Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Sty 2014 23:05 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 542
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
Witam,

nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie tutaj a chciałbym się spytać czy dozwolona jest taka sytuacja

bilet Advance z Birmingham do Stansted Airport kosztuje 10,5GBP; trasa to pociąg Virgin do London Euston, potem metro do Tottenham Hale i pociąg Greater Anglia do Stansted
czy ja dostanę na to 3 osobne bilety w automacie? czy mogę np skorzystać tylko z biletu na merto i potem do Stansted a odcinek z Birmingham ominąć?

chciałem zrobić sobie kilka godzin przerwy w Londynie i taniej mi kupić oddzielnie Birmingham London za 7,5 GBP a potem Birmingam Stansted za 10,5GBP niż Stansted Express za 12GBP z samego Londynu

autobusem trochę się boję korków (będzie to poniedziałek po południu) a cena easybus jest i tak 10GBP no i też pociągi szybsze są
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 16 Sty 2014 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
Terravision jest za piątkę ze Stratford :) godzinę się jedzie.
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Sty 2014 23:36 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 542
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
tyle, że do Stratford na piechotę nie pójdę a z Euston to będzie kilka GBP kosztować ;)

liczę, że ktoś mi udzieli odp na moje pytanie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Sty 2014 23:52 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Hej,

1. Dostaniesz 1 "kartonik", ktory bedziesz mogl/a uzywać i na metro i na pociągi.
2. Musisz sprawdzic - ale czesto bilety typu "Advance" maja obostrzenie, ze mogo zostac wykorzystane tylko w okreslonych pociagach.
3. Jezeli punkt 2 nie ma zastosowania - mozesz se wyjsc na Euston, poblakac sie pare godzin i wrocic na metro/ pociag - no problem at all.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Sty 2014 00:58 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 542
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
dzięki za odpowiedź

jest tam napisane, że obowiązuje na konkretne pociągi wskazane przy rezerwacji
Zastanawia mnie tylko, czy to działa tak jak w samolotach, że jak nie wykorzystasz połączenia pierwszego to przepada ci reszta.
Swoją drogą: ten kartonik się kasuje gdzieś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Sty 2014 21:44 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 542
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
pomoże ktoś jeszcze? bo nadal sprawa nie jest jasna czy mogę zrobić jak planuję bez narażania się na mandat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Mar 2014 00:00 

Rejestracja: 10 Kwi 2013
Posty: 40
Loty: 19
Kilometry: 25 366
wilczagorka napisał(a):
pomoże ktoś jeszcze? bo nadal sprawa nie jest jasna czy mogę zrobić jak planuję bez narażania się na mandat

Potrzebna jest jeszcze pomoc? Mam dużą wiedzę o tych połączeniach bo często z nich korzystam także proszę pisać:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Mar 2014 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Pani Daga napisał(a):
Potrzebna jest jeszcze pomoc? Mam dużą wiedzę o tych połączeniach bo często z nich korzystam także proszę pisać:)

To napisz jak jest, informacja się zawsze przyda:

wilczagorka napisał(a):
zastanawia mnie tylko, czy to działa tak jak w samolotach, że jak nie wykorzystasz połączenia pierwszego to przepada ci reszta.
Swoją drogą: ten kartonik się kasuje gdzieś?

Z góry dzięki :)
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group