Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Wrz 2015 20:09 

Czy ktoś w ostatnim czasie próbował przebookować lot przez "My booking" na stronie Aegean? Od jakichś trzech tygodni próbuję sprawdzić czy ewentualna zmiana lotu miałaby sens, ale po wybraniu lotu i kliknięciu na "Modify" pojawia się tylko biała strona z ciągiem znaków (Opera, IE) bądź pusta strona (FF).
Jakieś wskazówki? :D
Góra
 PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 15 Wrz 2015 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
U mnie na FF wszystko działa. Jeżeli chodzi o koszt takiej zmiany: Od taryfy Flex należy odjąć taryfę w której rezerwowałeś a na koniec dodać 51 eur opłaty za zmianę rezerwacji. Mniej więcej tak to wychodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Wrz 2015 20:47 

U mnie w FF po kliknięciu na "Modify" uparcie wyrzuca mnie do strony, gdzie wpisuję PNR i nazwisko. Bilet mam akurat w taryfie Flex i interesuje mnie ewentualny późniejszy lot, operowany przez LH, i nie mogę sprawdzić jego ceny.
Nic, pozostaje telefon do Grecji :D
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Maj 2016 18:15 

Rejestracja: 06 Maj 2016
Posty: 2
Cześć.
Chiałbym zapytać, czy ktoś nie orientuje się czy do biletu linii Aegean Airlines kupionego w OTA (np. budgetAir, mytickets - nie ma opcji dokupienia bagażu u pośrednika) można dokupić bagaż na stronie przewoźnika?

Jestem niepewny gdyż na stronie Aegean znajduje się następujący zapis:
"Additional bags may only be added to tickets issued on Aegean stock (tickets starting with 390)."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Maj 2016 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
A chociaż próbowałeś? Ja miałem bilety A3 również przez OTA i bez problemu pokazywała mi się możliwość dokupienia bagażu na stronie A3. Stock biletu akurat nie zależy od OTA.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 06 Maj 2016 20:11 

Rejestracja: 06 Maj 2016
Posty: 2
Jeszcze nie kupiłem biletu. Sprawdzałem jedynie na stronie OTA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Maj 2016 11:54 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Bez żadnego problemu można dokupić bagaż na stronie Aegean, nie ma znaczenia czy bilet od nich czy kupiony w OTA.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Gru 2016 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
Jako, że Aegean zezwala na odprawę na 48h przed wylotem, a my nie będziemy mieli dostępu do drukarki to czy mając dwie osobne rezerwacje na ten sam lot (dwa bilety kupowane oddzielnie) musimy mieć dwie karty pokładowe, każdy na swoim telefonie, czy obie mogą być tylko na jednym?
Jak jest z przydzielaniem miejsc w tym przypadku? Czy będziemy mogli wybrać sobie miejsca darmowo czy tutaj trzeba dopłacić jeśli chcemy siedzieć obok siebie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Gru 2016 13:50 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
Karty pokładowe można mieć w jednym telefonie, można też otrzymać je za darmo przy odprawie na lotnisku. Aby mieć pewność siedzenia obok siebie odpraw się przez net 48h przed wylotem wybierając kolejno miejsca, które Cię interesują. (zapisz sobie wybrane miejsce przy robieniu pierwszej odprawy i podczas drugiej wybierz te obok) Wszystko za darmo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
orchidea04 uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 01 Gru 2016 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
Super, ślicznie dziękuję!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Gru 2016 16:08 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2184
złoty
Ja tylko dodam od siebie, że Aegean podobnie jak na przykład LOT pozwala odprawić się równocześnie pasażerom podróżującym na różnych rezerwacjach. Taka odprawa wygląda jakby byli na jednej rezerwacji. Nie ma potrzeby zapamiętywania miejsc i ponownej odprawy na drugiej rezerwacji.
Po wejściu w odprawę jest pole, gdzie dodaje się numer kolejnej rezerwacji. Nie pamiętam dokładnie jak to wygląda, ale jest dość intuicyjne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
orchidea04 uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 01 Gru 2016 16:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
Dziękuję @‌tasma‌!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Kwi 2017 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
Proszę o info
Mam rezererwacje na trzy osoby. Jako ze lecimy z dzieckiem obowiązkowo musimy siedzieć kolo siebie. Odprawić się można na 48 h przed wylotem. Moje pytanie: czy 48 h liczone jest dokładnie od godziny wylotu , czy jest to np z dokładnością do dnia. Oraz czy jest zagrożenie ze nie będzie trzech miejsc obok siebie - czy system trzyma taką rezerwacje, czy obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Proszę o porady jak zadziałać w temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Kwi 2017 23:22 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Nie wiem nie pomogę, ale jestem pewny, że ten temat będzie niedługo bardzo popularny ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 26 Kwi 2017 23:41 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3227
srebrny
@‌Zibid‌
W zeszłym roku można było się odprawić co do minuty 48h przed odlotem. W przypadku podróży składającej się z 2 segmentów na drugi segment można się było odprawić dopiero 48h przed czasem odlotu drugiego segmentu.
Z wyborem miejsc obok siebie nie było problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 16 Lis 2017 11:55 

Rejestracja: 30 Lip 2012
Posty: 381
niebieski
Na sobotę mamy zaplanowany rejs WAW-ATH, a na niedzielę ATH-TXL ze znanego deala. Łącznie leci nas 8 osób na 6 osobnych rezerwacjach. Przed chwilą Aegean otworzył odprawę online i żadna z rezerwacji nie może zostać odprawiona. Wyświetla się komunikat "Your booking cannot be checked in online. Please check-in at the airport.", a na dole "Restricted check-in" i "Ticket Problem". Co może być tego przyczyną? Jakiś pomysł...? Abstrahując już od tego czy miejsca obok siebie będą później dostępne, obawiamy się problemów z honorowaniem biletów.

Załączniki:
Komentarz do pliku: [Zobrazowanie błędu odprawy online w Aegean Airlines]
AEGEAN.png
AEGEAN.png [ 71.35 KiB | Obejrzany 18572 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 16 Lis 2017 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
Lecę tą samą trasą. U mnie nie było problemu z odprawą na pierwszy lot.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 29 Maj 2018 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Taka sytuacja: Lecimy w 3 osoby, zrobiłem odprawę na 48h przed lotem, przydzieliło na miejsca kolejno 3ABC. Z tego co widzę na seatguru to te miejsca w a321 są zarezerwowane dla biznesu, może tak byc że na danym locie przewidzieli tylko dwa rzędy na biznes? No chyba że miła niespodzianka i dostalismy upgrade (chociaż z drugiej strony nie pasuje bo środkowe miejsce musi zostac wolne)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 29 Maj 2018 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 836
Loty: 204
Kilometry: 285 320
niebieski
Może w tym locie nie ma klasy biznes ? Może nic nie sprzedali i wrzucili tam Eko.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Andi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 29 Maj 2018 11:45 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Raczej nie upgrade.
99% będzie lot Full Economy
Góra
 Profil Relacje PM off
Andi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group