Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Maj 2021 07:20 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
ACHAT startuje ze swoją promocją gdzie kupujemy "pass" za €349 który daje nam nieograniczoną ilość nocek przez 1 miesiąc w dowolnych hotelach z ich sieci.

Mają hotele w Niemczech + 1 w Salzburgu + 1 w Budapeszcie.

  • Cena bez śniadania
  • Pass do kupienia od 17/06 do 30/06
  • Samodzielnie wybieramy pierwszy dzień ważności od 01/07 do 15/08, i pass jest ważny przez 1 miesiąc od wybranej daty
  • Każdy poszczególny pobyt podczas może trwać max 7 nocy.


https://achat-hotels.com/sommer-flatrate
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
 
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#2 PostWysłany: 29 Maj 2021 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2877
platynowy
Hotele:

Załączniki:
Achat.JPG
Achat.JPG [ 156.02 KiB | Obejrzany 7898 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Sie 2021 08:40 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Na okres letni taka sama promocja. Trwa od 01.07, rezerwować można do 15.08.
https://achat-hotels.com/en/sommer-flatrate
Maksymalna liczba osób w pokoju: 2 osoby dorosłe i maksymalnie 2 dzieci (do 6 lat)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 01 Cze 2022 11:50 

Rejestracja: 31 Mar 2014
Posty: 22
No i dziś ruszyła ponownie promocja na lato 2022 za 389 Euro max 31 noclegów dla 2 osób. 36 hoteli do wyboru.
A do tego jeszcze dochodzi prawie darmowa komunikacja publiczna po Niemczech na wakacje-miesięczny za 9 Euro prawie na wszystko regionalne.
Nic tylko ruszać w drogę :) Ja już kupiłem taki voucher i poszukuję towarzystwa do pokoju.
Zainteresowane osoby najlepiej z Wa-wy z jęz. niemieckim zapraszam na priv celem omówienia szczegołów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Cze 2022 12:13 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
i już po
Cytuj:
Sie sind der Wahnsinn und haben alle verfügbaren Pässe nach nur 2 Stunden gekauft
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Cze 2022 08:15 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 353
niebieski
W tym roku poszło im nieco... przeciętnie. Jeżeli w latach 2020 i 2021 passy sprzedawały się tak sobie, to w tym roku nie dość że sprzedali ich prawdopodobnie 1000, nie dość że rozeszły się w 2h, to jeszcze jest problem z dostępnością hoteli.

Płatność kartą w tym roku nie działała w ogóle płacić trzeba było przelewem. Konto aktywowane jest "w przeciągu 3 dni od otrzymania wpłaty". Ja na szczęście dostałem swoją aktywację następnego dnia, prawdopodobnie w tym samym czasie co większość uczestników.

Problem jest taki, że dostępne miejsca hotelowe również rozeszły się w ciągu tego wieczoru. Jeżeli ktoś kupił pass i tego nie ogarnął, to jest szansa że został z perspektywą spędzenia wakacji w Chemnitz, ponieważ najatrakcyjniejsze miejsca są pobookowane po dach. Mi się udało, ale nie jest to najlepiej przeprowadzona akcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Cze 2022 22:54 

Rejestracja: 28 Paź 2011
Posty: 25
Ja również mam mieszane odczucia co do tej promocji. Udało mi się zakupić voucher, który otrzymałem dopiero w czwartek wieczorem, co wiązało się z koniecznością zmiany planów podróży (hotel pod Hamburgiem nie był już dostępny a w Monachium udało mi się zarezerwować tylko na 1 noc). Ale do tego momentu wszystko wyglądało całkiem nieźle, pomijając falstart z padniętym systemem płatności.
Problem pojawił się wczoraj: hotel w Monachium anulował moją rezerwację. Tłumaczenie było takie, że oferta jest mocno limitowana a wszystkie dostępne pokoje zostały już zarezerwowane. Twierdzą, że moja rezerwacja miała status "warteliste" (chociaż w potwierdzeniach miałem "reserviert") - i dlatego została odwołana.
Przy wszystkich potwierdzeniach rezerwacji mam status "reserviert" a poniżej opis, że status "warteliste" (który nigdzie u mnie się nie pojawia) stanowi tylko rezerwację rezerwacji a dalej informacje o godzinach zameldowania itp.
I teraz się zastanawiam jak to działa: czy faktycznie status "reserviert" oznacza jedynie rezerwację rezerwacji (czyli w domyśle mogę spodziewać się kolejnych anulacji), czy jednak był to jakiś błąd ze strony hotelu.

Prośba o informacje jak sytuacja wygląda u Was oraz jaki status posiadają potwierdzenia rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Cze 2022 16:52 

Rejestracja: 04 Lis 2012
Posty: 47
Ja mam niby reservist i póki co nic nie kacelują. Tyle, że nie Monachium, tylko jakieś pośledniejsze mieściny. Ale mam inny problem-brak towarzystwa, bo kumpel się wycofał. Jeśli ktoś chętny dołączyć, to zapraszam na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 10 Cze 2022 22:50 

Rejestracja: 28 Paź 2011
Posty: 25
Sytuacja się wyjaśniła, wystarczył jeden mail do wsparcia z centrali - otrzymałem odpowiedź, że nastąpił błąd a następnie przyszło potwierdzenie rezerwacji z hotelu. Przy czym wcześniejsza dłuższa korespondencja z hotelem nie przynosiła rezultatu: skasowali rezerwację i niestety nie mogą mi pomóc. Więc sytuacja raczej nie wyglądała na błąd systemu.
Ale wygląda na to, że status "reserviert" ostatecznie potwierdza rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Cze 2023 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1983
srebrny
Czyzby w tym roku nie uruchamiali tej promocji? :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 17 Lis 2023 04:28 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
Jest w podwyższonej cenie (€399) na zimę 2023/2024.
Trzeba 'zaaktywować' w okresie 01.12.23 - 01.02.24

https://achat-hotels.com/winter-flatrate
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group