Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 170 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 05 Paź 2017 17:47 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
czy jezeli zarezerwuje 3 noclego dla 3 par to policza mi jako 9 czy zbija w jedna rezerwacje ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 05 Paź 2017 17:58 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
zbiją w jedną
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 05 Paź 2017 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Chcę nocować w hotelu tylko w piątek i skorzystać z promo 6 tys. pkt., cena w czwartek jest niższa o 20e od ceny noclegu w niedzielę. Czy jeśli zrobię rezerwację na czwartek-sobota i zamelduję się w piątek rano to zaliczy się to do w/w promocji? Czy zależy to od obsługi? Oferta będzie przedpłacona, poinformuję ich wcześniej, że będę dopiero w piątek.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 05 Paź 2017 20:17 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Powinno przejść, miałem kiedyś gdzie indziej podobny pobyt, wcześniejszy telefon załatwił sprawę.
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 05 Paź 2017 20:21 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
invasion napisał(a):
Chcę nocować w hotelu tylko w piątek i skorzystać z promo 6 tys. pkt., cena w czwartek jest niższa o 20e od ceny noclegu w niedzielę. Czy jeśli zrobię rezerwację na czwartek-sobota i zamelduję się w piątek rano to zaliczy się to do w/w promocji? Czy zależy to od obsługi? Oferta będzie przedpłacona, poinformuję ich wcześniej, że będę dopiero w piątek.


Nie przejdzie. Były już opisywane w tym temacie podobne sytuacje. Nawet reklamacja nic nie da, musisz zrobić check in pierwszego dnia pobytu.
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 05 Paź 2017 22:50 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Miałem kiedyś podobną sytuację - check-in drugiego dnia pobytu. Wszystko zależy od pracownika hotelu, który wprowadza dane do systemu lub przyjmuje reklamację. Mnie zaliczyli punkty do promocji, tak jakbym nocował 2 doby, jednocześnie na koncie zapisali tylko jeden nocleg. Prośba o korektę nic nie dała. Rozwijanie tematu było przeciwwskazane ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 05 Paź 2017 23:37 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
michzak napisał(a):
Nawet jak pójdę się przejść na welcome drinka?


Bez problemu działa - przetestowane w zeszłym tygodniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
vasquez37 lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 05 Paź 2017 23:45 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
kacper451 napisał(a):
Powinno przejść, miałem kiedyś gdzie indziej podobny pobyt, wcześniejszy telefon załatwił sprawę.

wydaje mi sie, ze spoko powinno przejsc, zadzwonisz w dniu rezerwacji i powiesz ze cos ci wypadlo i mozesz byc dopiero dzien pozniej rano bedzie ok :)
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 06 Paź 2017 00:26 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
50/50 jak zwykle są 2 uda - albo się uda albo się nie uda.
Pisanie tutaj spoko, uda się, powinno przejść jest nieuprawnione.
Nie ma żadnej gwarancji, a w sytuacji kiedy się nie uda to jedno jest PEWNE - reklamacja zostanie odrzucona!
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 06 Paź 2017 01:03 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
ok kendi, w takim wypadku prosze o ignorowanie mojego posta :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 06 Paź 2017 07:59 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Tjw1978 napisał(a):
Na 99.9% już padł ten deal

Cały czas działa, tylko obecnie trzeba wykazać trochę więcej inwencji niż dawniej, podzwonić, poprosić itp... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
pawelos uważa post za pomocny.
 
      
#52 PostWysłany: 06 Paź 2017 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
scorpion1077 napisał(a):
Nie przejdzie. Były już opisywane w tym temacie podobne sytuacje. Nawet reklamacja nic nie da, musisz zrobić check in pierwszego dnia pobytu.


egg napisał(a):
Miałem kiedyś podobną sytuację - check-in drugiego dnia pobytu. Wszystko zależy od pracownika hotelu, który wprowadza dane do systemu lub przyjmuje reklamację. Mnie zaliczyli punkty do promocji, tak jakbym nocował 2 doby, jednocześnie na koncie zapisali tylko jeden nocleg. Prośba o korektę nic nie dała. Rozwijanie tematu było przeciwwskazane ;)


Dzięki, za wszystkie inne odpowiedzi też dziękuję. Chyba nie będę ryzykowała, tylko przenocuję w innym hotelu. Nocleg u sąsiadów z zachodu, chyba nie chce mi się tłumaczyć przez telefon, dlaczego będę rano :lol:
A tak w sumie to jest to bez sensu. Rozumiem, że jak zamelduję się już po północy to jest dla Accora za późno? :P Dobrze, że nie kasują rezerwacji.

kendi napisał(a):
Nie ma żadnej gwarancji, a w sytuacji kiedy się nie uda to jedno jest PEWNE - reklamacja zostanie odrzucona!


Z ciekawości, na jakiej podstawie reklamacja jest odrzucona? W sensie składał ktoś na forum reklamację z tego tytułu bądź była opisywana taka sytuacja? Jestem dwa lata w LCAH, chyba przegapiłam taką rozmowę :P
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 09 Paź 2017 19:15 

Rejestracja: 06 Mar 2017
Posty: 8
Punkty wpadają ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 09 Paź 2017 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Zgodnie z warunkami promocji wpadają :P
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 09 Paź 2017 19:35 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3241
srebrny
invasion napisał(a):
Dzięki, za wszystkie inne odpowiedzi też dziękuję. Chyba nie będę ryzykowała, tylko przenocuję w innym hotelu. Nocleg u sąsiadów z zachodu, chyba nie chce mi się tłumaczyć przez telefon, dlaczego będę rano
A tak w sumie to jest to bez sensu. Rozumiem, że jak zamelduję się już po północy to jest dla Accora za późno? Dobrze, że nie kasują rezerwacji.


Po północy nie jest za późno, nie raz tak robiłem. Podejrzewam że każdy meldunek w czasie trwania doby hotelowej (czyli w zależności od hotelu do 10/12) jest OK. Ważne aby recepcjonista zaznaczył meldunek - o północy nie będzie problemu, ale już o 9 trzeba będzie się pewnie domagać aby nie traktował tego jako early check-in.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 10 Paź 2017 01:47 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
nie wiem z doswiadczenie ale moge sobie wyobrazic uwalenia wczesniej oplaconej rezerwacji jesli ktos wczesniej zadzwoni jak czlowiek i powie ze nagle niestety sie plany zmienily i zamiast np. w czwartek o 23, bedzie w piatek rano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 10 Paź 2017 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Zdarzało mi się medlować o 3-4 w nocy i zawsze wszystko było ok :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 13 Paź 2017 18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
umoczyłem 78 x 3 ... wrrr :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 13 Paź 2017 18:40 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Nie martw się, nie takie porażki już tu ponosiliśmy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 13 Paź 2017 18:44 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
kravkrk, Kraków - mam stratę 78 zł w Accorhotels
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 170 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group