Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: AerLingus.
#1 PostWysłany: 16 Mar 2013 15:14 

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 18
Hej!
Chcialabym was sie zapytac o wasze opinię na temat tego przewoznika?
Lece 12 maja z Dublina do Warszawy. Koszt: Ryanair:87 euro, AerLingus: 74 euro.

Wiem ze tylko 10 euro roznicy, ale zawsze cos. Z ryanairem mialam wiele doczynienia, i nigdy opoznien ani strachu podczas lotu.

Moglby ktos sie podzielic opinia o AerLingusie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: AerLingus.
#2 PostWysłany: 16 Mar 2013 15:34 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2055
złoty
Brać Aer Lingusa i nawet się nie zastanawiać, tym bardziej, że cena niższa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Wrz 2016 12:44 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 10
Za tydzień wybieram się do Las Vegas (przez Dublin i Boston) i im bardziej wgłębiam się w opinie internetowe, tym bardziej obawiam się lotu :? Za późno żeby coś zmieniać, ale może Forumowicze F4F mają jakieś doświadczenia z tą linią?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Wrz 2016 13:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Czego się boisz? Albo się obawiasz?
Leciałem raz AMS-DUB i było wszystko OK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Wrz 2016 14:20 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 10
Naczytałam się, że samoloty są w kiepskim stanie, stewardessy niemiłe, że bagaż nie dolatuje albo że trzeba za niego dopłacać na lotnisku - mimo iż jest na bilecie, że nie ma posiłku, nie ma rozrywki pokładowej, a do tego częste są opóźnienia. Odcinek Boston - Las Vegas obsługuje JetBlue i tu już wiem, czego oczekiwać. Jeżeli natomiast jesteś w stanie odnieść się do moich obaw, to chętnie się uspokoję :)

-- 05 Wrz 2016 14:21 --

(rozrywka pokładowa czy niemiłe stewardessy nie do końca są moją obawą, ale wymieniam wszystko jednocześnie dla lepszego efektu ;) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Mar 2019 17:57 

Rejestracja: 26 Mar 2016
Posty: 55
Loty: 42
Kilometry: 92 005
Odswieze watek, szukam biletow do LAX lub SFO i najlepsza opcje mam z Aer Lingus. Klasa ekonomiczan z bagazem podrecznym wychodzi najtaniej, czy lecial ktos ta linia w ostatnim czasie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Mar 2019 01:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ja leciałem, z Majorki do Dublina, start łagodny, lądowanie łagodne, co pomiędzy to nie pamiętam bo spałem. Na krótkich trasach nie wydaje mi się by była jakaś szczególna różnica między nimi a liniami low cost, a na długiej nigdy nie leciałem więc nie wiem.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Mar 2019 23:59 

Rejestracja: 27 Kwi 2018
Posty: 25
Loty: 112
Kilometry: 273 413
W czerwcu zeszlego roku lecialem cala rodzina do Miami, wszystko standardowe jak na 4 gwiazdki, jedzenie takie sobie, rozrywka pokładowa rowniez, najwiekszy plus to to ze masz immigration w dublinie, ladujesz w USA odbierasz torbę I tyle. Jeżeli mieszkasz w Irlandii to dobry wybór.
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 08 Lip 2019 23:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
leciałem ostatnio na trasie Hamburg ->Dublin.
Na lotnisku w Dublinie można, za opłatą 5€, nadawać bagaż podręczny do luku. Zapytałem więc przed lotem na FB AerLingusa czy taka opcja jest też dostępna przy lotach z innych lotnisk do Dublina, powiedziano mi że nie, że takie rzeczy tylko w Dublinie.
Już na lotnisku HAM okazało się, że pracownik na check-inie na moją sugestię, by nadać moją torbę podręczną do luku zareagował pozytywnie. Także - na dwoje babka wróżyła i pewnie wszystko zależy od humoru osoby na stanowisku check-in.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Lut 2020 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Gdyby ktos z uzytkownikow forum chcial zarejestrowac sie do Aer Club i mial z tym problem, a mial w przeszlosci konto avios.com, ktore zostalo zmigrowane do BAEC i zamkniete, oto instrukcja postepowania:

1. Przy probie rejestracji na stronie www jest do wyboru opcja podlaczenia konta do istniejacego konta avios.com lub zalozenia nowego. W moim przypadku, niezaleznie od wyboru opcji dostawalam taki komunikat: "Unfortunately we are unable to complete your registration."
2. Aplikacja Aer Lingus byla bardziej pomocna, tam pokazywal sie taki blad: "These Avios member details already exist and there is an issue with the account. Please contact us to resolve the problem"
3. Zadzwonilam do Aer Lingus, tam powiedzieli, ze nie moga mi pomoc, ale zeby napisac do aerclubassist@aerlingus.com.
4. Odpowiedz dostalam nastepnego dnia, zeby zdzwonic do avios.com, numer w UK: 0344 49 333 49
5. Dodzwonienie sie do avios.com to testowanie cierpliwosci. Po pierwszych 60 minutach czekania rozlaczylo mnie, przy drugiej probie polaczylo mnie do zywego czlowieka po 32 minutach czekania. Konsultantka wiedziala na czym polega problem i powiedziala, ze musi usunac moj email adres ze starego konta, ktore zostalo zamkniete i wtedy bede mogla uzyc tego emial i zarejestrowac sie wybierajac opcje, ze nie mam konta avios.com i zalozyc nowe. Tutaj troche pospieszylam sie z testowaniem czy juz to zrobila i jakims cudem zalozylam nowe konto w Aer Club, ktore przypisalo sie do starego avios.com. Tutaj pani kombinowala z ponownym usunieciem adresu email, ale za bardzo nie mogla, wiec poprosila, zeby zadzwonic jutro, jak bedzie obsluga techniczna.
6. Po zakonczeniu rozmowy sprobowalam zarejestrowac sie do Aer Club z innym adresem email i nowym kontem avios.com i to zadzialalo, wszesniej taka opcja nie przechodzila. W zwiazku z tym nie bede juz ponownie wisiec godzinami na telefonie do avios.com.

Dzieki temu moge teraz podgladac dostepnosc lotow Aer Lingus za mile an avios.com, chociaz lepiej rezerwowac je przez telefon bezposrednio w BAEC, bo podatki sa nizsze. Podobno jest tez inna dostepnosc tych biletow. Avios.com pokazywalo mi po 4-5 biletow w ekonomicznej na loty, ktore sprawdzalam, kazdego dnia, w wakacje. Natomiast jak sprawdzalam w ExpertFlyer.com dostepnosc, to byla tylko na pare dni przed pozadanym terminem i na daty z powrotem, byc moze wlasnie te dostepnosc widzi BAEC, co niedlugo przetestuje.

O zaletach rezerwacji lotow Aer Lingus za mile i oszczednosci na podatkach: https://www.headforpoints.com/2019/03/3 ... er-lingus/
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 15 Wrz 2023 14:04 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Czy ma ktoś może doświadczenie ostatnio z darmowym nadawaniem bagażu w Aer Lingus?

Czy mogę w opcji Saver nadać pełnowymiarowy bagaż rejsowy, o ile będzie ważył <10kg? Czy musi być to bagaż podręczny (wymiar)?

Przy zakupie u nich na stronie wyświetla się jak poniżej. Przy zakupie w OTA wyświetla się, że nie ma bagażu lukowego....

Załączniki:
Screenshot 2023-09-15 at 14.02.05.png
Screenshot 2023-09-15 at 14.02.05.png [ 32.16 KiB | Obejrzany 461 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: SPLDER oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group