 października.
Chciałbym zmienić imię i nazwisko jednego z pasażerów, czy jest to możliwe? Jeśli tak, to jaki byłby tego koszt i jak to zrobić?
Pytanie zadałem Aeroflotowi i dostałem taką oto odpowiedź: "Ticket reissue for another person is forbidden.", więc jeśli dobrze rozumiem, to nie jest to wykonalne. Dziwi mnie to, bo widziałem przecież oferty sprzedaży biletów tutaj na forum i nie było żadnego problemu ze zmianą nazwiska, koszt również był niewysoki... Jak więc jest na prawdę? Orientuje się ktoś?

pozdrawiam, Wojtek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Maj 2011 00:29 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 122
zmiana zależy od taryfy, w jakiej kupiłeś przelot - sprawdź sobie na stronie aeroflotu jakie warunki są dla każdej z taryf (chociażby wybierając przykładowy lot), z tego co się orientuję, to jednak zmiany sa dozwolone, kosztują ~100 euro/nazwisko. Możesz też zadzwonić do biura aeroflotu - jest też w Wwie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Maj 2011 14:38 

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 4
Taryfę oczywiście wybrałem tą najtańszą...
Dzięki ogromne za informację o tym biurze w Warszawie. Właśnie tam dzwoniłem i dowiedziałem się jak sprawa wygląda... I jest nieciekawie.

1) Zmiana daty wylotu to 100 euro/osobę
2) Przy anulacji biletu dostanę tylko zwrot podatków (~240 euro/osobę), czyli jakieś kolejne 200 euro mi przepada...
3) NIE MOŻNA ZMIENIĆ NAZWISKA NA BILECIE!!!! - to mnie zszokowało... Nie wiem dlaczego tak robią i z czego to wynika... Strasznie mnie to dziwi, bo przecież to jest normalne, że się zmienia czasem nazwisko... Kurde... Klienta nie tracą, miejsce byłoby obsadzone... Ehh...

Wie ktoś, czy można coś jeszcze z tym zrobić? :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 24 Maj 2011 16:25 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
standard u przewoznikow.
w Lufthansie pani z infolinii odmowila mi jesienią przebookowania biletu na inna date ,
nawet za oplata czy podwyzszeniem klasy rezerwacyjnej (tu juz bylem w szoku).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Maj 2011 22:40 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 42
Cześć, pierwszy raz załatwiam sam bilety lotnicze i mam pytanie. Kupiłem bilety w Aeroflocie i jest tam opcja żeby zrobić check-in online, co mi to daje biorąc pod uwagę że i tak muszę nadać bagaż rejestrowany? Jak najlepiej zrobić, żeby mieć miejsce przy oknie i żeby dwie osoby (rezerwacja była razem) siedziały obok siebie?
Z góry dzięki za odp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 30 Maj 2011 16:34 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
daje Ci to chocby mozliwosc wczesniejszego wyboru miejsc w samolocie + osoby, ktore przychodza z wydrukowanymi kartami pokladowymi/odprawieni online sa zazwyczaj traktowani preferencyjnie i np. mozna wtedy oddac bagaz bez kolejki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 30 Maj 2011 20:25 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Odprawa on-lina daje Ci przede wszystkim dodatkowy zapas czasu na wypadek jakiegoś nieprzewidzianego opóźnienia w dotarciu na lotnisko, długich kolejek do odprawy czy kontroli bezpieczenstwa itd. Przewoźnik ma Cie w systemie jako pasażera zarejstrowanego na dany rejs i zanim podejmie decyzje o zammknięciu bramki wywoła cię min. 2 razy w ramach final call . Zazwyczaj w wyjątkowych wypadkach można nawet nadać bagaż przy samym gate'cie (aczkolwiek nie wiem czy akurat w Aeroflocie).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 30 Maj 2011 20:59 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 42
dzięki, a na ile godzin/dni przed lotem uruchamiany jest check-in online?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 30 Maj 2011 23:19 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
W przypadku overbooking ty wejdziesz na pokład - nie wejdą Ci co będą się odprawiać na lotnisku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 31 Maj 2011 08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2011
Posty: 55
ok, w przypadku jednego lotu wszystko jest zrozumiale. A wiecie moze jak to jest z przesiadka (np. rzym-tokio przesiadka w moskwie, oba loty Aeroflot na jednej rezerwacji). chodzi mi głownie o bagaz i karty pokladowe - czy mozna nadac w ten sposob bagaz bezposrednio na lotnisko docelowe? i czy drukowane są od razu 2 karty pokladowe, czy druga trzeba odebrac na tranzycie?

dzieki z góry za info :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 31 Maj 2011 19:09 

Napisz do ich przedstawicielstwa w Polsce. Odpowiedzieli mi szybko, gdy pytałem o wizy tranzytowe: aeroflot@aeroflot.com.pl
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Cze 2012 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 220
Zbanowany
Mam takie pytanie. Otóż kupiłem bilet na stornie Aeroflotu Relacja WAW-Dushanbe (DYU, DYU), Tadżykistan.
Niestety jak się okazało, kochani bracia ze wschodu nie chcą wydać mi wizy. Mam takie pytanie. Czy ktoś orientował się (pytam na wypadek gdybym poległ w walce z ambasadami), jak wygląda kwestia przebookowania biletów w Aeroflocie na inny port docelowy? Ewentualnie ile kosztuje zwrot biletu? Jakoś nie mogę się na wystawionym bilecie mojej klasy rezerwacyjnej dopatrzeć:)

Pozdrawiam

davidiacus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Cze 2012 22:30 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Zależy w jakiej taryfie kupiłeś bilet. Bez tego trudno poiedzieć.
Nie masz żadnej literki ani nic?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Cze 2012 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2011
Posty: 557
Na kiedy masz bilet? Tadżykistan ma w najbliższym czasie znieść wizy dla Polaków, choć nie wiadomo kiedy dokładnie to nastąpi.
_________________
The best is yet to come.

Image

Moje podróże
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group