Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Lut 2012 03:19 

Rejestracja: 16 Sty 2012
Posty: 21
Witam,
jestem na etapie rezerwacji biletów w Aeroflocie i muszę podać dane z dokumentów.
Z listy rozwijanej można wybrać:
a) passport;
b) facilitation document.
Tutaj pojawia się pytanie - czym jest ten facilitation document? Szukałem w googlach i nie ma jakiejś dobrej (jednoznacznej) definicji. Czy mogę podać dane z dowodu osobistego (bo obecnie nie mam paszportu), jak wymagają tylko - numeru, daty wygaśnięcia i daty urodzenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 03 Lut 2012 03:55 

Rejestracja: 16 Sty 2012
Posty: 21
Chcę jak najszybciej kupić 2 bilety do Tokio przez Moskwę.
Na 1 bilet mam paszport, na drugi niestety jeszcze nie (jest w trakcie wyrabiania).
Nie ma możliwości podania danych z dowodu, a na lotnisku potwierdzenia danych paszportem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Lut 2012 10:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2011
Posty: 55
ja miałem dokładnie taką sytuację, bo kolega nie miał paszportu, więc dowód podałem. Dopiero gdy wyrobił paszport, napisałem na rosyjski mail Aeroflotu czy można z dowodem. Odpisali, że trzeba koniecznie to zmienić przez infolinię na paszport i kosztuje to 50 EUR.

Jednak później zadzwoniłem na infolinię w Warszawie i miła pani bez żadnego problemu mi zmieniła na właściwy numer paszportu, nie pytając o żadne dopłaty. Wszystko odbyło się bez problemów.

Dzwoniłem na któryś z tych pierwszych numerów:
Cytuj:
Offices of direct sales in Warsaw
00-508 WARSAWA, AL. JEROZOLIMSKIE, 29
(48-22) 6281710
(48-22) 6211611
(48-22) 6282557
aeroflot@aeroflot.com.pl
Federik Shopen International Airport
10 km
20 min.
15 min.
00-906, Warszawa, Zwirki i Wigury, 1
(48-22) 6502511
(48-22) 6502506
(48-22) 8460321
Airport Office
Cargo Terminal
(48-22) 6066749
(48-22) 6068749
Airport Office
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Lut 2012 14:05 

Rejestracja: 16 Sty 2012
Posty: 21
Nie wiem czy warto ryzykować 50 euro : P
Chyba będę zmuszony kupić bilety na Expedii - tam nie wymagają paszportu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], QbaqBA oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group