Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 367 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:35 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Nowa promocja wrześniowa w sieci Accor! Do zdobycia nawet 11.500 punktów!
http://loyaltylobby.com/2015/09/04/le-c ... tember-20/

link oficjalny
http://www.accorhotels.com/gb/leclub/ho ... xtor=AL-40
wersja polska: http://www.accorhotels.com/pl/leclub/ho ... tion.shtml

Rezerwacje w terminie: 7-20.09.2015
dodatkowo za rezerwacje do 11.09.2015 za każdy pobyt extra 500 pkt

Pobyty: 7.09.2015-31.12.2015
wymagane 3 pobyty po min 2 noclegi każdy. Pobyty nie mogą następować po sobie (taki pobyt jest traktowany jako 1)

warunki:
Cytuj:
1. General Conditions of Use of the Le Club AccorHotels programme apply to the “Receive up to €200 in points” offer.
2. To enjoy this offer, the Le Club AccorHotels loyalty programme member must sign up by clicking on the “Sign up for the offer” button above and then follow the instructions.
3. Offer valid once per member for 3 stays of 2 nights minimum each, during the validity period. Stays must be made between 07/09/2015 and 31/12/2015 at hotels participating in the Le Club AccorHotels programme and booked between 07/09/2015 and 20/09/2015. Stays cannot be consecutive.
4. Bonus points are calculated on the basis of Classic status, not counting points accelerators.
5. The offer enables Le Club AccorHotels loyalty programme and Accor Plus members, regardless of their status, to receive up to €200 in points for stays in hotels participating in the Le Club AccorHotels programme throughout the world. Stays at partner hotels of the loyalty programme are not eligible for this offer. Le Club AccorHotels members can receive 500 extra bonus points for each of three stays booked before 11 September 2015 to stay before 31 December 2015.
6. 2,000 points are equivalent to €40. Points are converted into euros; amounts indicated in local currency are not legally binding and are subject to change.
7. The stay must be booked online (via accorhotels.com or the website of one of our brands participating in the Le Club AccorHotels programme), via our mobile application or the Accor booking call centre. Other booking channels are not eligible for this offer.
8. The loyalty card or member card number must be presented when booking and at hotel reception when checking in.
9. Le Club AccorHotels bonus points will be credited onto the member's account within 28 days following departure from the hotel.
10. For the purpose of this offer, a stay is understood as one (1) booking per Le Club AccorHotels member, regardless of the number of rooms booked. A booking made by a member for more than one room will therefore be considered as one (1) stay.
11. The offer cannot be combined with any other Le Club AccorHotels promotional offers and does not apply to groups.
12. Offer is subject to conditions and availability. Sales conditions of reserved public rates specific to each hotel apply.


oraz wersja polska:
Cytuj:
1. W odniesieniu do oferty „Odbierz do 200€ w postaci punktów” obowiązują ogólne warunki programu Le Club AccorHotels.
2. Aby skorzystać z oferty, uczestnik programu lojalnościowego Le Club AccorHotels musi zarejestrować się w ofercie, klikając powyższy przycisk „Chcę skorzystać z oferty”, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami.
3. Oferta obowiązuje jednorazowo dla rezerwacji przez uczestnika programu maksymalnie 3 pobytów obejmujących co najmniej 2 noclegi każdy, w okresie obowiązywania oferty. Uczestnik musi skorzystać z pobytów w terminie od 07/09/2015 do 31/12/2015 w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels, zarezerwowanych od 07/09/2015 do 20/09/2015. Kolejne pobyty nie mogą mieć miejsca w dniach następujących bezpośrednio po sobie.
4. Premia w postaci punktów jest obliczana na podstawie statusu Classic, bez korzyści dodatkowych.
5. Oferta umożliwia uczestnikom programu lojalnościowego Le Club AccorHotels i Accor Plus, niezależnie od ich statusu, otrzymanie maksymalnie 200€ w postaci punktów, pod warunkiem rezerwacji pobytów w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels na terenie całego świata. Oferta nie obowiązuje w odniesieniu do pobytów w hotelach partnerskich programu lojalnościowego. Uczestnicy programu Le Club AccorHotels mogą otrzymać 500 dodatkowych punktów premiowych za każdy z trzech pobytów zarezerwowanych najpóźniej do 11 września 2015 r., pod warunkiem ich wykorzystania przed 31 grudnia 2015 r.
6. 2000 punktów odpowiada zniżce w wysokości 40€. Biorąc pod uwagę, że przeliczenie punktów jest przeprowadzane w euro, kwoty wyrażone w jakichkolwiek walutach miejscowych nie są obowiązujące i mogą ulegać modyfikacjom.
7. Rezerwacja pobytu musi zostać przeprowadzona w sieci (na witrynie internetowej accorhotels.com lub na witrynach marek uczestniczących w programie Le Club AccorHotels), za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej lub centrali rezerwacji Accor. Oferta nie dotyczy jakichkolwiek innych kanałów rezerwacji.
8. Numer karty uczestnika programu lojalnościowego musi zostać podany w chwili rezerwacji oraz w recepcji hotelu podczas zameldowania.
9. Punkty premiowe Le Club AccorHotels zostaną naliczone na koncie uczestnika programu w terminie 28 dni od zakończenia pobytu w hotelu.
10.W ramach niniejszej oferty, pobyt jest zawsze rozumiany jako pojedyncza (1) rezerwacja dokonana przez uczestnika programu Le Club AccorHotels, niezależnie od liczby rezerwowanych pokoi.Przeprowadzona przez uczestnika programu rezerwacja więcej, niż jednego pokoju jest liczona jako tylko jeden (1) pobyt.
11. Oferta nie może być łączona z innymi ofertami promocyjnymi Le Club AccorHotels i nie dotyczy grup.
12. Oferta podlega określonym warunkom i dostępności miejsc. Obowiązują szczegółowe warunki sprzedaży i cenniki każdego z hoteli.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez maxima 04 Wrz 2015 14:04, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
mashacra lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#2 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:42 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Czyli do zgarnięcia 11500,tak??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:43 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
przy rezerwacji do 11/09 na to wychodzi... chyba nie jest aktywny link do rejestracji lub to bedzie ograniczone promo, bo jak próbuje się zapisac to mam komunikat:
Cytuj:
You are not entitled to benefit from this offer. Please contact your customer service.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Rezerwować można i tak dopiero od 7.09.15
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:47 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
mi akurat pasuje, bo od 14/09 mam po 2dniowe pobyty w Kanadzie zaplanowane, wiec idealnie i czekałam na tą promo ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:53 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Ciekawe czy termin od którego można rezerwować pokrywa się z możliwością zapisu do promocji.

Mam ten sam komunikat co maxima.

Nie pamiętam, ale chyba do promocji można było się zawsze zapisać wcześniej a rezerwować od określonej daty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:53 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Chciałem zarejestrować się do nowej promocji a tu zonk. Ktoś wie o co może chodzić? Status Platinum.

Załącznik:
Clipboard01.png
Clipboard01.png [ 120.5 KiB | Obejrzany 6527 razy ]
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:55 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
też tak mam, może jeszcze nie aktywowali jakoś tej promocji, bo noclegi i tak dopiero od poniedziałku mozna bukowac
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Promo chyba jeszcze nie aktywna. Również nie mogę się zapisać :?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Wrz 2015 09:59 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3596
srebrny
Poczekajmy. Wygląda na to, że ktoś z Accora upublicznił LL linka do strony przygotowanej, a nie odpalonej jeszcze. Nigdzie na razie promo nie reklamują, więc pewnie dopiero uruchomią dziś lub w weekend.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Wrz 2015 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Czy jeśli mam zrobioną obecnie rezerwacje na 4 dni i w momencie odpalenia promocji zmienie ja na 2 dni, to będzie się liczyla w ramach tej promocji? czy będzie dalej traktowana jako zrobiona wcześniej? mam za kilkanaście dni wyjazd na 6 dni, obecnie zarezerwowany w dwóch hotelach, ale technicznie moglbym go rozlozyc idealnie na 3x 2dni. Ale wolalbym zmienić obecna rezerwacje (bo wtedy chyba zachowuje ceny ktore miałem wcześniej), niż robic nową od zera. Jeśli się nie da to oczywiście sprobuje zrobić nowe rezerwacje (stare mogę odwolac).
Jeśli by się wszystko udało, to pełna pula w kieszeni :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Wrz 2015 10:33 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Czyli które hotele są najtańsze, Bielsko - Biała, Cieszyn i jaki trzeci? :D co się najbardziej mieszkając w Warszawie opłaca zrobić? :P

I czy Private Sales też się liczy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Wrz 2015 10:46 

Najlepiej to przy okazji tych 3 pobytów coś ciekawego zobaczyć, a nie tylko minimalizować cenę.
Góra
 PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Wrz 2015 10:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
To wszystko zależy jak będziesz kalkulować, czy tylko hotele, czy dojazd, czy któreś miejsce chcesz odwiedzić.

Najtaniej wyjdą 3 pobyty w Warszawie (odpada dojazd)
Jeżeli chodzi o hotele z w miarę dobrym dojazdem i atrakcyjną ceną a także w miejscu wartym zobaczenia to patrzyłbym na Lublin, Kielce, Łódź i Toruń
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 04 Wrz 2015 10:51 

W Wałbrzychu było tanio ale teraz znaleźli złoty pociąg i ceny poszły w górę :)))
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 04 Wrz 2015 10:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie da się ukryć, ale dla mnie aspekt finansowy też jest dość istotny - w przypadku tej promocji teraz wybiorę gdzie jest tanio, a będę jeździć i zwiedzać będąc w okolicy (przecież nie będe siedział w hotelu 2 noce nie wyciągając nosa za drzwi...), a punkty w tym momencie stały się bardzo istotne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Wrz 2015 11:04 

W czasie promocji lutowej znalazła się dobra osoba która zrobiła listę najtańszych hoteli. Może teraz ktoś zrobi taką listę, a my będziemy lajkować.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 04 Wrz 2015 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Ibis Kielce po ok. 66. Spałem w sierpniu. Moze jeszcze jest ta promo.

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Wrz 2015 11:14 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
może warto więc zrobić nowy wątek tylko na ta promo? wzorem poprzednich edycji ;)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 04 Wrz 2015 11:17, edytowano w sumie 1 raz
wydzielone
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 04 Wrz 2015 11:19 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Jak interpretować zapis "...Kolejne pobyty nie mogą mieć miejsca w dniach następujących bezpośrednio po sobie" czyli rezerwując pobyt w hotelu "X" 18-20.09 a następny w hotelu "Y" 20-22.09 promocja zaliczy punkty tylko do pierwszego? Czy chodzi o to aby pobyty nie następowały kolejno po sobie w tym samym hotelu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 367 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group