Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 196 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 08 Cze 2014 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Taniej wyjdzie klepnąć jakiś hotelik. Za wydane 1 Euro, dają 2 mile
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych Wycieczka na Cypr za 1040 PLN. Loty z Radomia + hotel tylko dla dorosłych
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
#122 PostWysłany: 08 Cze 2014 09:45 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2188
złoty
Hotel to podobnie jak samochód tylko Award Miles. Do statusu liczą sie tylko Tier Miles.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 09 Cze 2014 22:45 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 555
Loty: 82
Kilometry: 203 467
niebieski
tasma napisał(a):
mega78
Zarezerwuj przez stronę Aegana auto na 1 dzień. Dostaniesz 500 mil.



spokojnie mam lot lotem do Londynu w jedna strone ;) pod koniec miesiąca
a wrazie czego jeszcze do wiednia w sierpniu ale wtedy to mysle ze już z karta GOLD będę leciał ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 19 Cze 2014 12:22 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2188
złoty
Mam pytanie dotyczące sposobu wyliczania przysługujących mil za lot.
Mam połączenie RT KRK-FRA-MIA z "promocji" Wideroe. Wszystkie rejsy wykonuje Lufa. Bilety są wystawione na numerach UA w kasie rezerwacyjnej T.
W Aeganie za mile z UA dostaje się 50% mil w T. Z Lufy za klasę T (choć nie wiem czy klasa UA T=LH T) wyjdzie 0. Ktoś się orientuje jak to może zostać zaliczone przez A3? Jeśli za zero to po prostu wrzucę do M&M.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 19 Cze 2014 12:47 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7923
HON fly4free
tasma napisał(a):
Mam pytanie dotyczące sposobu wyliczania przysługujących mil za lot.
Mam połączenie RT KRK-FRA-MIA z "promocji" Wideroe. Wszystkie rejsy wykonuje Lufa. Bilety są wystawione na numerach UA w kasie rezerwacyjnej T.
W Aeganie za mile z UA dostaje się 50% mil w T. Z Lufy za klasę T (choć nie wiem czy klasa UA T=LH T) wyjdzie 0. Ktoś się orientuje jak to może zostać zaliczone przez A3? Jeśli za zero to po prostu wrzucę do M&M.


W *A liczy się metal, którym się leciało (także w M&B) a nie wystawca biletu, więc zasady LH. Pytanie jak zmapuje T UA na LH , ale nie spodziewałbym się cudów. Na 99% nie dostaniesz żadnych mil za te przeloty LH.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 29 Cze 2014 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
To jeszcze inna sytuacja, bilet wystawił SAS a lot wykonuje Blue1 (podwykonawca czarterowy?). Należą się mile?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 29 Cze 2014 18:41 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 18
07_Zgłoś.Się napisał(a):
To jeszcze inna sytuacja, bilet wystawił SAS a lot wykonuje Blue1 (podwykonawca czarterowy?). Należą się mile?


Miałem lot SAS wykonywany na metalu Cimber (QI) (nie jakiś code share) i dostałem mile normalnie jak SAS.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 30 Cze 2014 00:02 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Bo to jest trochę inna sytuacja niż CS - Cimber jest podwykonawcą (tak, jak np. Eurowings lub Dolomiti dla LH), więc loty te są traktowane jakby były na metalu SK lub LH.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 01 Lip 2014 12:37 

Rejestracja: 15 Mar 2014
Posty: 555
Loty: 82
Kilometry: 203 467
niebieski
tasma napisał(a):
Sudoku napisał(a):
Ale mile za wynajem samochodu nie liczą się do statusu.

Fakt przepraszam.
W takim razie druga propozycja:
WAW-KRK Lotem w klasie V dostałem 77mil za odcinek. To samo na trasie WAW-POZ 88 mil.


dziekuje za rady, juz mam GOLD'a czekam tylko na fizyczna karte
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 22 Sie 2014 15:51 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 18
Zdarzyło się wam aby mieć w rezerwację w klasie, której nie ma wyszczególnionej na stronie M&B: np. L lub W w Olimpic Air po Grecji? Takie klasy pojawiają się w systemie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 22 Sie 2014 19:24 

L - 650 mil i W - 750 mil. Źródło - http://en.aegeanair.com/milesandbonus/p ... s/#OLYMPIC AIR
Góra
 PM off  
      
#132 PostWysłany: 23 Sie 2014 17:13 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 18
panlukasz napisał(a):
L - 650 mil i W - 750 mil. Źródło - http://en.aegeanair.com/milesandbonus/p ... s/#OLYMPIC AIR


To obowiązywało do końca stycznia 2014. Tych klas nie ma już w tabelce obowiązującej od lutego 2014.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 23 Sie 2014 17:19 

Rzeczywiście, rozpędziłem się. Może jest to lot Aegean, który ma te klasy wyszczególnione?
Góra
 PM off  
      
#134 PostWysłany: 25 Sie 2014 10:37 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 18
panlukasz napisał(a):
Rzeczywiście, rozpędziłem się. Może jest to lot Aegean, który ma te klasy wyszczególnione?



Wg. info jest to Olympic Air ale lataj na code share z Aegeanem. Nie obrażę się jednak jak wpadnie 500 mil wg. klasyfikacji Aegeana.

Kolejne ciekaw pytanie, mam klasę K w LH, zgodnie z tabelą mile się nie nalezą, ale może ktoś miał sytuacje, że naliczyli? Mam wrażenie, że w M&B jest czasem bałagan.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 25 Sie 2014 12:16 

Raz z rozpędu próbowałem naliczyć mile za T - system automatycznie to odrzucił. Ale z tego co widzę naliczono mi mile za lot, za który mam już mile na koncie M&M (na check-inie użyłem karty M&M, a później zrobiłem request na M&B).
Góra
 PM off  
      
#136 PostWysłany: 25 Sie 2014 12:46 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
panlukasz napisał(a):
Raz z rozpędu próbowałem naliczyć mile za T - system automatycznie to odrzucił. Ale z tego co widzę naliczono mi mile za lot, za który...


Jeśli tak rzeczywiście jest, to czy nie lepiej zachować tę wiedzę dla siebie i korzystać z tej niedoskonałości systemu (o ile nie jest to zwykła pomyłka) w przyszłości?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 25 Sie 2014 12:53 

Rejestracja: 09 Lip 2013
Posty: 308
niebieski
A wie ktoś czy można przystąpić do programu np teraz i wnioskować o przyznanie punktów za lot który odbył się np 2 miesiące temu? Bo widzę ze w Miles more można dostać punkty za lot który odbył się do pół roku wstecz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 25 Sie 2014 12:56 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Maldo napisał(a):
A wie ktoś czy można przystąpić do programu np teraz i wnioskować o przyznanie punktów za lot który odbył się np 2 miesiące temu? Bo widzę ze w Miles more można dostać punkty za lot który odbył się do pół roku wstecz


Nie słyszałem o takiej możliwości, w żadnym z programów. Możesz dostać punkty za lot, który odbył się pół roku temu, ale konto powinieneś mieć otwarte już w momencie odbywania lotu.

Edit: a jednak dostałem info, że jest to możliwe np. w M&M. Nie wiem, czy to fart, czy reguła. Widzę też, że np. w EY można dostać mile za loty, które odbyły się zanim zapisaliśmy się do programu, więc jednak w niektórych programach się da.


Ostatnio edytowany przez blasto 25 Sie 2014 14:04, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 25 Sie 2014 13:03 

blasto napisał(a):
panlukasz napisał(a):
Raz z rozpędu próbowałem naliczyć mile za T - system automatycznie to odrzucił. Ale z tego co widzę naliczono mi mile za lot, za który...


Jeśli tak rzeczywiście jest, to czy nie lepiej zachować tę wiedzę dla siebie i korzystać z tej niedoskonałości systemu (o ile nie jest to zwykła pomyłka) w przyszłości?


Obstawiam błąd w systemie i ogólne zamieszanie. Pierwotnie dodałem do rezerwacji kartę M&M (z uwagi na niską taryfę), następnie zostałem przebookowany do wyższej i próbowałem zmienić kartę na M&B (ale nie wiem czy skutecznie, bo strona LH szwankowała). Przy check-inie podałem kartę M&M, ale na karcie pokładowej nie było jej szczegółów.
Góra
 PM off  
      
#140 PostWysłany: 25 Sie 2014 13:46 

Rejestracja: 09 Lip 2013
Posty: 308
niebieski
blasto napisał(a):
Maldo napisał(a):
A wie ktoś czy można przystąpić do programu np teraz i wnioskować o przyznanie punktów za lot który odbył się np 2 miesiące temu? Bo widzę ze w Miles more można dostać punkty za lot który odbył się do pół roku wstecz


Nie słyszałem o takiej możliwości, w żadnym z programów. Możesz dostać punkty za lot, który odbył się pół roku temu, ale konto powinieneś mieć otwarte już w momencie odbywania lotu.

Edit: a jednak dostałem info, że jest to możliwe np. w M&M. Nie wiem, czy to fart, czy reguła.

To ze w M&M jest możliwe to wiem i o tym napisałem :p pytam się o program aegana no nic napisze do nich maila z zapytaniem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 196 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group