Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 05 Lip 2017 16:10 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
@gosiagosia
Cytuj:
Tak - szczególnie, ze podała linke do schroniska i swój adres kontaktowy

Rozbawiłaś mnie ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
#22 PostWysłany: 05 Lip 2017 16:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
-- 05 Lip 2017 16:12 --

@namteH - też musialam sprawdzić kto pisze, bo na ogół czytasz ze zrozumieniem. Olga chce przywieźć psa dla SIEBIE. Bo się do niego przywiązała. I chce go mieć.
Nie porównywałam psa do dziewczyny. Wskazałam analogie do sytuacji, zjawiska a nie osób czy zwierząt.

-- 05 Lip 2017 16:13 --

@boots - to cieszę się.
Ty mnie zazwyczaj irytujesz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 05 Lip 2017 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@Tom K
OK, to może ustalmy co tam mamy w tym ogłoszeniu, poście:
szuka się osoby, która weźmie anonimowego psa i go przewiezie samolotem, bo ktoś bardzo go pokochał i żyć bez niego nie może. Za duży jestem na takie bajki.
Szuka się osoby, która odbierze psa od zupełnie obcej osoby, z jakimiś papierami (taa, takie papiery to ja 5 minut mogę wydrukować, podbić i podpisać; po tajsku pewnie jeszcze) i z niby biednym pieskiem.

Na tym forum to ja bym oczekiwał zapytania w stylu: jak tanio polecieć do Tajlandii i przywieść psa.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 05 Lip 2017 16:18 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
@gosiagosia - a skad wiesz, gdzie byla ta uzytkowniczka? Zebys to ty takie ogloszenie umiescila, to jestem na 100% pewnien, ze odzew bylby zupelnie inny :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 05 Lip 2017 16:19 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
Odzew byłby taki sam. ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Lip 2017 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2942
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Tak czy owak, owa pomoc jednak nie byłaby taka nieuciążliwa, jeśli ma być bezpieczna. Trzeba by więcej poczytać i zorientować się w temacie. Google na zapytanie o flight volunteer dog" daje sporo wyników, z różnych części świata.
Pomijając już "pełne brzuchy" to warto by pogrzebać w tych dokumentach adopcyjnych i dopilnować by znalazło się tam jakieś wiążące zdanie na temat gotowości Olgi do przyjęcia psa. Żeby się potem nie okazało, że Olga akurat w tygodniu kiedy pieseł ma przylecieć, znalazła w rodzinnym mieście innego biedaka i to jemu postanowiła pomóc, a nie temu tajskiemu.

Pytanie do zorientowanych w tym aspekcie. Czy odpowiednie służby znając całą sytuację (a internet twierdzi, że takie coś nie jest czymś zupełnie kosmicznym), mogą takiego pieseła sprawdzić, nawet w innym miejscu niż lotnisko?

Oldze kibicuję, bo wiem, że w przypadku zwierzaka często pojawiają się irracjonalne zachowania:) Chociaż szansę oceniam na niskie, więc pewnie zostaje samemu polecieć, lub liczyć na to, że ktoś odbywający wolontariat w tym samym schronisku weźmie go ze sobą do Europy.

@namteH Nawet gdy teraz dodałeś słowa "niby" i "jakimiś" wersja jest dużo bardziej spójna z ogłoszeniem, niż Twoje pierwotne "zachęca się do przywiezienia SOBIE psa z Tajlandii"
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 05 Lip 2017 16:30 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22495
Fajna pogoda, mam parę kuponów z mniam, więc temat zamykam do posprzątania (i po strawieniu kolacji)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 05 Lip 2017 19:11 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Jeśli ktoś chce pomóc nieznanej i kompletnie anonimowej osobie w sprawie przewiezienia zupełnie nie znanej przesyłki (bo mimo wszystko nią właśnie w tym wypadku jest pies) w kraju gdzie przemyt narkotyków karany jest śmiercią - nie możemy tego zabronić, choć jako moderacja ostrzegamy przed potencjalnym niebezpieczeństwem. Każdy sam zadecyduje, myślę że dalsza dyskusja jest zbędna, temat pozostawiamy zamknięty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group